TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 2.liga mladší dorostenky - západ

podzim 2019 - 1. kolo

15.9.2019 12:00 AVA002 TJ Slavoj Tachov - DHK Baník Most B
15.9.2019 12:00 AVA004 Jiskra Havlíčkův Brod - ČZ HBC Strakonice 1921
14.9.2019 14:00 AVA005 TJ Jiskra Třeboň - HC Plzeň
14.9.2019 13:00 AVA006 TJ Kovofiniš Ledeč n. S. - DHK Pardubice

podzim 2019 - 2. kolo

22.9.2019 00:00 AVA008 HC Plzeň - TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
21.9.2019 13:00 AVA009 ČZ HBC Strakonice 1921 - TJ Jiskra Třeboň
21.9.2019 00:00 AVA011 DHK Baník Most B - FK Hvězda Cheb
21.9.2019 14:00 AVA012 Házená Mělník - TJ Slavoj Tachov

podzim 2019 - 3. kolo

5.10.2019 10:30 AVA014 FK Hvězda Cheb - Házená Mělník
5.10.2019 10:00 AVA015 Jiskra Havlíčkův Brod - DHK Baník Most B
5.10.2019 13:00 AVA017 TJ Kovofiniš Ledeč n. S. - ČZ HBC Strakonice 1921
6.10.2019 13:00 AVA018 DHK Pardubice - HC Plzeň

podzim 2019 - 4. kolo

12.10.2019 13:00 AVA020 ČZ HBC Strakonice 1921 - DHK Pardubice
12.10.2019 00:00 AVA022 DHK Baník Most B - TJ Jiskra Třeboň
12.10.2019 14:00 AVA023 Házená Mělník - Jiskra Havlíčkův Brod
13.10.2019 12:00 AVA024 TJ Slavoj Tachov - FK Hvězda Cheb

podzim 2019 - 5. kolo

20.10.2019 10:00 AVA026 Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Slavoj Tachov
19.10.2019 14:00 AVA027 TJ Jiskra Třeboň - Házená Mělník
19.10.2019 13:00 AVA028 TJ Kovofiniš Ledeč n. S. - DHK Baník Most B
20.10.2019 00:00 AVA030 HC Plzeň - ČZ HBC Strakonice 1921

podzim 2019 - 6. kolo

26.10.2019 00:00 AVA033 DHK Baník Most B - DHK Pardubice
26.10.2019 14:00 AVA034 Házená Mělník - TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
27.10.2019 12:00 AVA035 TJ Slavoj Tachov - TJ Jiskra Třeboň
26.10.2019 10:30 AVA036 FK Hvězda Cheb - Jiskra Havlíčkův Brod

podzim 2019 - 7. kolo

2.11.2019 14:00 AVA038 TJ Jiskra Třeboň - FK Hvězda Cheb
2.11.2019 13:00 AVA039 TJ Kovofiniš Ledeč n. S. - TJ Slavoj Tachov
3.11.2019 13:00 AVA040 DHK Pardubice - Házená Mělník
3.11.2019 00:00 AVA041 HC Plzeň - DHK Baník Most B

podzim 2019 - 8. kolo

9.11.2019 00:00 AVA044 DHK Baník Most B - ČZ HBC Strakonice 1921
9.11.2019 14:00 AVA045 Házená Mělník - HC Plzeň
10.11.2019 12:00 AVA046 TJ Slavoj Tachov - DHK Pardubice
9.11.2019 10:30 AVA047 FK Hvězda Cheb - TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
10.11.2019 12:00 AVA048 Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Jiskra Třeboň

podzim 2019 - 9. kolo

17.11.2019 13:00 AVA050 TJ Kovofiniš Ledeč n. S. - Jiskra Havlíčkův Brod
17.11.2019 13:00 AVA051 DHK Pardubice - FK Hvězda Cheb
17.11.2019 00:00 AVA052 HC Plzeň - TJ Slavoj Tachov
16.11.2019 13:00 AVA053 ČZ HBC Strakonice 1921 - Házená Mělník

podzim 2019 - 10. kolo

1.12.2019 12:00 AVA057 TJ Slavoj Tachov - ČZ HBC Strakonice 1921
30.11.2019 10:30 AVA058 FK Hvězda Cheb - HC Plzeň
30.11.2019 13:00 AVA059 Jiskra Havlíčkův Brod - DHK Pardubice
30.11.2019 14:00 AVA060 TJ Jiskra Třeboň - TJ Kovofiniš Ledeč n. S.

podzim 2019 - 11. kolo

8.12.2019 13:00 AVA062 DHK Pardubice - TJ Jiskra Třeboň
8.12.2019 00:00 AVA063 HC Plzeň - Jiskra Havlíčkův Brod
7.12.2019 13:00 AVA064 ČZ HBC Strakonice 1921 - FK Hvězda Cheb
7.12.2019 00:00 AVA066 DHK Baník Most B - Házená Mělník

jaro 2020 - 12. kolo

8.2.2020 00:00 AVA068 DHK Baník Most B - TJ Slavoj Tachov
8.2.2020 13:00 AVA070 ČZ HBC Strakonice 1921 - Jiskra Havlíčkův Brod
9.2.2020 00:00 AVA071 HC Plzeň - TJ Jiskra Třeboň
9.2.2020 13:00 AVA072 DHK Pardubice - TJ Kovofiniš Ledeč n. S.

jaro 2020 - 13. kolo

15.2.2020 13:00 AVA074 TJ Kovofiniš Ledeč n. S. - HC Plzeň
15.2.2020 14:00 AVA075 TJ Jiskra Třeboň - ČZ HBC Strakonice 1921
15.2.2020 10:30 AVA077 FK Hvězda Cheb - DHK Baník Most B
16.2.2020 12:00 AVA078 TJ Slavoj Tachov - Házená Mělník

jaro 2020 - 14. kolo

22.2.2020 14:00 AVA080 Házená Mělník - FK Hvězda Cheb
22.2.2020 00:00 AVA081 DHK Baník Most B - Jiskra Havlíčkův Brod
22.2.2020 13:00 AVA083 ČZ HBC Strakonice 1921 - TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
23.2.2020 00:00 AVA084 HC Plzeň - DHK Pardubice

jaro 2020 - 15. kolo

1.3.2020 13:00 AVA086 DHK Pardubice - ČZ HBC Strakonice 1921
29.2.2020 14:00 AVA088 TJ Jiskra Třeboň - DHK Baník Most B
29.2.2020 10:00 AVA089 Jiskra Havlíčkův Brod - Házená Mělník
29.2.2020 10:30 AVA090 FK Hvězda Cheb - TJ Slavoj Tachov

jaro 2020 - 16. kolo

8.3.2020 12:00 AVA092 TJ Slavoj Tachov - Jiskra Havlíčkův Brod
7.3.2020 14:00 AVA093 Házená Mělník - TJ Jiskra Třeboň
7.3.2020 00:00 AVA094 DHK Baník Most B - TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
7.3.2020 13:00 AVA096 ČZ HBC Strakonice 1921 - HC Plzeň

jaro 2020 - 17. kolo

15.3.2020 13:00 AVA099 DHK Pardubice - DHK Baník Most B
14.3.2020 13:00 AVA100 TJ Kovofiniš Ledeč n. S. - Házená Mělník
14.3.2020 14:00 AVA101 TJ Jiskra Třeboň - TJ Slavoj Tachov
14.3.2020 12:00 AVA102 Jiskra Havlíčkův Brod - FK Hvězda Cheb

jaro 2020 - 18. kolo

4.4.2020 10:30 AVA104 FK Hvězda Cheb - TJ Jiskra Třeboň
5.4.2020 12:00 AVA105 TJ Slavoj Tachov - TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
4.4.2020 14:00 AVA106 Házená Mělník - DHK Pardubice
4.4.2020 00:00 AVA107 DHK Baník Most B - HC Plzeň

jaro 2020 - 19. kolo

18.4.2020 13:00 AVA110 ČZ HBC Strakonice 1921 - DHK Baník Most B
19.4.2020 00:00 AVA111 HC Plzeň - Házená Mělník
19.4.2020 13:00 AVA112 DHK Pardubice - TJ Slavoj Tachov
18.4.2020 13:00 AVA113 TJ Kovofiniš Ledeč n. S. - FK Hvězda Cheb
18.4.2020 14:00 AVA114 TJ Jiskra Třeboň - Jiskra Havlíčkův Brod

jaro 2020 - 20. kolo

25.4.2020 10:00 AVA116 Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
25.4.2020 10:30 AVA117 FK Hvězda Cheb - DHK Pardubice
26.4.2020 12:00 AVA118 TJ Slavoj Tachov - HC Plzeň
25.4.2020 14:00 AVA119 Házená Mělník - ČZ HBC Strakonice 1921

jaro 2020 - 21. kolo

2.5.2020 13:00 AVA123 ČZ HBC Strakonice 1921 - TJ Slavoj Tachov
3.5.2020 00:00 AVA124 HC Plzeň - FK Hvězda Cheb
3.5.2020 13:00 AVA125 DHK Pardubice - Jiskra Havlíčkův Brod
2.5.2020 13:00 AVA126 TJ Kovofiniš Ledeč n. S. - TJ Jiskra Třeboň

jaro 2020 - 22. kolo

9.5.2020 14:00 AVA128 TJ Jiskra Třeboň - DHK Pardubice
9.5.2020 12:00 AVA129 Jiskra Havlíčkův Brod - HC Plzeň
9.5.2020 10:30 AVA130 FK Hvězda Cheb - ČZ HBC Strakonice 1921
9.5.2020 14:00 AVA132 Házená Mělník - DHK Baník Most B