TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 1.liga ženy

jaro 2019 - 12. kolo

24.2.2019 15:30 AR067 HK Ivančice - Tatran Bohunice
23.2.2019 16:00 AR068 HK Hodonín A - TJ Sokol Velké Meziříčí
24.2.2019 17:00 AR069 SK UP Olomouc - SHK Kunovice
24.2.2019 16:00 AR070 Sokol Vršovice A - Sokol Kobylisy II A
24.2.2019 15:00 AR071 TJ Jiskra Otrokovice - Jiskra Havlíčkův Brod
23.2.2019 12:30 AR072 HC Plzeň - Házená Jindřichův Hradec

jaro 2019 - 13. kolo

3.3.2019 15:30 AR073 HC Plzeň - HK Ivančice
2.3.2019 18:00 AR074 Házená Jindřichův Hradec - TJ Jiskra Otrokovice
2.3.2019 12:00 AR075 Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Vršovice A
3.3.2019 11:00 AR076 Sokol Kobylisy II A - SK UP Olomouc
2.3.2019 16:00 AR077 SHK Kunovice - HK Hodonín A
2.3.2019 13:00 AR078 TJ Sokol Velké Meziříčí - Tatran Bohunice

jaro 2019 - 14. kolo

10.3.2019 15:30 AR079 HK Ivančice - TJ Sokol Velké Meziříčí
9.3.2019 17:00 AR080 Tatran Bohunice - SHK Kunovice
9.3.2019 16:00 AR081 HK Hodonín A - Sokol Kobylisy II A
10.3.2019 17:00 AR082 SK UP Olomouc - Jiskra Havlíčkův Brod
10.3.2019 16:00 AR083 Sokol Vršovice A - Házená Jindřichův Hradec
10.3.2019 15:00 AR084 TJ Jiskra Otrokovice - HC Plzeň

jaro 2019 - 15. kolo

17.3.2019 15:00 AR085 TJ Jiskra Otrokovice - HK Ivančice
16.3.2019 14:30 AR086 HC Plzeň - Sokol Vršovice A
16.3.2019 18:00 AR087 Házená Jindřichův Hradec - SK UP Olomouc
16.3.2019 12:00 AR088 Jiskra Havlíčkův Brod - HK Hodonín A
16.3.2019 15:00 AR089 Sokol Kobylisy II A - Tatran Bohunice
16.3.2019 16:00 AR090 SHK Kunovice - TJ Sokol Velké Meziříčí

jaro 2019 - 16. kolo

31.3.2019 15:30 AR091 HK Ivančice - SHK Kunovice
30.3.2019 13:00 AR092 TJ Sokol Velké Meziříčí - Sokol Kobylisy II A
30.3.2019 17:00 AR093 Tatran Bohunice - Jiskra Havlíčkův Brod
30.3.2019 16:00 AR094 Házená Jindřichův Hradec - HK Hodonín A
31.3.2019 17:00 AR095 SK UP Olomouc - HC Plzeň
31.3.2019 16:00 AR096 Sokol Vršovice A - TJ Jiskra Otrokovice

jaro 2019 - 17. kolo

7.4.2019 16:00 AR097 Sokol Vršovice A - HK Ivančice
7.4.2019 15:00 AR098 TJ Jiskra Otrokovice - SK UP Olomouc
7.4.2019 11:00 AR099 HC Plzeň - HK Hodonín A
6.4.2019 18:00 AR100 Házená Jindřichův Hradec - Tatran Bohunice
6.4.2019 12:00 AR101 Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Velké Meziříčí
7.4.2019 13:00 AR102 Sokol Kobylisy II A - SHK Kunovice

jaro 2019 - 18. kolo

14.4.2019 15:30 AR103 HK Ivančice - Sokol Kobylisy II A
13.4.2019 16:00 AR104 SHK Kunovice - Jiskra Havlíčkův Brod
13.4.2019 13:00 AR105 TJ Sokol Velké Meziříčí - Házená Jindřichův Hradec
13.4.2019 17:00 AR106 Tatran Bohunice - HC Plzeň
13.4.2019 16:00 AR107 HK Hodonín A - TJ Jiskra Otrokovice
14.4.2019 17:00 AR108 SK UP Olomouc - Sokol Vršovice A

jaro 2019 - 19. kolo

28.4.2019 17:00 AR109 SK UP Olomouc - HK Ivančice
28.4.2019 16:00 AR110 Sokol Vršovice A - HK Hodonín A
28.4.2019 15:00 AR111 TJ Jiskra Otrokovice - Tatran Bohunice
27.4.2019 14:30 AR112 HC Plzeň - TJ Sokol Velké Meziříčí
27.4.2019 18:00 AR113 Házená Jindřichův Hradec - SHK Kunovice
27.4.2019 12:00 AR114 Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Kobylisy II A

jaro 2019 - 20. kolo

5.5.2019 15:30 AR115 HK Ivančice - Jiskra Havlíčkův Brod
5.5.2019 15:00 AR116 Sokol Kobylisy II A - Házená Jindřichův Hradec
4.5.2019 16:00 AR117 SHK Kunovice - HC Plzeň
4.5.2019 13:00 AR118 TJ Sokol Velké Meziříčí - TJ Jiskra Otrokovice
4.5.2019 17:00 AR119 Tatran Bohunice - Sokol Vršovice A
4.5.2019 16:00 AR120 HK Hodonín A - SK UP Olomouc

jaro 2019 - 21. kolo

11.5.2019 16:00 AR121 HK Hodonín A - HK Ivančice
12.5.2019 17:00 AR122 SK UP Olomouc - Tatran Bohunice
12.5.2019 16:00 AR123 Sokol Vršovice A - TJ Sokol Velké Meziříčí
12.5.2019 15:00 AR124 TJ Jiskra Otrokovice - SHK Kunovice
11.5.2019 13:30 AR125 HC Plzeň - Sokol Kobylisy II A
11.5.2019 18:00 AR126 Házená Jindřichův Hradec - Jiskra Havlíčkův Brod

jaro 2019 - 22. kolo

19.5.2019 15:30 AR127 HK Ivančice - Házená Jindřichův Hradec
18.5.2019 12:00 AR128 Jiskra Havlíčkův Brod - HC Plzeň
19.5.2019 15:00 AR129 Sokol Kobylisy II A - TJ Jiskra Otrokovice
18.5.2019 16:00 AR130 SHK Kunovice - Sokol Vršovice A
18.5.2019 13:00 AR131 TJ Sokol Velké Meziříčí - SK UP Olomouc
18.5.2019 17:00 AR132 Tatran Bohunice - HK Hodonín A