TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 2.liga mladší dorostenky - západ

jaro 2019 - 12. kolo

23.2.2019 14:00 AVA067 Házená Mělník - TJ Sokol Bělá
24.2.2019 13:00 AVA068 Sokol Písek - FK Hvězda Cheb
23.2.2019 13:00 AVA069 HC Háje B - DHK Pardubice
24.2.2019 14:00 AVA070 HK Slavia VŠ Plzeň - Sokol Lázně Kynžvart
23.2.2019 14:00 AVA071 TJ Turnov - Jiskra Havlíčkův Brod

jaro 2019 - 13. kolo

3.3.2019 13:30 AVA073 HC Plzeň - Házená Mělník
3.3.2019 13:00 AVA075 Jiskra Havlíčkův Brod - HK Slavia VŠ Plzeň
2.3.2019 14:00 AVA076 Sokol Lázně Kynžvart - HC Háje B
3.3.2019 13:00 AVA077 DHK Pardubice - Sokol Písek
2.3.2019 10:30 AVA078 FK Hvězda Cheb - TJ Sokol Bělá

jaro 2019 - 14. kolo

9.3.2019 14:00 AVA079 Házená Mělník - FK Hvězda Cheb
9.3.2019 13:00 AVA080 TJ Sokol Bělá - DHK Pardubice
10.3.2019 13:00 AVA081 Sokol Písek - Sokol Lázně Kynžvart
10.3.2019 10:00 AVA082 HC Háje B - Jiskra Havlíčkův Brod
9.3.2019 15:00 AVA084 TJ Turnov - HC Plzeň

jaro 2019 - 15. kolo

16.3.2019 16:00 AVA085 TJ Turnov - Házená Mělník
16.3.2019 16:30 AVA086 HC Plzeň - HK Slavia VŠ Plzeň
17.3.2019 13:00 AVA088 Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Písek
16.3.2019 14:00 AVA089 Sokol Lázně Kynžvart - TJ Sokol Bělá
17.3.2019 15:00 AVA090 DHK Pardubice - FK Hvězda Cheb

jaro 2019 - 16. kolo

30.3.2019 14:00 AVA091 Házená Mělník - DHK Pardubice
30.3.2019 10:30 AVA092 FK Hvězda Cheb - Sokol Lázně Kynžvart
30.3.2019 13:00 AVA093 TJ Sokol Bělá - Jiskra Havlíčkův Brod
31.3.2019 16:30 AVA095 HC Háje B - HC Plzeň
31.3.2019 14:00 AVA096 HK Slavia VŠ Plzeň - TJ Turnov

jaro 2019 - 17. kolo

7.4.2019 14:00 AVA097 HK Slavia VŠ Plzeň - Házená Mělník
6.4.2019 14:00 AVA098 TJ Turnov - HC Háje B
7.4.2019 09:00 AVA099 HC Plzeň - Sokol Písek
7.4.2019 13:00 AVA101 Jiskra Havlíčkův Brod - FK Hvězda Cheb
6.4.2019 14:00 AVA102 Sokol Lázně Kynžvart - DHK Pardubice

jaro 2019 - 18. kolo

13.4.2019 14:00 AVA103 Házená Mělník - Sokol Lázně Kynžvart
14.4.2019 13:00 AVA104 DHK Pardubice - Jiskra Havlíčkův Brod
13.4.2019 13:00 AVA106 TJ Sokol Bělá - HC Plzeň
14.4.2019 13:00 AVA107 Sokol Písek - TJ Turnov
13.4.2019 13:00 AVA108 HC Háje B - HK Slavia VŠ Plzeň

jaro 2019 - 19. kolo

28.4.2019 16:30 AVA109 HC Háje B - Házená Mělník
28.4.2019 14:00 AVA110 HK Slavia VŠ Plzeň - Sokol Písek
27.4.2019 15:00 AVA111 TJ Turnov - TJ Sokol Bělá
27.4.2019 16:30 AVA112 HC Plzeň - FK Hvězda Cheb
28.4.2019 13:00 AVA114 Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Lázně Kynžvart

jaro 2019 - 20. kolo

4.5.2019 14:00 AVA115 Házená Mělník - Jiskra Havlíčkův Brod
5.5.2019 13:00 AVA117 DHK Pardubice - HC Plzeň
4.5.2019 10:30 AVA118 FK Hvězda Cheb - TJ Turnov
4.5.2019 13:00 AVA119 TJ Sokol Bělá - HK Slavia VŠ Plzeň
5.5.2019 13:00 AVA120 Sokol Písek - HC Háje B

jaro 2019 - 21. kolo

12.5.2019 13:00 AVA121 Sokol Písek - Házená Mělník
11.5.2019 13:00 AVA122 HC Háje B - TJ Sokol Bělá
12.5.2019 14:00 AVA123 HK Slavia VŠ Plzeň - FK Hvězda Cheb
11.5.2019 14:00 AVA124 TJ Turnov - DHK Pardubice
11.5.2019 15:30 AVA125 HC Plzeň - Sokol Lázně Kynžvart

jaro 2019 - 22. kolo

19.5.2019 13:00 AVA128 Jiskra Havlíčkův Brod - HC Plzeň
18.5.2019 14:00 AVA129 Sokol Lázně Kynžvart - TJ Turnov
19.5.2019 13:00 AVA130 DHK Pardubice - HK Slavia VŠ Plzeň
18.5.2019 10:30 AVA131 FK Hvězda Cheb - HC Háje B
18.5.2019 13:00 AVA132 TJ Sokol Bělá - Sokol Písek