Házená v TV

21. 11. 2018 18:15 hod. ČT Sport
SKKP Handball Brno - HBC Ronal Jičín
28. 11. 2018 18:00 hod. ČT Sport
SKP Pepino Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
12. 12. 2018 20:15 hod. ČT Sport
KH Kopřivnice - SKP Pepino Frýdek-Místek
21. 12. 2018 19:10 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - Cement Hranice
TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže MOL liga žen

podzim - 1. kolo

8.9.2018 17:30 AW001 DHK Zora Olomouc - DHC Sokol Poruba Tomáš Bubeníček, Tomáš Petruška, D: Daniel Douda
1.9.2018 17:30 AW002 Iuventa Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa Michal Baďura, Jaroslav Ondogrecula, D: Dušan Barborík
1.9.2018 18:00 AW003 DHK Baník Most - ŠŠK Prešov Dalibor Pavlát, Luděk Točík, D: Petr Pešek
8.9.2018 17:00 AW004 SHK Veselí n.M. - Sokol Písek Lukáš Frieser, Radoslav Kavulič, D: Petr Směja
9.9.2018 16:00 AW005 HK Sokol RMK Bánovce n.B - HC Zlín Peter Haščík, Richard Sivák, D: Milan Nedorost
5.9.2018 18:30 AW006 DHC Plzeň - DHC Slavia Praha Jiří Opava, Michal Nezbeda, D: Martin Tůma

podzim - 2. kolo

12.9.2018 17:00 AW007 DHC Sokol Poruba - DHC Slavia Praha Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil, D: Jana Rzymanová
16.9.2018 18:00 AW008 HC Zlín - DHC Plzeň Přemysl Fukala, Radek Mohyla, D: Jaromír Petřek
15.9.2018 15:00 AW009 Sokol Písek - HK Sokol RMK Bánovce n.B David Šlezingr, Jiří Špunar, D: Karel st. Hladký
15.9.2018 18:00 AW010 ŠŠK Prešov - SHK Veselí n.M. Josef Gedeon, Tomáš Palovčák, D: Lívia Kalaninová
15.9.2018 18:00 AW011 HK Slovan Duslo Šaľa - DHK Baník Most Boris Mandák, Mário Rudinský, D: Peter Dvorský
15.9.2018 17:30 AW012 DHK Zora Olomouc - Iuventa Michalovce Lukáš Frieser, Radoslav Kavulič, D: Miloš Kastner

podzim - 3. kolo

22.9.2018 17:30 AW013 Iuventa Michalovce - DHC Sokol Poruba Josef Daňo, Ondrej Sabol, D: Peter Molnár
22.9.2018 18:00 AW014 DHK Baník Most - DHK Zora Olomouc Michael Haramul, Michal Nezbeda, D: Miroslav Šajner
21.9.2018 18:30 AW015 SHK Veselí n.M. - HK Slovan Duslo Šaľa Adam Baader, Jiří Novotný, D: Roman Bauer
22.9.2018 18:00 AW016 HK Sokol RMK Bánovce n.B - ŠŠK Prešov Boris Cipov, Zoran Klus, D: Dušan Barborík
22.9.2018 14:00 AW017 DHC Plzeň - Sokol Písek Milan Hájek, Karel Macho, D: Libor Skružný
23.9.2018 15:00 AW018 DHC Slavia Praha - HC Zlín Tomáš Kozler, Martin Zych, D: Jiří Konečný

podzim - 4. kolo

7.10.2018 18:00 AW019 DHC Sokol Poruba - HC Zlín Adam Baader, Jiří Novotný, D: Petr Směja
6.10.2018 15:00 AW020 Sokol Písek - DHC Slavia Praha Marek Bareš, Jakub Uhlíř, D: Libor Skružný
9.9.2018 16:00 AW021 DHC Plzeň - ŠŠK Prešov Dalibor Pavlát, Luděk Točík, D: Petr Novák
6.10.2018 18:00 AW022 HK Slovan Duslo Šaľa - HK Sokol RMK Bánovce n.B Juraj Gabriš, Milan Veselka, D: Igor Karlubík
6.10.2018 17:30 AW023 DHK Zora Olomouc - SHK Veselí n.M. Tomáš Deml, Michal Dvořáček, D: Zuzana Füleová
6.10.2018 17:30 AW024 Iuventa Michalovce - DHK Baník Most Boris Cipov, Zoran Klus, D: Peter Molnár

podzim - 5. kolo

13.10.2018 18:00 AW025 DHK Baník Most - DHC Sokol Poruba Marek Bečička, Jiří Horák, D: Martin Tůma
10.10.2018 19:00 AW026 SHK Veselí n.M. - Iuventa Michalovce Tomáš Bubeníček, Tomáš Petruška, D: Jaromír Petřek
12.10.2018 18:00 AW027 HK Sokol RMK Bánovce n.B - DHK Zora Olomouc Zbislav Oťapka, Roman Zubo, D: Milan Nedorost
13.10.2018 16:00 AW028 DHC Plzeň - HK Slovan Duslo Šaľa David Šlezingr, Jiří Špunar, D: Miroslav Šajner
9.10.2018 17:30 AW029 DHC Slavia Praha - ŠŠK Prešov Milan Hájek, Karel Macho, D: Ivan Dolejš
14.10.2018 18:00 AW030 HC Zlín - Sokol Písek Michal Hanák, Luboš Pavlíček, D: Daniel Douda

podzim - 6. kolo

20.10.2018 18:00 AW031 DHC Sokol Poruba - Sokol Písek Milan Hájek, Karel Macho, D: Petr Směja
21.10.2018 16:00 AW032 HC Zlín - ŠŠK Prešov Marek Bečička, Jiří Horák, D: Petr Samek
20.10.2018 18:00 AW033 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Slavia Praha Peter Brunovský, Vladimír Čanda, D: Marian Čech
20.10.2018 17:30 AW034 DHK Zora Olomouc - DHC Plzeň Jiří Králíček, Milan Letev, D: Petr Videcký
8.12.2018 17:30 AW035 Iuventa Michalovce - HK Sokol RMK Bánovce n.B Josef Daňo, Ondrej Sabol, D: Peter Molnár
19.10.2018 18:00 AW036 SHK Veselí n.M. - DHK Baník Most Adam Baader, Jiří Novotný, D: Jaromír Petřek

podzim - 7. kolo

26.10.2018 18:00 AW037 SHK Veselí n.M. - DHC Sokol Poruba Václav Horáček, Jiří Novotný, D: Jiří Ondráš
27.10.2018 18:00 AW038 HK Sokol RMK Bánovce n.B - DHK Baník Most Gábor Balogh, Patrik Klimko, D: Ladislav Podlucký
27.10.2018 16:00 AW039 DHC Plzeň - Iuventa Michalovce Dalibor Pavlát, Luděk Točík, D: Petr Pešek
28.10.2018 18:00 AW040 DHC Slavia Praha - DHK Zora Olomouc Lukáš Frieser, Radoslav Kavulič, D: Libor Skružný
27.10.2018 17:00 AW041 HC Zlín - HK Slovan Duslo Šaľa Tomáš Bubeníček, Tomáš Petruška, D: Pavel Novotný
27.10.2018 15:00 AW042 Sokol Písek - ŠŠK Prešov Tomáš Kozler, Martin Zych, D: Karel st. Hladký

podzim - 8. kolo

3.11.2018 18:00 AW043 DHC Sokol Poruba - ŠŠK Prešov Adam Baader, Jiří Novotný, D: Petr Samek
3.11.2018 15:00 AW044 HK Slovan Duslo Šaľa - Sokol Písek Pavol Bačík, Michal Nagy, D: Ján Beňo
3.11.2018 17:30 AW045 DHK Zora Olomouc - HC Zlín David Šlezingr, Jiří Špunar, D: Jaromír Petřek
3.11.2018 17:30 AW046 Iuventa Michalovce - DHC Slavia Praha Andrej Budzák, Michal Záhradník, D: Vladimír Rančík
3.11.2018 18:00 AW047 DHK Baník Most - DHC Plzeň Marek Bareš, Jakub Uhlíř, D: Libor Skružný
3.11.2018 17:00 AW048 SHK Veselí n.M. - HK Sokol RMK Bánovce n.B Petr Kichner, Michal Vacula, D: Jana Rzymanová

podzim - 9. kolo

9.11.2018 18:00 AW049 HK Sokol RMK Bánovce n.B - DHC Sokol Poruba Peter Haščík, Richard Sivák, D: Vladimír Pokorný
11.11.2018 16:00 AW050 DHC Plzeň - SHK Veselí n.M. Tomáš Deml, Michal Dvořáček, D: Stanislav Štrebl
7.11.2018 18:00 AW051 DHK Baník Most - DHC Slavia Praha Milan Hájek, Karel Macho, D: Jiří Konečný
10.11.2018 18:00 AW052 HC Zlín - Iuventa Michalovce Tomáš Bubeníček, Tomáš Petruška, D: Zuzana Füleová
10.11.2018 15:00 AW053 Sokol Písek - DHK Zora Olomouc Tomáš Deml, Michal Dvořáček, D: Miroslav Šajner
11.11.2018 16:00 AW054 ŠŠK Prešov - HK Slovan Duslo Šaľa Boris Cipov, Zoran Klus, D: Dušan Barborík

podzim - 10. kolo

5.1.2019 18:00 AW055 DHC Sokol Poruba - HK Slovan Duslo Šaľa
5.1.2019 17:30 AW056 DHK Zora Olomouc - ŠŠK Prešov
28.10.2018 13:00 AW057 Sokol Písek - Iuventa Michalovce Michael Haramul, Michal Nezbeda, D: Petr Novák
5.1.2019 18:00 AW058 DHK Baník Most - HC Zlín
5.1.2019 17:00 AW059 SHK Veselí n.M. - DHC Slavia Praha
5.1.2019 18:00 AW060 HK Sokol RMK Bánovce n.B - DHC Plzeň

podzim - 11. kolo

13.1.2019 16:00 AW061 DHC Plzeň - DHC Sokol Poruba
13.1.2019 17:00 AW062 DHC Slavia Praha - HK Sokol RMK Bánovce n.B
12.1.2019 17:00 AW063 HC Zlín - SHK Veselí n.M.
12.1.2019 15:00 AW064 Sokol Písek - DHK Baník Most
12.1.2019 18:00 AW065 ŠŠK Prešov - Iuventa Michalovce
12.1.2019 18:00 AW066 HK Slovan Duslo Šaľa - DHK Zora Olomouc

jaro - 12. kolo

20.1.2019 18:00 AW067 DHC Sokol Poruba - DHK Zora Olomouc
19.1.2019 18:00 AW068 HK Slovan Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce
19.1.2019 18:00 AW069 ŠŠK Prešov - DHK Baník Most
19.1.2019 15:00 AW070 Sokol Písek - SHK Veselí n.M.
19.1.2019 17:00 AW071 HC Zlín - HK Sokol RMK Bánovce n.B
20.1.2019 17:00 AW072 DHC Slavia Praha - DHC Plzeň

jaro - 13. kolo

27.1.2019 17:00 AW073 DHC Slavia Praha - DHC Sokol Poruba
27.1.2019 16:00 AW074 DHC Plzeň - HC Zlín
26.1.2019 18:00 AW075 HK Sokol RMK Bánovce n.B - Sokol Písek
26.1.2019 17:00 AW076 SHK Veselí n.M. - ŠŠK Prešov
26.1.2019 18:00 AW077 DHK Baník Most - HK Slovan Duslo Šaľa
26.1.2019 17:30 AW078 Iuventa Michalovce - DHK Zora Olomouc

jaro - 14. kolo

3.2.2019 18:00 AW079 DHC Sokol Poruba - Iuventa Michalovce
2.2.2019 17:30 AW080 DHK Zora Olomouc - DHK Baník Most
2.2.2019 18:00 AW081 HK Slovan Duslo Šaľa - SHK Veselí n.M.
2.2.2019 18:00 AW082 ŠŠK Prešov - HK Sokol RMK Bánovce n.B
2.2.2019 15:00 AW083 Sokol Písek - DHC Plzeň
2.2.2019 17:00 AW084 HC Zlín - DHC Slavia Praha

jaro - 15. kolo

9.2.2019 17:00 AW085 HC Zlín - DHC Sokol Poruba
10.2.2019 17:00 AW086 DHC Slavia Praha - Sokol Písek
1.3.2019 17:00 AW087 ŠŠK Prešov - DHC Plzeň
9.2.2019 18:00 AW088 HK Sokol RMK Bánovce n.B - HK Slovan Duslo Šaľa
9.2.2019 17:00 AW089 SHK Veselí n.M. - DHK Zora Olomouc
9.2.2019 18:00 AW090 DHK Baník Most - Iuventa Michalovce

jaro - 16. kolo

16.2.2019 18:00 AW091 DHC Sokol Poruba - DHK Baník Most
16.2.2019 17:30 AW092 Iuventa Michalovce - SHK Veselí n.M.
16.2.2019 17:30 AW093 DHK Zora Olomouc - HK Sokol RMK Bánovce n.B
16.2.2019 18:00 AW094 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Plzeň
16.2.2019 18:00 AW095 ŠŠK Prešov - DHC Slavia Praha
16.2.2019 15:00 AW096 Sokol Písek - HC Zlín

jaro - 17. kolo

23.2.2019 15:00 AW097 Sokol Písek - DHC Sokol Poruba
23.2.2019 17:00 AW098 ŠŠK Prešov - HC Zlín
24.2.2019 17:00 AW099 DHC Slavia Praha - HK Slovan Duslo Šaľa
23.2.2019 16:00 AW100 DHC Plzeň - DHK Zora Olomouc
23.2.2019 18:00 AW101 HK Sokol RMK Bánovce n.B - Iuventa Michalovce
23.2.2019 18:00 AW102 DHK Baník Most - SHK Veselí n.M.

jaro - 18. kolo

3.3.2019 18:00 AW103 DHC Sokol Poruba - SHK Veselí n.M.
2.3.2019 18:00 AW104 DHK Baník Most - HK Sokol RMK Bánovce n.B
2.3.2019 17:30 AW105 Iuventa Michalovce - DHC Plzeň
2.3.2019 17:30 AW106 DHK Zora Olomouc - DHC Slavia Praha
2.3.2019 18:00 AW107 HK Slovan Duslo Šaľa - HC Zlín
2.3.2019 18:00 AW108 ŠŠK Prešov - Sokol Písek

jaro - 19. kolo

9.3.2019 18:00 AW109 ŠŠK Prešov - DHC Sokol Poruba
9.3.2019 15:00 AW110 Sokol Písek - HK Slovan Duslo Šaľa
9.3.2019 17:00 AW111 HC Zlín - DHK Zora Olomouc
10.3.2019 17:00 AW112 DHC Slavia Praha - Iuventa Michalovce
10.3.2019 16:00 AW113 DHC Plzeň - DHK Baník Most
9.3.2019 18:00 AW114 HK Sokol RMK Bánovce n.B - SHK Veselí n.M.

jaro - 20. kolo

30.3.2019 18:00 AW115 DHC Sokol Poruba - HK Sokol RMK Bánovce n.B
30.3.2019 17:00 AW116 SHK Veselí n.M. - DHC Plzeň
31.3.2019 17:00 AW117 DHC Slavia Praha - DHK Baník Most
30.3.2019 17:30 AW118 Iuventa Michalovce - HC Zlín
30.3.2019 17:30 AW119 DHK Zora Olomouc - Sokol Písek
30.3.2019 18:00 AW120 HK Slovan Duslo Šaľa - ŠŠK Prešov

jaro - 21. kolo

6.4.2019 18:00 AW121 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Sokol Poruba
6.4.2019 18:00 AW122 ŠŠK Prešov - DHK Zora Olomouc
6.4.2019 15:00 AW123 Iuventa Michalovce - Sokol Písek
6.4.2019 17:00 AW124 HC Zlín - DHK Baník Most
7.4.2019 17:00 AW125 DHC Slavia Praha - SHK Veselí n.M.
6.4.2019 14:00 AW126 DHC Plzeň - HK Sokol RMK Bánovce n.B

jaro - 22. kolo

13.4.2019 14:30 AW127 DHC Sokol Poruba - DHC Plzeň
13.4.2019 18:00 AW128 HK Sokol RMK Bánovce n.B - DHC Slavia Praha
13.4.2019 17:00 AW129 SHK Veselí n.M. - HC Zlín
13.4.2019 18:00 AW130 DHK Baník Most - Sokol Písek
13.4.2019 17:30 AW131 Iuventa Michalovce - ŠŠK Prešov
13.4.2019 17:30 AW132 DHK Zora Olomouc - HK Slovan Duslo Šaľa