TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 2.liga starších dorostenek

podzim 2018 - 1. kolo

16.9.2018 14:00 AUB001 Astra Praha - Sokol Kobylisy II
15.9.2018 14:00 AUB004 1.SC Bohumín - Sokol Vršovice
16.9.2018 11:00 AUB005 Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Ostrava Zábřeh
15.9.2018 15:00 AUB006 DHK Slavoj Žirovnice - HC Plzeň

podzim 2018 - 2. kolo

22.9.2018 11:00 AUB007 Sokol Kobylisy II - HC Plzeň
23.9.2018 15:30 AUB008 Sokol Ostrava Zábřeh - DHK Slavoj Žirovnice
23.9.2018 10:00 AUB009 Sokol Vršovice - Jiskra Havlíčkův Brod
22.9.2018 15:00 AUB012 Astra Praha - TJ Sokol Velké Meziříčí

podzim 2018 - 3. kolo

6.10.2018 13:00 AUB013 TJ Sokol Velké Meziříčí - Sokol Kobylisy II
7.10.2018 15:00 AUB014 DHK Pardubice - Astra Praha
6.10.2018 15:00 AUB017 DHK Slavoj Žirovnice - Sokol Vršovice
6.10.2018 13:30 AUB018 HC Plzeň - Sokol Ostrava Zábřeh

podzim 2018 - 4. kolo

13.10.2018 14:00 AUB019 Sokol Kobylisy II - Sokol Ostrava Zábřeh
14.10.2018 12:00 AUB020 Sokol Vršovice - HC Plzeň
13.10.2018 12:00 AUB023 Astra Praha - 1.SC Bohumín
13.10.2018 11:00 AUB024 TJ Sokol Velké Meziříčí - DHK Pardubice

podzim 2018 - 5. kolo

21.10.2018 15:00 AUB025 DHK Pardubice - Sokol Kobylisy II
20.10.2018 14:00 AUB026 1.SC Bohumín - TJ Sokol Velké Meziříčí
21.10.2018 10:00 AUB027 Jiskra Havlíčkův Brod - Astra Praha
21.10.2018 15:30 AUB030 Sokol Ostrava Zábřeh - Sokol Vršovice

podzim 2018 - 6. kolo

27.10.2018 16:00 AUB031 Sokol Kobylisy II - Sokol Vršovice
27.10.2018 10:00 AUB034 Astra Praha - DHK Slavoj Žirovnice
27.10.2018 11:00 AUB035 TJ Sokol Velké Meziříčí - Jiskra Havlíčkův Brod
28.10.2018 15:00 AUB036 DHK Pardubice - 1.SC Bohumín

podzim 2018 - 7. kolo

3.11.2018 13:00 AUB037 1.SC Bohumín - Sokol Kobylisy II
3.11.2018 10:00 AUB038 Jiskra Havlíčkův Brod - DHK Pardubice
3.11.2018 15:00 AUB039 DHK Slavoj Žirovnice - TJ Sokol Velké Meziříčí
3.11.2018 13:30 AUB040 HC Plzeň - Astra Praha

podzim 2018 - 8. kolo

11.11.2018 13:30 AUB045 Astra Praha - Sokol Ostrava Zábřeh
10.11.2018 15:00 AUB046 TJ Sokol Velké Meziříčí - HC Plzeň
11.11.2018 15:00 AUB047 DHK Pardubice - DHK Slavoj Žirovnice
11.11.2018 13:30 AUB048 1.SC Bohumín - Jiskra Havlíčkův Brod

podzim 2018 - 9. kolo

10.11.2018 10:00 AUB049 Sokol Kobylisy II - Jiskra Havlíčkův Brod
24.11.2018 15:00 AUB050 DHK Slavoj Žirovnice - 1.SC Bohumín
24.11.2018 12:30 AUB051 HC Plzeň - DHK Pardubice
25.11.2018 15:30 AUB052 Sokol Ostrava Zábřeh - TJ Sokol Velké Meziříčí
25.11.2018 12:00 AUB053 Sokol Vršovice - Astra Praha

podzim 2018 - 10. kolo

1.12.2018 11:00 AUB057 TJ Sokol Velké Meziříčí - Sokol Vršovice
2.12.2018 15:00 AUB058 DHK Pardubice - Sokol Ostrava Zábřeh
1.12.2018 14:00 AUB059 1.SC Bohumín - HC Plzeň
2.12.2018 12:00 AUB060 Jiskra Havlíčkův Brod - DHK Slavoj Žirovnice

podzim 2018 - 11. kolo

8.12.2018 15:00 AUB061 DHK Slavoj Žirovnice - Sokol Kobylisy II
9.12.2018 17:30 AUB062 HC Plzeň - Jiskra Havlíčkův Brod
9.12.2018 15:30 AUB063 Sokol Ostrava Zábřeh - 1.SC Bohumín
9.12.2018 12:00 AUB064 Sokol Vršovice - DHK Pardubice

jaro 2019 - 12. kolo

23.2.2018 16:00 AUB067 Sokol Kobylisy II - Astra Praha
23.2.2018 12:00 AUB070 Sokol Vršovice - 1.SC Bohumín
23.2.2018 15:30 AUB071 Sokol Ostrava Zábřeh - Jiskra Havlíčkův Brod
23.2.2018 13:30 AUB072 HC Plzeň - DHK Slavoj Žirovnice

jaro 2019 - 13. kolo

2.3.2018 13:30 AUB073 HC Plzeň - Sokol Kobylisy II
2.3.2018 15:00 AUB074 DHK Slavoj Žirovnice - Sokol Ostrava Zábřeh
2.3.2018 10:00 AUB075 Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Vršovice
2.3.2018 11:00 AUB078 TJ Sokol Velké Meziříčí - Astra Praha

jaro 2019 - 14. kolo

9.3.2018 16:00 AUB079 Sokol Kobylisy II - TJ Sokol Velké Meziříčí
9.3.2018 14:00 AUB080 Astra Praha - DHK Pardubice
9.3.2018 12:00 AUB083 Sokol Vršovice - DHK Slavoj Žirovnice
9.3.2018 15:30 AUB084 Sokol Ostrava Zábřeh - HC Plzeň

jaro 2019 - 15. kolo

16.3.2018 15:30 AUB085 Sokol Ostrava Zábřeh - Sokol Kobylisy II
16.3.2018 13:30 AUB086 HC Plzeň - Sokol Vršovice
16.3.2018 14:00 AUB089 1.SC Bohumín - Astra Praha
16.3.2018 15:00 AUB090 DHK Pardubice - TJ Sokol Velké Meziříčí

jaro 2019 - 16. kolo

30.3.2018 16:00 AUB091 Sokol Kobylisy II - DHK Pardubice
30.3.2018 11:00 AUB092 TJ Sokol Velké Meziříčí - 1.SC Bohumín
30.3.2018 14:00 AUB093 Astra Praha - Jiskra Havlíčkův Brod
30.3.2018 12:00 AUB096 Sokol Vršovice - Sokol Ostrava Zábřeh

jaro 2019 - 17. kolo

6.4.2018 12:00 AUB097 Sokol Vršovice - Sokol Kobylisy II
6.4.2018 15:00 AUB100 DHK Slavoj Žirovnice - Astra Praha
6.4.2018 10:00 AUB101 Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Velké Meziříčí
6.4.2018 14:00 AUB102 1.SC Bohumín - DHK Pardubice

jaro 2019 - 18. kolo

13.4.2018 16:00 AUB103 Sokol Kobylisy II - 1.SC Bohumín
13.4.2018 15:00 AUB104 DHK Pardubice - Jiskra Havlíčkův Brod
13.4.2018 11:00 AUB105 TJ Sokol Velké Meziříčí - DHK Slavoj Žirovnice
13.4.2018 14:00 AUB106 Astra Praha - HC Plzeň

jaro 2019 - 19. kolo

27.4.2018 15:30 AUB111 Sokol Ostrava Zábřeh - Astra Praha
27.4.2018 13:30 AUB112 HC Plzeň - TJ Sokol Velké Meziříčí
27.4.2018 15:00 AUB113 DHK Slavoj Žirovnice - DHK Pardubice
27.4.2018 10:00 AUB114 Jiskra Havlíčkův Brod - 1.SC Bohumín

jaro 2019 - 20. kolo

4.5.2018 16:00 AUB115 Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Kobylisy II
4.5.2018 14:00 AUB116 1.SC Bohumín - DHK Slavoj Žirovnice
4.5.2018 15:00 AUB117 DHK Pardubice - HC Plzeň
4.5.2018 11:00 AUB118 TJ Sokol Velké Meziříčí - Sokol Ostrava Zábřeh
4.5.2018 14:00 AUB119 Astra Praha - Sokol Vršovice

jaro 2019 - 21. kolo

11.5.2018 12:00 AUB123 Sokol Vršovice - TJ Sokol Velké Meziříčí
11.5.2018 15:30 AUB124 Sokol Ostrava Zábřeh - DHK Pardubice
11.5.2018 13:30 AUB125 HC Plzeň - 1.SC Bohumín
11.5.2018 15:00 AUB126 DHK Slavoj Žirovnice - Jiskra Havlíčkův Brod

jaro 2019 - 22. kolo

18.5.2018 16:00 AUB127 Sokol Kobylisy II - DHK Slavoj Žirovnice
18.5.2018 10:00 AUB128 Jiskra Havlíčkův Brod - HC Plzeň
18.5.2018 14:00 AUB129 1.SC Bohumín - Sokol Ostrava Zábřeh
18.5.2018 15:00 AUB130 DHK Pardubice - Sokol Vršovice