Rozpis soutěže W.H.I.L.

podzim - 1. kolo

3.9.2016 17:00 AW002 SHK Veselí n.M. - ŠKP Bratislava Jiří Králíček, Milan Letev, D: Jaromír Petřek
3.9.2016 18:00 AW003 HK AS Trenčín - HC Zlín Roman Zubo, Milan Veselka, D: Ján Beňo
3.9.2016 18:00 AW004 HK Slávia Partizánske - DHC Slavia Praha Zbislav Oťapka, Milan Sivák, D: Vladimír Pokorný
3.9.2016 15:00 AW005 Sokol Písek - Bemaco Prešov Tomáš Kozler, Martin Zych, D: Petr Novák
3.9.2016 18:00 AW006 DHC Sokol Poruba - Iuventa Michalovce Přemysl Fukala, Radek Mohyla, D: Vangelis Simu
3.9.2016 18:00 AW007 DHK Baník Most - DHK Zora Olomouc Milan Hájek, Karel Macho, D: Miloš Kastner

podzim - 2. kolo

7.9.2016 17:30 AW009 Iuventa Michalovce - DHK Baník Most Boris Mandák, Mário Rudinský, D: Peter Molnár
10.9.2016 15:00 AW010 Bemaco Prešov - DHC Sokol Poruba Valér Cibere, Peter Richvalský, D: Jiří Shejbal
7.9.2016 17:30 AW011 DHC Slavia Praha - Sokol Písek Pavel Blanar, Michael Haramul, D: Ivan Dolejš
9.9.2016 17:00 AW012 HC Zlín - HK Slávia Partizánske Přemysl Fukala, Radek Mohyla, D: Pavel Novotný
10.9.2016 18:00 AW013 ŠKP Bratislava - HK AS Trenčín Roman Zubo, Milan Veselka, D: Janka Stašová
10.9.2016 18:00 AW014 HK Slovan Duslo Šaľa - SHK Veselí n.M. Gábor Balogh, Zoltán Novák, D: Peter Dvorský

podzim - 3. kolo

17.9.2016 18:30 AW016 HK AS Trenčín - HK Slovan Duslo Šaľa Josef Daňo, Ondrej Sabol, D: Marián Jahodka
17.9.2016 18:00 AW017 HK Slávia Partizánske - ŠKP Bratislava Barbora Bočáková, Simona Klieštiková, D: Jaroslav Ondogrecula
17.9.2016 15:00 AW018 Sokol Písek - HC Zlín Dalibor Pavlát, Luděk Točík, D: Petr Pešek
14.9.2016 16:00 AW019 DHC Sokol Poruba - DHC Slavia Praha Michal Hanák, Luboš Pavlíček, D: Jana Rzymanová
14.9.2016 18:00 AW020 DHK Baník Most - Bemaco Prešov Michal Nezbeda, Václav Zelenka, D: Jiří Konečný
17.9.2016 17:30 AW021 Iuventa Michalovce - DHK Zora Olomouc Zbislav Oťapka, Milan Sivák, D: Jiří Shejbal

podzim - 4. kolo

18.9.2016 14:00 AW023 Bemaco Prešov - DHK Zora Olomouc Zbislav Oťapka, Milan Sivák, D: Peter Molnár
25.9.2016 17:00 AW024 DHC Slavia Praha - DHK Baník Most Marek Bečička, Tomáš Bubeníček, D: Petr Novák
24.9.2016 17:00 AW025 HC Zlín - DHC Sokol Poruba Milan Hájek, Karel Macho, D: Roman Bauer
24.9.2016 18:00 AW026 ŠKP Bratislava - Sokol Písek Valér Cibere, Peter Richvalský, D: Marian Čech
24.9.2016 18:00 AW027 HK Slovan Duslo Šaľa - HK Slávia Partizánske Peter Haščík, Milan Sivák, D: Vladimír Rančík
24.9.2016 17:30 AW028 SHK Veselí n.M. - HK AS Trenčín Kateřina Brzósková, Karolína Pavelová, D: Zuzana Füleová

podzim - 5. kolo

28.9.2016 18:00 AW030 HK Slávia Partizánske - SHK Veselí n.M. Peter Brunovský, Vladimír Čanda, D: Vladimír Pokorný
28.9.2016 15:00 AW031 Sokol Písek - HK Slovan Duslo Šaľa Jiří Opava, Pavel Válek, D: Stanislav Štrebl
28.9.2016 18:00 AW032 DHC Sokol Poruba - ŠKP Bratislava Kateřina Brzósková, Karolína Pavelová, D: Jaromír Petřek
28.9.2016 18:00 AW033 DHK Baník Most - HC Zlín Tomáš Kozler, Martin Zych, D: Miroslav Šajner
28.9.2016 17:30 AW034 DHK Zora Olomouc - DHC Slavia Praha Václav Horáček, Jiří Novotný, D: Jiří Ondráš
25.9.2016 17:30 AW035 Iuventa Michalovce - Bemaco Prešov Josef Gedeon, Tomáš Palovčák, D: Jiří Shejbal

podzim - 6. kolo

12.10.2016 17:30 AW037 DHC Slavia Praha - Iuventa Michalovce Jiří Opava, Pavel Válek, D: Jiří Konečný
15.10.2016 17:00 AW038 HC Zlín - DHK Zora Olomouc Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil, D: Vangelis Simu
30.9.2016 17:00 AW039 ŠKP Bratislava - DHK Baník Most Barbora Bočáková, Simona Klieštiková, D: Janka Stašová
15.10.2016 18:00 AW040 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Sokol Poruba Boris Cipov, Zoran Klus, D: Igor Karlubík
15.10.2016 17:00 AW041 SHK Veselí n.M. - Sokol Písek Michal Hanák, Luboš Pavlíček, D: Jiří Ondráš
15.10.2016 18:00 AW042 HK AS Trenčín - HK Slávia Partizánske Roman Zubo, Milan Veselka, D: Vladimír Pokorný

podzim - 7. kolo

22.10.2016 15:00 AW044 Sokol Písek - HK AS Trenčín Pavel Blanar, Michael Haramul, D: Miroslav Šajner
22.10.2016 18:00 AW045 DHC Sokol Poruba - SHK Veselí n.M. Jiří Králíček, Milan Letev, D: Petr Směja
25.10.2016 17:00 AW046 DHK Baník Most - HK Slovan Duslo Šaľa Dalibor Pavlát, Luděk Točík, D: Ivan Dolejš
22.10.2016 17:30 AW047 DHK Zora Olomouc - ŠKP Bratislava David Šlezingr, Jiří Špunar, D: Lada Trojková
19.10.2016 17:30 AW048 Iuventa Michalovce - HC Zlín Josef Gedeon, Tomáš Palovčák, D: Miloš Šubák
18.10.2016 17:30 AW049 Bemaco Prešov - DHC Slavia Praha Valér Cibere, Peter Richvalský, D: Peter Molnár

podzim - 8. kolo

30.10.2016 17:00 AW051 HC Zlín - Bemaco Prešov Martin Kosa, Pavel Švidernoch, D: Pavel Novotný
29.10.2016 18:30 AW052 ŠKP Bratislava - Iuventa Michalovce Barbora Bočáková, Simona Klieštiková, D: Ján Beňo
29.10.2016 18:00 AW053 HK Slovan Duslo Šaľa - DHK Zora Olomouc Zbislav Oťapka, Milan Sivák, D: Peter Dvorský
29.10.2016 17:00 AW054 SHK Veselí n.M. - DHK Baník Most Přemysl Fukala, Radek Mohyla, D: Roman Bauer
29.10.2016 19:00 AW055 HK AS Trenčín - DHC Sokol Poruba Radoslav Šimko, Ivan Vydra, D: Jaroslav Ondogrecula
29.10.2016 18:00 AW056 HK Slávia Partizánske - Sokol Písek Peter Haščík, Richard Sivák, D: Marián Jahodka

podzim - 9. kolo

6.11.2016 18:00 AW058 DHC Sokol Poruba - HK Slávia Partizánske Adam Baader, Jiří Novotný, D: Jana Rzymanová
5.11.2016 18:00 AW059 DHK Baník Most - HK AS Trenčín Jiří Opava, Pavel Válek, D: Petr Pešek
5.11.2016 17:30 AW060 DHK Zora Olomouc - SHK Veselí n.M. Kateřina Brzósková, Karolína Pavelová, D: Lada Trojková
5.11.2016 15:00 AW061 Iuventa Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa Peter Brunovský, Vladimír Čanda, D: Jaroslav Ondogrecula
6.11.2016 14:00 AW062 Bemaco Prešov - ŠKP Bratislava Peter Brunovský, Vladimír Čanda, D: Jaroslav Ondogrecula
6.11.2016 18:30 AW063 DHC Slavia Praha - HC Zlín Tomáš Kozler, Martin Zych, D: Miloš Kastner

podzim - 10. kolo

12.11.2016 18:00 AW065 ŠKP Bratislava - DHC Slavia Praha Josef Gedeon, Tomáš Palovčák, D: Vladimír Rančík
12.11.2016 18:00 AW066 HK Slovan Duslo Šaľa - Bemaco Prešov Barbora Bočáková, Simona Klieštiková, D: Ján Beňo
9.11.2016 17:30 AW067 SHK Veselí n.M. - Iuventa Michalovce Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil, D: Jiří Ondráš
13.11.2016 17:00 AW068 HK AS Trenčín - DHK Zora Olomouc Andrej Budzák, Michal Záhradník, D: Milan Nedorost
12.11.2016 18:00 AW069 HK Slávia Partizánske - DHK Baník Most Andrej Budzák, Michal Záhradník, D: Peter Dvorský
12.11.2016 15:00 AW070 Sokol Písek - DHC Sokol Poruba Jiří Opava, Pavel Válek, D: Miroslav Šajner

podzim - 11. kolo

19.11.2016 18:00 AW072 DHK Baník Most - Sokol Písek Kateřina Brzósková, Karolína Pavelová, D: Petr Novák
19.11.2016 17:30 AW073 DHK Zora Olomouc - HK Slávia Partizánske Jiří Králíček, Milan Letev, D: Jana Rzymanová
16.11.2016 17:30 AW074 Iuventa Michalovce - HK AS Trenčín Ivan Vydra, Radoslav Šimko, D: Peter Molnár
19.11.2016 18:00 AW075 Bemaco Prešov - SHK Veselí n.M. Valér Cibere, Peter Richvalský, D: Miloš Šubák
20.11.2016 17:00 AW076 DHC Slavia Praha - HK Slovan Duslo Šaľa Michal Nezbeda, Václav Zelenka, D: Zdeněk Vaněček
20.11.2016 17:00 AW077 HC Zlín - ŠKP Bratislava Pavel Friedel, Tomáš Kučerka, D: Zuzana Füleová

podzim - 12. kolo

7.1.2017 18:00 AW079 HK Slovan Duslo Šaľa - HC Zlín Boris Mandák, Mário Rudinský, D: Peter Dvorský
7.1.2017 17:00 AW080 SHK Veselí n.M. - DHC Slavia Praha Milan Hájek, Karel Macho, D: Zuzana Füleová
7.1.2017 19:00 AW081 HK AS Trenčín - Bemaco Prešov Peter Haščík, Richard Sivák, D: Igor Karlubík
7.1.2017 18:00 AW082 HK Slávia Partizánske - Iuventa Michalovce Barbora Bočáková, Simona Klieštiková, D: Ján Beňo
7.1.2017 15:00 AW083 Sokol Písek - DHK Zora Olomouc Tomáš Deml, Michal Dvořáček, D: Jiří Konečný
8.1.2017 18:00 AW084 DHC Sokol Poruba - DHK Baník Most Marek Bečička, Tomáš Bubeníček, D: Petr Směja

podzim - 13. kolo

14.1.2017 17:30 AW086 DHK Zora Olomouc - DHC Sokol Poruba Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil, D: Roman Bauer
22.1.2017 15:00 AW087 Iuventa Michalovce - Sokol Písek Andrej Budzák, Michal Záhradník, D: Vladimír Rančík
14.1.2017 14:00 AW088 Bemaco Prešov - HK Slávia Partizánske Valér Cibere, Peter Richvalský, D: Miloš Šubák
11.1.2017 17:30 AW089 DHC Slavia Praha - HK AS Trenčín Tomáš Kozler, Martin Zych, D: Miloš Kastner
15.1.2017 17:00 AW090 HC Zlín - SHK Veselí n.M. Martin Kosa, Pavel Švidernoch, D: Jana Rzymanová
11.1.2017 18:00 AW091 ŠKP Bratislava - HK Slovan Duslo Šaľa Juraj Gabriš, Patrik Klimko, D: Janka Stašová

jaro - 14. kolo

21.1.2017 18:00 AW093 ŠKP Bratislava - SHK Veselí n.M. Gábor Balogh, Zoltán Novák, D: Marian Čech
21.1.2017 16:00 AW094 HC Zlín - HK AS Trenčín Adam Baader, Jiří Novotný, D: Pavel Novotný
22.1.2017 17:00 AW095 DHC Slavia Praha - HK Slávia Partizánske David Šlezingr, Jiří Špunar, D: Petr Pešek
21.1.2017 18:00 AW096 Bemaco Prešov - Sokol Písek Josef Gedeon, Tomáš Palovčák, D: Jiří Shejbal
21.1.2017 17:30 AW097 Iuventa Michalovce - DHC Sokol Poruba Andrej Budzák, Michal Záhradník, D: Vladimír Rančík
21.1.2017 17:30 AW098 DHK Zora Olomouc - DHK Baník Most Michal Hanák, Luboš Pavlíček, D: Jaromír Petřek

jaro - 15. kolo

28.1.2017 18:00 AW100 DHK Baník Most - Iuventa Michalovce Milan Hájek, Karel Macho, D: Petr Novák
28.1.2017 18:00 AW101 DHC Sokol Poruba - Bemaco Prešov Jiří Králíček, Milan Letev, D: Vangelis Simu
28.1.2017 18:00 AW102 Sokol Písek - DHC Slavia Praha Pavel Blanar, Michael Haramul, D: Ivan Dolejš
28.1.2017 18:00 AW103 HK Slávia Partizánske - HC Zlín Roman Zubo, Milan Veselka, D: Vladimír Pokorný
28.1.2017 19:00 AW104 HK AS Trenčín - ŠKP Bratislava Peter Haščík, Richard Sivák, D: Marián Jahodka
28.1.2017 17:00 AW105 SHK Veselí n.M. - HK Slovan Duslo Šaľa Tomáš Kozler, Martin Zych, D: Jiří Ondráš

jaro - 16. kolo

4.2.2017 18:00 AW107 HK Slovan Duslo Šaľa - HK AS Trenčín Gábor Balogh, Zoltán Novák, D: Peter Dvorský
4.2.2017 15:30 AW108 ŠKP Bratislava - HK Slávia Partizánske Milan Veselka, Roman Zubo, D: Zuzana Füleová
5.2.2017 17:00 AW109 HC Zlín - Sokol Písek Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil, D: Vangelis Simu
1.2.2017 17:30 AW110 DHC Slavia Praha - DHC Sokol Poruba Lukáš Frieser, Radoslav Kavulič, D: Petr Novák
4.2.2017 18:00 AW111 Bemaco Prešov - DHK Baník Most Valér Cibere, Peter Richvalský, D: Miloš Šubák
4.2.2017 17:30 AW112 DHK Zora Olomouc - Iuventa Michalovce Martin Kosa, Pavel Švidernoch, D: Roman Bauer

jaro - 17. kolo

11.2.2017 17:30 AW114 DHK Zora Olomouc - Bemaco Prešov Tomáš Kozler, Martin Zych, D: Zdeněk Vaněček
23.2.2017 18:00 AW115 DHK Baník Most - DHC Slavia Praha Václav Horáček, Jiří Novotný, D: Jiří Konečný
8.2.2017 18:00 AW116 DHC Sokol Poruba - HC Zlín Přemysl Fukala, Luboš Pavlíček, D: Pavel Novotný
11.2.2017 15:00 AW117 Sokol Písek - ŠKP Bratislava Jiří Králíček, Milan Letev, D: Petr Směja
11.2.2017 18:00 AW118 HK Slávia Partizánske - HK Slovan Duslo Šaľa Boris Cipov, Zoran Klus, D: Peter Dvorský
10.2.2017 16:30 AW119 HK AS Trenčín - SHK Veselí n.M. Andrej Budzák, Michal Záhradník, D: Jaroslav Ondogrecula

jaro - 18. kolo

18.2.2017 17:00 AW121 SHK Veselí n.M. - HK Slávia Partizánske Adam Baader, Jiří Novotný, D: Lada Trojková
18.2.2017 15:00 AW122 HK Slovan Duslo Šaľa - Sokol Písek Barbora Bočáková, Simona Klieštiková, D: Marián Jahodka
18.2.2017 18:00 AW123 ŠKP Bratislava - DHC Sokol Poruba Juraj Gabriš, Patrik Klimko, D: Marian Čech
19.2.2017 17:00 AW124 HC Zlín - DHK Baník Most Václav Horáček, Jiří Novotný, D: Jana Rzymanová
19.2.2017 17:00 AW125 DHC Slavia Praha - DHK Zora Olomouc Michal Nezbeda, Milan Hájek, D: Miloš Kastner
18.2.2017 18:00 AW126 Bemaco Prešov - Iuventa Michalovce Josef Gedeon, Tomáš Palovčák, D: Miloš Šubák

jaro - 19. kolo

25.2.2017 17:30 AW128 Iuventa Michalovce - DHC Slavia Praha Radoslav Šimko, Ivan Vydra, D: Peter Molnár
25.2.2017 17:30 AW129 DHK Zora Olomouc - HC Zlín Tomáš Deml, Michal Dvořáček, D: Lada Trojková
25.2.2017 18:00 AW130 DHK Baník Most - ŠKP Bratislava Pavel Blanar, Michael Haramul, D: Miroslav Šajner
25.2.2017 18:00 AW131 DHC Sokol Poruba - HK Slovan Duslo Šaľa Tomáš Bubeníček, Marek Bečička, D: Jana Rzymanová
25.2.2017 15:00 AW132 Sokol Písek - SHK Veselí n.M. Tomáš Kozler, Martin Zych, D: Stanislav Štrebl
25.2.2017 16:00 AW133 HK Slávia Partizánske - HK AS Trenčín Peter Haščík, Richard Sivák, D: Milan Nedorost

jaro - 20. kolo

4.3.2017 15:00 AW135 HK AS Trenčín - Sokol Písek Peter Haščík, Richard Sivák, D: Ján Beňo
19.4.2017 18:00 AW136 SHK Veselí n.M. - DHC Sokol Poruba Jiří Králíček, Milan Letev, D: Zuzana Füleová
4.3.2017 18:00 AW137 HK Slovan Duslo Šaľa - DHK Baník Most Andrej Budzák, Michal Záhradník, D: Vladimír Rančík
4.3.2017 14:00 AW138 ŠKP Bratislava - DHK Zora Olomouc Gábor Balogh, Zoltán Novák, D: Janka Stašová
5.3.2017 17:00 AW139 HC Zlín - Iuventa Michalovce Marek Bečička, Tomáš Bubeníček, D: Jiří Ondráš
5.3.2017 13:00 AW140 DHC Slavia Praha - Bemaco Prešov Tomáš Deml, Michal Dvořáček, D: Petr Novák

jaro - 21. kolo

10.3.2017 17:00 AW142 Bemaco Prešov - HC Zlín Josef Gedeon, Tomáš Palovčák, D: Miloš Šubák
10.3.2017 17:30 AW143 Iuventa Michalovce - ŠKP Bratislava Radoslav Šimko, Ivan Vydra, D: Peter Molnár
10.3.2017 17:30 AW144 DHK Zora Olomouc - HK Slovan Duslo Šaľa Jiří Králíček, Václav Horáček, D: Jana Rzymanová
10.3.2017 18:00 AW145 DHK Baník Most - SHK Veselí n.M. Milan Hájek, Karel Macho, D: Petr Pešek
8.3.2017 18:00 AW146 DHC Sokol Poruba - HK AS Trenčín Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil, D: Pavel Novotný
10.3.2017 18:00 AW147 Sokol Písek - HK Slávia Partizánske Marek Bečička, Tomáš Bubeníček, D: Stanislav Štrebl

jaro - 22. kolo

25.3.2017 18:00 AW149 HK Slávia Partizánske - DHC Sokol Poruba Zbislav Oťapka, Milan Sivák, D: Igor Karlubík
24.3.2017 18:00 AW150 HK AS Trenčín - DHK Baník Most Milan Veselka, Roman Zubo, D: Milan Nedorost
25.3.2017 17:00 AW151 SHK Veselí n.M. - DHK Zora Olomouc Martin Kosa, Pavel Švidernoch, D: Jaromír Petřek
25.3.2017 18:00 AW152 HK Slovan Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce Peter Haščík, Richard Sivák, D: Vladimír Rančík
25.3.2017 18:00 AW153 ŠKP Bratislava - Bemaco Prešov Barbora Bočáková, Simona Klieštiková, D: Zuzana Füleová
26.3.2017 17:00 AW154 HC Zlín - DHC Slavia Praha Václav Horáček, Jiří Novotný, D: Zuzana Füleová

jaro - 23. kolo

2.4.2017 17:00 AW156 DHC Slavia Praha - ŠKP Bratislava Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil, D: Ivan Dolejš
1.4.2017 18:00 AW157 Bemaco Prešov - HK Slovan Duslo Šaľa Josef Gedeon, Tomáš Palovčák, D: Miloš Šubák
31.3.2017 17:30 AW158 Iuventa Michalovce - SHK Veselí n.M. Josef Daňo, Ondrej Sabol, D: Peter Molnár
1.4.2017 17:30 AW159 DHK Zora Olomouc - HK AS Trenčín David Šlezingr, Jiří Špunar, D: Lada Trojková
1.4.2017 12:15 AW160 DHK Baník Most - HK Slávia Partizánske Jiří Králíček, Milan Letev, D: Petr Novák
1.4.2017 18:00 AW161 DHC Sokol Poruba - Sokol Písek Pavel Friedel, Tomáš Kučerka, D: Pavel Novotný

jaro - 24. kolo

8.4.2017 15:00 AW163 Sokol Písek - DHK Baník Most Adam Baader, Jiří Novotný, D: Miroslav Šajner
8.4.2017 18:00 AW164 HK Slávia Partizánske - DHK Zora Olomouc Boris Cipov, Zoran Klus, D: Vladimír Pokorný
5.4.2017 18:00 AW165 HK AS Trenčín - Iuventa Michalovce Andrej Budzák, Michal Záhradník, D: Ján Beňo
8.4.2017 17:00 AW166 SHK Veselí n.M. - Bemaco Prešov Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil, D: Jana Rzymanová
8.4.2017 18:00 AW167 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Slavia Praha Andrej Budzák, Michal Záhradník, D: Peter Dvorský
8.4.2017 18:00 AW168 ŠKP Bratislava - HC Zlín Juraj Gabriš, Patrik Klimko, D: Janka Stašová

jaro - 25. kolo

12.4.2017 18:00 AW170 HC Zlín - HK Slovan Duslo Šaľa Martin Kosa, Pavel Švidernoch, D: Roman Bauer
13.4.2017 18:00 AW171 DHC Slavia Praha - SHK Veselí n.M. Lukáš Frieser, Radoslav Kavulič, D: Petr Novák
13.4.2017 18:00 AW172 Bemaco Prešov - HK AS Trenčín Valér Cibere, Peter Richvalský, D: Miloš Šubák
12.4.2017 17:30 AW173 Iuventa Michalovce - HK Slávia Partizánske Josef Daňo, Ondrej Sabol, D: Peter Molnár
12.4.2017 18:00 AW174 DHK Zora Olomouc - Sokol Písek Přemysl Fukala, Radek Mohyla, D: Jiří Ondráš
29.3.2017 18:00 AW175 DHK Baník Most - DHC Sokol Poruba Jiří Opava, Pavel Válek, D: Jiří Konečný

jaro - 26. kolo

22.4.2017 18:00 AW177 DHC Sokol Poruba - DHK Zora Olomouc Marek Bečička, Tomáš Bubeníček, D: Jaromír Petřek
29.1.2017 10:00 AW178 Sokol Písek - Iuventa Michalovce Jiří Špunar, David Šlezingr, D: Petr Směja
22.4.2017 18:00 AW179 HK Slávia Partizánske - Bemaco Prešov Roman Zubo, Milan Veselka, D: Milan Nedorost
22.4.2017 18:00 AW180 HK AS Trenčín - DHC Slavia Praha Boris Cipov, Zoran Klus, D: Marián Jahodka
22.4.2017 18:00 AW181 SHK Veselí n.M. - HC Zlín Tomáš Deml, Michal Dvořáček, D: Jana Rzymanová
22.4.2017 15:00 AW182 HK Slovan Duslo Šaľa - ŠKP Bratislava Barbora Bočáková, Simona Klieštiková, D: Dušan Barborík

Nadstavba 1 - 1. kolo

29.4.2017 17:00 AW184 SHK Veselí n.M. - Sokol Písek

Nadstavba 1 - 2. kolo

5.5.2017 19:00 AW186 HC Zlín - SHK Veselí n.M.

Nadstavba 1 - 3. kolo

8.5.2017 18:00 AW188 Sokol Písek - HC Zlín

Nadstavba 2 - 4. kolo

13.5.2017 15:00 AW190 Sokol Písek - SHK Veselí n.M.

Nadstavba 2 - 5. kolo

20.5.2017 17:00 AW192 SHK Veselí n.M. - HC Zlín

Nadstavba 2 - 6. kolo

27.5.2017 18:00 AW194 HC Zlín - Sokol Písek

WHIL semifinále SR - 1. kolo

29.4.2017 17:30 AW195 Iuventa Michalovce - HK Slávia Partizánske
29.4.2017 18:00 AW196 HK Slovan Duslo Šaľa - Bemaco Prešov

WHIL semifinále SR - 2. kolo

30.4.2017 10:30 AW197 Iuventa Michalovce - HK Slávia Partizánske
30.4.2017 11:00 AW198 HK Slovan Duslo Šaľa - Bemaco Prešov

WHIL semifinále SR - 3. kolo

5.5.2017 18:00 AW199 HK Slávia Partizánske - Iuventa Michalovce
6.5.2017 18:00 AW200 Bemaco Prešov - HK Slovan Duslo Šaľa

WHIL semifinále SR - 4. kolo

6.5.2017 11:00 AW201 HK Slávia Partizánske - Iuventa Michalovce
7.5.2017 11:00 AW202 Bemaco Prešov - HK Slovan Duslo Šaľa

WHIL semifinále SR - 5. kolo

13.5.2017 17:30 AW203 Iuventa Michalovce - HK Slávia Partizánske
13.5.2017 18:00 AW204 HK Slovan Duslo Šaľa - Bemaco Prešov

WHIL semifinále ČR - 1. kolo

29.4.2017 17:30 AW205 DHK Zora Olomouc - DHK Baník Most
29.4.2017 14:30 AW206 DHC Sokol Poruba - DHC Slavia Praha

WHIL semifinále ČR - 2. kolo

6.5.2017 18:00 AW207 DHK Baník Most - DHK Zora Olomouc
6.5.2017 18:00 AW208 DHC Slavia Praha - DHC Sokol Poruba

WHIL semifinále ČR - 3. kolo

7.5.2017 18:00 AW209 DHK Baník Most - DHK Zora Olomouc
7.5.2017 17:00 AW210 DHC Slavia Praha - DHC Sokol Poruba