TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže Žákovská liga starších žaček

Skupina I 2.12.2017 Zlín

2.12.2017 08:00 AP033 ČZ HBC Strakonice 1921 - HC Zlín
2.12.2017 08:55 AP034 TJ Sokol Ostrava-Zábřeh - Házená J.Hradec
2.12.2017 09:50 AP035 HC Háje - ČZ HBC Strakonice 1921
2.12.2017 10:45 AP036 HC Zlín - TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
2.12.2017 11:40 AP037 Házená J.Hradec - HC Háje
2.12.2017 12:35 AP038 ČZ HBC Strakonice 1921 - TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
2.12.2017 13:30 AP039 HC Zlín - Házená J.Hradec
2.12.2017 14:25 AP040 TJ Sokol Ostrava-Zábřeh - HC Háje
2.12.2017 15:30 AP041 Házená J.Hradec - ČZ HBC Strakonice 1921
2.12.2017 16:15 AP042 HC Háje - HC Zlín

Skupina II 3.12.2017 Praha hala Třebešín

3.12.2017 08:00 AP001 SC Bohumín - DHC Slavia Praha
3.12.2017 08:55 AP002 Sokol Poruba - Lázně Kynžvart
3.12.2017 09:50 AP003 Sokol Písek - SC Bohumín
3.12.2017 10:45 AP004 DHC Slavia Praha - Sokol Poruba
3.12.2017 11:40 AP005 Lázně Kynžvart - Sokol Písek
3.12.2017 12:35 AP006 SC Bohumín - Sokol Poruba
3.12.2017 13:30 AP007 DHC Slavia Praha - Lázně Kynžvart
3.12.2017 14:25 AP008 Sokol Poruba - Sokol Písek
3.12.2017 15:15 AP009 Lázně Kynžvart - SC Bohumín
3.12.2017 16:10 AP010 Sokol Písek - DHC Slavia Praha

Skupina III 2.12.2017 Plzeň

2.12.2017 09:00 AP027 DHC Plzeň - SKH Velká n.V.
2.12.2017 10:00 AP028 DHK Baník Most - HK Spartak Ústí n.L.
2.12.2017 11:30 AP029 DHK Baník Most - DHC Plzeň
2.12.2017 12:30 AP030 HK Spartak Ústí n.L. - SKH Velká n.V.
2.12.2017 14:00 AP031 SKH Velká n.V. - DHK Baník Most
2.12.2017 15:00 AP032 DHC Plzeň - HK Spartak Ústí n.L.

Skupina IV 2.12.2017 Cheb

2.12.2017 08:00 AP011 FK Hvězda Cheb - Jiskra Havlíčkův Brod
2.12.2017 09:00 AP012 DHK Zora Olomouc - Tatran Bohunice
2.12.2017 10:40 AP013 DHK Zora Olomouc - FK Hvězda Cheb
2.12.2017 11:40 AP014 Tatran Bohunice - Jiskra Havlíčkův Brod
2.12.2017 13:20 AP015 Jiskra Havlíčkův Brod - DHK Zora Olomouc
2.12.2017 14:20 AP016 FK Hvězda Cheb - Tatran Bohunice

Skupina V 3.12.2017 hala Žirovnice

3.12.2017 09:00 AP017 DHK Slavoj Žirovnice - Sokol Vršovice
3.12.2017 10:00 AP018 Sokol Kobylisy II - TJ Jiskra Otrokovice
3.12.2017 11:00 AP019 TJ Sokol Karviná - DHK Slavoj Žirovnice
3.12.2017 12:00 AP020 Sokol Vršovice - Sokol Kobylisy II
3.12.2017 13:00 AP021 TJ Jiskra Otrokovice - TJ Sokol Karviná
3.12.2017 14:00 AP022 DHK Slavoj Žirovnice - Sokol Kobylisy II
3.12.2017 15:00 AP023 Sokol Vršovice - TJ Jiskra Otrokovice
3.12.2017 16:00 AP024 Sokol Kobylisy II - TJ Sokol Karviná
3.12.2017 17:00 AP025 TJ Jiskra Otrokovice - DHK Slavoj Žirovnice
3.12.2017 18:00 AP026 TJ Sokol Karviná - Sokol Vršovice

Skupina VI 13.1.2018 Praha - Kobylisy II

13.1.2018 09:00 AP043 HK Spartak Ústí n.L. - Sokol Kobylisy II
13.1.2018 10:00 AP044 SC Bohumín - Jiskra Havlíčkův Brod
13.1.2018 11:00 AP045 HC Zlín - HK Spartak Ústí n.L.
13.1.2018 12:00 AP046 Sokol Kobylisy II - SC Bohumín
13.1.2018 13:00 AP047 Jiskra Havlíčkův Brod - HC Zlín
13.1.2018 14:00 AP048 SC Bohumín - HK Spartak Ústí n.L.
13.1.2018 15:00 AP049 Sokol Kobylisy II - HC Zlín
13.1.2018 16:00 AP050 HK Spartak Ústí n.L. - Jiskra Havlíčkův Brod
13.1.2018 17:00 AP051 HC Zlín - SC Bohumín
13.1.2018 18:00 AP052 Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Kobylisy II

Skupina VII 13.1.2018 Strakonice

13.1.2018 09:00 AP053 ČZ HBC Strakonice 1921 - TJ Jiskra Otrokovice
13.1.2018 10:00 AP054 DHC Slavia Praha - FK Hvězda Cheb
13.1.2018 11:30 AP055 DHC Slavia Praha - ČZ HBC Strakonice 1921
13.1.2018 12:30 AP056 FK Hvězda Cheb - TJ Jiskra Otrokovice
13.1.2018 14:00 AP057 TJ Jiskra Otrokovice - DHC Slavia Praha
13.1.2018 15:00 AP058 ČZ HBC Strakonice 1921 - FK Hvězda Cheb

Skupina VIII 13.1.2018 Františkovy Lázně (Kynžvart)

13.1.2018 08:00 AP059 Lázně Kynžvart - DHK Baník Most
13.1.2018 09:00 AP060 HC Háje - Sokol Vršovice
13.1.2018 10:30 AP061 HC Háje - Lázně Kynžvart
13.1.2018 11:30 AP062 Sokol Vršovice - DHK Baník Most
13.1.2018 13:00 AP063 DHK Baník Most - HC Háje
13.1.2018 14:00 AP064 Lázně Kynžvart - Sokol Vršovice

Skupina IX 13.1.2018 Plzeň

13.1.2018 08:30 AP065 TJ Sokol Karviná - DHC Plzeň
13.1.2018 09:25 AP066 Házená J.Hradec - Sokol Písek
13.1.2018 10:20 AP067 Tatran Bohunice - TJ Sokol Karviná
13.1.2018 11:25 AP068 DHC Plzeň - Házená J.Hradec
13.1.2018 12:10 AP069 Sokol Písek - Tatran Bohunice
13.1.2018 13:05 AP070 TJ Sokol Karviná - Házená J.Hradec
13.1.2018 14:00 AP071 DHC Plzeň - Sokol Písek
13.1.2018 14:55 AP072 Házená J.Hradec - Tatran Bohunice
13.1.2018 15:50 AP073 Sokol Písek - TJ Sokol Karviná
13.1.2018 16:45 AP074 Tatran Bohunice - DHC Plzeň

Skupina X 14.1.2018 Olomouc

14.1.2018 08:30 AP075 TJ Sokol Ostrava-Zábřeh - DHK Zora Olomouc
14.1.2018 09:30 AP076 SKH Velká n.V. - Sokol Poruba
14.1.2018 10:30 AP077 DHK Slavoj Žirovnice - TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
14.1.2018 11:30 AP078 DHK Zora Olomouc - SKH Velká n.V.
14.1.2018 12:30 AP079 Sokol Poruba - DHK Slavoj Žirovnice
14.1.2018 13:30 AP080 TJ Sokol Ostrava-Zábřeh - SKH Velká n.V.
14.1.2018 14:30 AP081 DHK Zora Olomouc - Sokol Poruba
14.1.2018 15:30 AP082 SKH Velká n.V. - DHK Slavoj Žirovnice
14.1.2018 16:30 AP083 Sokol Poruba - TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
14.1.2018 17:30 AP084 DHK Slavoj Žirovnice - DHK Zora Olomouc

Skupina XI 10.2.2018 Velká nad Veličkou

10.2.2018 08:30 AP117 FK Hvězda Cheb - SKH Velká n.V.
10.2.2018 09:30 AP118 Lázně Kynžvart - HC Zlín
10.2.2018 10:30 AP119 TJ Sokol Karviná - FK Hvězda Cheb
10.2.2018 11:30 AP120 SKH Velká n.V. - Lázně Kynžvart
10.2.2018 12:30 AP121 HC Zlín - TJ Sokol Karviná
10.2.2018 13:30 AP122 FK Hvězda Cheb - Lázně Kynžvart
10.2.2018 14:30 AP123 SKH Velká n.V. - HC Zlín
10.2.2018 15:30 AP124 Lázně Kynžvart - TJ Sokol Karviná
10.2.2018 16:30 AP125 HC Zlín - FK Hvězda Cheb
10.2.2018 17:30 AP126 TJ Sokol Karviná - SKH Velká n.V.

Skupina XII 11.2.2018 Havlíčkův Brod

11.2.2018 08:30 AP097 Jiskra Havlíčkův Brod - DHC Slavia Praha
11.2.2018 09:30 AP098 Sokol Vršovice - DHC Plzeň
11.2.2018 10:30 AP099 TJ Sokol Ostrava-Zábřeh - Jiskra Havlíčkův Brod
11.2.2018 11:30 AP100 DHC Slavia Praha - Sokol Vršovice
11.2.2018 12:30 AP101 DHC Plzeň - TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
11.2.2018 13:30 AP102 Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Vršovice
11.2.2018 14:30 AP103 DHC Slavia Praha - DHC Plzeň
11.2.2018 15:30 AP104 Sokol Vršovice - TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
11.2.2018 16:30 AP105 DHC Plzeň - Jiskra Havlíčkův Brod
11.2.2018 17:30 AP106 TJ Sokol Ostrava-Zábřeh - DHC Slavia Praha

Skupina XIII 11.2.2018 Jindřichův Hradec

11.2.2018 08:00 AP107 Házená J.Hradec - DHK Baník Most
11.2.2018 08:55 AP108 SC Bohumín - DHK Zora Olomouc
11.2.2018 09:50 AP109 TJ Jiskra Otrokovice - Házená J.Hradec
11.2.2018 10:45 AP110 DHK Baník Most - SC Bohumín
11.2.2018 11:40 AP111 DHK Zora Olomouc - TJ Jiskra Otrokovice
11.2.2018 12:35 AP112 Házená J.Hradec - SC Bohumín
11.2.2018 13:30 AP113 DHK Baník Most - DHK Zora Olomouc
11.2.2018 14:25 AP114 SC Bohumín - TJ Jiskra Otrokovice
11.2.2018 15:20 AP115 DHK Zora Olomouc - Házená J.Hradec
11.2.2018 16:15 AP116 TJ Jiskra Otrokovice - DHK Baník Most

Skupina XIV 11.2.2018 Praha - Háje

11.2.2018 09:00 AP091 HC Háje - Sokol Kobylisy II
11.2.2018 10:00 AP092 Sokol Poruba - Tatran Bohunice
11.2.2018 11:40 AP093 Sokol Poruba - HC Háje
11.2.2018 12:40 AP094 Tatran Bohunice - Sokol Kobylisy II
11.2.2018 14:20 AP095 Sokol Kobylisy II - Sokol Poruba
11.2.2018 15:20 AP096 HC Háje - Tatran Bohunice

Skupina XV 10.2.2018 Písek

10.2.2018 09:00 AP085 ČZ HBC Strakonice 1921 - Sokol Písek
10.2.2018 09:55 AP086 DHK Slavoj Žirovnice - HK Spartak Ústí n.L.
10.2.2018 11:25 AP087 Sokol Písek - DHK Slavoj Žirovnice
10.2.2018 12:20 AP088 HK Spartak Ústí n.L. - ČZ HBC Strakonice 1921
10.2.2018 13:50 AP089 HK Spartak Ústí n.L. - Sokol Písek
10.2.2018 14:45 AP090 ČZ HBC Strakonice 1921 - DHK Slavoj Žirovnice

Skupina XVI 11.3.2018 Praha - Vršovice

11.3.2018 09:00 AP127 Sokol Vršovice - Sokol Písek
11.3.2018 10:00 AP128 DHK Zora Olomouc - HC Zlín
11.3.2018 11:30 AP129 DHK Zora Olomouc - Sokol Vršovice
11.3.2018 12:30 AP130 HC Zlín - Sokol Písek
11.3.2018 14:00 AP131 Sokol Písek - DHK Zora Olomouc
11.3.2018 15:00 AP132 Sokol Vršovice - HC Zlín

Skupina XVII 11.3.2018 Jindřichův Hradec

11.3.2018 10:00 AP133 Házená J.Hradec - DHC Slavia Praha
nezadáno 11:00 AP134 SKH Velká n.V. - Sokol Kobylisy II
nezadáno 12:40 AP135 SKH Velká n.V. - Házená J.Hradec
11.3.2018 13:40 AP136 Sokol Kobylisy II - DHC Slavia Praha
nezadáno 15:20 AP137 DHC Slavia Praha - SKH Velká n.V.
11.3.2018 16:20 AP138 Házená J.Hradec - Sokol Kobylisy II

Skupina XVIII 11.3.2018 Poruba

11.3.2018 08:00 AP139 Sokol Poruba - TJ Sokol Karviná
11.3.2018 09:00 AP140 Jiskra Havlíčkův Brod - DHK Baník Most
11.3.2018 10:00 AP141 ČZ HBC Strakonice 1921 - Sokol Poruba
11.3.2018 11:00 AP142 TJ Sokol Karviná - Jiskra Havlíčkův Brod
11.3.2018 12:00 AP143 DHK Baník Most - ČZ HBC Strakonice 1921
11.3.2018 13:00 AP144 Sokol Poruba - Jiskra Havlíčkův Brod
11.3.2018 14:00 AP145 TJ Sokol Karviná - DHK Baník Most
11.3.2018 15:00 AP146 Jiskra Havlíčkův Brod - ČZ HBC Strakonice 1921
11.3.2018 16:00 AP147 DHK Baník Most - Sokol Poruba
11.3.2018 17:00 AP148 ČZ HBC Strakonice 1921 - TJ Sokol Karviná

Skupina XIX 10.3.2018 Ústí nad Labem

10.3.2018 08:00 AP149 HK Spartak Ústí n.L. - Lázně Kynžvart
10.3.2018 08:55 AP150 TJ Sokol Ostrava-Zábřeh - TJ Jiskra Otrokovice
10.3.2018 09:50 AP151 Tatran Bohunice - HK Spartak Ústí n.L.
10.3.2018 10:45 AP152 Lázně Kynžvart - TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
10.3.2018 11:40 AP153 TJ Jiskra Otrokovice - Tatran Bohunice
10.3.2018 12:35 AP154 HK Spartak Ústí n.L. - TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
10.3.2018 13:30 AP155 Lázně Kynžvart - TJ Jiskra Otrokovice
10.3.2018 14:25 AP156 TJ Sokol Ostrava-Zábřeh - Tatran Bohunice
10.3.2018 15:20 AP157 TJ Jiskra Otrokovice - HK Spartak Ústí n.L.
10.3.2018 16:15 AP158 Tatran Bohunice - Lázně Kynžvart

Skupina XX 11.3.2018 Cheb

11.3.2018 09:00 AP159 FK Hvězda Cheb - DHC Plzeň
nezadáno 09:25 AP160 SC Bohumín - HC Háje
11.3.2018 09:55 AP161 HC Háje - DHK Slavoj Žirovnice
nezadáno 11:15 AP162 FK Hvězda Cheb - SC Bohumín
11.3.2018 11:20 AP163 HC Háje - FK Hvězda Cheb
nezadáno 13:05 AP164 DHC Plzeň - SC Bohumín
11.3.2018 12:15 AP165 DHK Slavoj Žirovnice - DHC Plzeň
nezadáno 14:55 AP166 SC Bohumín - DHK Slavoj Žirovnice
11.3.2018 13:40 AP167 DHC Plzeň - HC Háje
11.3.2018 14:35 AP168 FK Hvězda Cheb - DHK Slavoj Žirovnice

Skupina XXI 8.4.2018 Poruba

8.4.2018 09:00 AP169 HC Zlín - DHC Plzeň
8.4.2018 10:00 AP170 TJ Jiskra Otrokovice - Sokol Poruba
8.4.2018 11:30 AP171 TJ Jiskra Otrokovice - HC Zlín
8.4.2018 12:30 AP172 Sokol Poruba - DHC Plzeň
8.4.2018 14:00 AP173 DHC Plzeň - TJ Jiskra Otrokovice
8.4.2018 15:00 AP174 HC Zlín - Sokol Poruba

Skupina XXII 8.4.2018 Karviná

8.4.2018 08:00 AP201 DHC Slavia Praha - TJ Sokol Karviná
8.4.2018 08:55 AP202 HK Spartak Ústí n.L. - HC Háje
8.4.2018 09:50 AP203 DHK Zora Olomouc - DHC Slavia Praha
8.4.2018 10:45 AP204 TJ Sokol Karviná - HK Spartak Ústí n.L.
8.4.2018 11:40 AP205 HC Háje - DHK Zora Olomouc
8.4.2018 12:35 AP206 DHC Slavia Praha - HK Spartak Ústí n.L.
8.4.2018 13:30 AP207 TJ Sokol Karviná - HC Háje
8.4.2018 14:25 AP208 HK Spartak Ústí n.L. - DHK Zora Olomouc
8.4.2018 15:20 AP209 HC Háje - DHC Slavia Praha
8.4.2018 16:15 AP210 DHK Zora Olomouc - TJ Sokol Karviná

Skupina XXIII 7.4.2018 Ostrava - Zábřeh

7.4.2018 08:00 AP175 DHK Baník Most - Sokol Kobylisy II
7.4.2018 08:55 AP176 Sokol Písek - FK Hvězda Cheb
7.4.2018 09:50 AP177 TJ Sokol Ostrava-Zábřeh - DHK Baník Most
7.4.2018 10:45 AP178 Sokol Kobylisy II - Sokol Písek
7.4.2018 11:40 AP179 FK Hvězda Cheb - TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
7.4.2018 12:35 AP180 DHK Baník Most - Sokol Písek
7.4.2018 13:30 AP181 Sokol Kobylisy II - FK Hvězda Cheb
7.4.2018 14:25 AP182 Sokol Písek - TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
7.4.2018 15:20 AP183 FK Hvězda Cheb - DHK Baník Most
7.4.2018 16:15 AP184 TJ Sokol Ostrava-Zábřeh - Sokol Kobylisy II

Skupina XXIV 8.4.2018 Bohumín

8.4.2018 08:00 AP191 SC Bohumín - Sokol Vršovice
8.4.2018 09:00 AP192 SKH Velká n.V. - ČZ HBC Strakonice 1921
8.4.2018 10:00 AP193 Tatran Bohunice - SC Bohumín
8.4.2018 11:00 AP194 Sokol Vršovice - SKH Velká n.V.
8.4.2018 12:00 AP195 ČZ HBC Strakonice 1921 - Tatran Bohunice
8.4.2018 13:00 AP196 SC Bohumín - SKH Velká n.V.
8.4.2018 14:00 AP197 Sokol Vršovice - ČZ HBC Strakonice 1921
8.4.2018 15:00 AP198 SKH Velká n.V. - Tatran Bohunice
8.4.2018 16:00 AP199 ČZ HBC Strakonice 1921 - SC Bohumín
8.4.2018 17:00 AP200 Tatran Bohunice - Sokol Vršovice

Skupina XXV - 8.4.2018 Jindřichův Hradec (hala Třeboň)

8.4.2018 10:00 AP185 Házená J.Hradec - DHK Slavoj Žirovnice
8.4.2018 11:00 AP186 Jiskra Havlíčkův Brod - Lázně Kynžvart
8.4.2018 12:40 AP187 Jiskra Havlíčkův Brod - Házená J.Hradec
8.4.2018 13:40 AP188 Lázně Kynžvart - DHK Slavoj Žirovnice
8.4.2018 15:20 AP189 DHK Slavoj Žirovnice - Jiskra Havlíčkův Brod
8.4.2018 16:20 AP190 Házená J.Hradec - Lázně Kynžvart

Skupina XXVI - 12.5.2018 Žirovnice

Skupina XXVII 12.5.2018 Strakonice

Skupina XXVIII - 13.5.2018 Havlíčkův Brod

Skupina XXIX - 13.5.2018 Sokol Vršovice (Praha)

Skupina XXX - 12.-13.5.2018 Ostrava-Zábřeh