Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 2.liga ženy - západ

jaro 2018 - 12. kolo

11.2.2018 14:00 AS067 TJ Slavoj Tachov - TJ Turnov
10.2.2018 15:00 AS068 Loko České Budějovice - Astra Praha
11.2.2018 15:00 AS069 Sokol II Kobylisy B - HK Spartak Ústí n.L.
10.2.2018 12:30 AS070 FK Hvězda Cheb - Házená Jindřichův Hradec
11.2.2018 15:00 AS071 Sokol Písek B - Sokol Vršovice B

jaro 2018 - 13. kolo

25.2.2018 17:00 AS074 DHK Pardubice - Sokol Písek B
24.2.2018 18:00 AS075 Sokol Vršovice B - FK Hvězda Cheb
24.2.2018 18:00 AS076 Házená Jindřichův Hradec - Sokol II Kobylisy B
24.2.2018 17:00 AS077 HK Spartak Ústí n.L. - Loko České Budějovice
25.2.2018 16:00 AS078 Astra Praha - TJ Turnov

jaro 2018 - 14. kolo

4.3.2018 14:00 AS079 TJ Slavoj Tachov - Astra Praha
3.3.2018 16:00 AS080 TJ Turnov - HK Spartak Ústí n.L.
3.3.2018 15:00 AS081 Loko České Budějovice - Házená Jindřichův Hradec
4.3.2018 12:00 AS082 Sokol II Kobylisy B - Sokol Vršovice B
3.3.2018 12:30 AS083 FK Hvězda Cheb - DHK Pardubice

jaro 2018 - 15. kolo

11.3.2018 15:00 AS085 Sokol Písek B - TJ Slavoj Tachov
11.3.2018 17:00 AS087 DHK Pardubice - Sokol II Kobylisy B
10.3.2018 18:00 AS088 Sokol Vršovice B - Loko České Budějovice
10.3.2018 18:00 AS089 Házená Jindřichův Hradec - TJ Turnov
10.3.2018 17:00 AS090 HK Spartak Ústí n.L. - Astra Praha

jaro 2018 - 16. kolo

8.4.2018 14:00 AS091 TJ Slavoj Tachov - HK Spartak Ústí n.L.
8.4.2018 16:00 AS092 Astra Praha - Házená Jindřichův Hradec
7.4.2018 16:00 AS093 TJ Turnov - Sokol Vršovice B
7.4.2018 15:00 AS094 Loko České Budějovice - DHK Pardubice
7.4.2018 12:30 AS096 FK Hvězda Cheb - Sokol Písek B

jaro 2018 - 17. kolo

14.4.2018 12:30 AS097 FK Hvězda Cheb - TJ Slavoj Tachov
15.4.2018 15:00 AS098 Sokol Písek B - Sokol II Kobylisy B
15.4.2018 17:00 AS100 DHK Pardubice - TJ Turnov
14.4.2018 18:00 AS101 Sokol Vršovice B - Astra Praha
14.4.2018 18:00 AS102 Házená Jindřichův Hradec - HK Spartak Ústí n.L.

jaro 2018 - 18. kolo

22.4.2018 14:00 AS103 TJ Slavoj Tachov - Házená Jindřichův Hradec
21.4.2018 14:00 AS104 HK Spartak Ústí n.L. - Sokol Vršovice B
22.4.2018 16:00 AS105 Astra Praha - DHK Pardubice
21.4.2018 15:00 AS107 Loko České Budějovice - Sokol Písek B
22.4.2018 17:00 AS108 Sokol II Kobylisy B - FK Hvězda Cheb

jaro 2018 - 19. kolo

29.4.2018 18:00 AS109 Sokol II Kobylisy B - TJ Slavoj Tachov
28.4.2018 15:00 AS110 Loko České Budějovice - FK Hvězda Cheb
29.4.2018 15:00 AS111 Sokol Písek B - TJ Turnov
29.4.2018 17:00 AS113 DHK Pardubice - HK Spartak Ústí n.L.
28.4.2018 18:00 AS114 Sokol Vršovice B - Házená Jindřichův Hradec

jaro 2018 - 20. kolo

6.5.2018 14:00 AS115 TJ Slavoj Tachov - Sokol Vršovice B
5.5.2018 18:00 AS116 Házená Jindřichův Hradec - DHK Pardubice
6.5.2018 16:00 AS118 Astra Praha - Sokol Písek B
5.5.2018 16:00 AS119 TJ Turnov - FK Hvězda Cheb
5.5.2018 15:00 AS120 Loko České Budějovice - Sokol II Kobylisy B

jaro 2018 - 21. kolo

12.5.2018 15:00 AS121 Loko České Budějovice - TJ Slavoj Tachov
13.5.2018 18:00 AS122 Sokol II Kobylisy B - TJ Turnov
12.5.2018 12:30 AS123 FK Hvězda Cheb - Astra Praha
13.5.2018 15:00 AS124 Sokol Písek B - HK Spartak Ústí n.L.
13.5.2018 15:00 AS126 DHK Pardubice - Sokol Vršovice B

jaro 2018 - 22. kolo

20.5.2018 14:00 AS127 TJ Slavoj Tachov - DHK Pardubice
19.5.2018 18:00 AS129 Házená Jindřichův Hradec - Sokol Písek B
19.5.2018 17:00 AS130 HK Spartak Ústí n.L. - FK Hvězda Cheb
20.5.2018 16:00 AS131 Astra Praha - Sokol II Kobylisy B
19.5.2018 16:00 AS132 TJ Turnov - Loko České Budějovice