TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 1.liga mladší dorostenky

jaro 2019 - 12. kolo

23.2.2019 14:00 AV067 Sokol Kobylisy II - DHK Zora Olomouc
23.2.2019 11:00 AV068 HC Háje A - HC Zlín
24.2.2019 12:00 AV069 Sokol Poruba A - SHK Kunovice
24.2.2019 14:00 AV070 Sokol Vršovice - DHC Slavia Praha
24.2.2019 13:00 AV071 TJ Jiskra Otrokovice - DHK Baník Most
24.2.2019 14:00 AV072 DHC Plzeň - Házená Jindřichův Hradec

jaro 2019 - 13. kolo

3.3.2019 14:00 AV073 DHC Plzeň - Sokol Kobylisy II
3.3.2019 16:00 AV074 TJ Jiskra Otrokovice - Házená Jindřichův Hradec
3.3.2019 14:00 AV075 DHK Baník Most - Sokol Vršovice
3.3.2019 11:00 AV076 DHC Slavia Praha - Sokol Poruba A
2.3.2019 14:00 AV077 SHK Kunovice - HC Háje A
3.3.2019 00:00 AV078 HC Zlín - DHK Zora Olomouc

jaro 2019 - 14. kolo

9.3.2019 14:00 AV079 Sokol Kobylisy II - HC Zlín
10.3.2019 11:00 AV080 DHK Zora Olomouc - SHK Kunovice
8.3.2019 17:00 AV081 HC Háje A - DHC Slavia Praha
10.3.2019 12:00 AV082 Sokol Poruba A - DHK Baník Most
10.3.2019 14:00 AV083 Sokol Vršovice - Házená Jindřichův Hradec
10.3.2019 13:00 AV084 TJ Jiskra Otrokovice - DHC Plzeň

jaro 2019 - 15. kolo

17.3.2019 13:00 AV085 TJ Jiskra Otrokovice - Sokol Kobylisy II
17.3.2019 14:00 AV086 DHC Plzeň - Sokol Vršovice
16.3.2019 16:00 AV087 Házená Jindřichův Hradec - Sokol Poruba A
17.3.2019 14:00 AV088 DHK Baník Most - HC Háje A
17.3.2019 11:00 AV089 DHC Slavia Praha - DHK Zora Olomouc
16.3.2019 14:00 AV090 SHK Kunovice - HC Zlín

jaro 2019 - 16. kolo

30.3.2019 14:00 AV091 Sokol Kobylisy II - SHK Kunovice
31.3.2019 00:00 AV092 HC Zlín - DHC Slavia Praha
31.3.2019 11:00 AV093 DHK Zora Olomouc - DHK Baník Most
31.3.2019 14:30 AV094 HC Háje A - Házená Jindřichův Hradec
31.3.2019 12:00 AV095 Sokol Poruba A - DHC Plzeň
31.3.2019 14:00 AV096 Sokol Vršovice - TJ Jiskra Otrokovice

jaro 2019 - 17. kolo

7.4.2019 14:00 AV097 Sokol Vršovice - Sokol Kobylisy II
7.4.2019 13:00 AV098 TJ Jiskra Otrokovice - Sokol Poruba A
7.4.2019 14:00 AV099 DHC Plzeň - HC Háje A
6.4.2019 16:00 AV100 Házená Jindřichův Hradec - DHK Zora Olomouc
7.4.2019 14:00 AV101 DHK Baník Most - HC Zlín
7.4.2019 11:00 AV102 DHC Slavia Praha - SHK Kunovice

jaro 2019 - 18. kolo

13.4.2019 14:00 AV103 Sokol Kobylisy II - DHC Slavia Praha
14.4.2019 14:00 AV104 DHK Baník Most - SHK Kunovice
14.4.2019 00:00 AV105 HC Zlín - Házená Jindřichův Hradec
14.4.2019 11:00 AV106 DHK Zora Olomouc - DHC Plzeň
13.4.2019 11:00 AV107 HC Háje A - TJ Jiskra Otrokovice
14.4.2019 12:00 AV108 Sokol Poruba A - Sokol Vršovice

jaro 2019 - 19. kolo

28.4.2019 12:00 AV109 Sokol Poruba A - Sokol Kobylisy II
28.4.2019 14:00 AV110 Sokol Vršovice - HC Háje A
28.4.2019 13:00 AV111 TJ Jiskra Otrokovice - DHK Zora Olomouc
28.4.2019 14:00 AV112 DHC Plzeň - HC Zlín
27.4.2019 16:00 AV113 Házená Jindřichův Hradec - SHK Kunovice
28.4.2019 14:00 AV114 DHK Baník Most - DHC Slavia Praha

jaro 2019 - 20. kolo

4.5.2019 14:00 AV115 Sokol Kobylisy II - DHK Baník Most
5.5.2019 11:00 AV116 DHC Slavia Praha - Házená Jindřichův Hradec
4.5.2019 14:00 AV117 SHK Kunovice - DHC Plzeň
5.5.2019 00:00 AV118 HC Zlín - TJ Jiskra Otrokovice
5.5.2019 11:00 AV119 DHK Zora Olomouc - Sokol Vršovice
4.5.2019 11:00 AV120 HC Háje A - Sokol Poruba A

jaro 2019 - 21. kolo

11.5.2019 11:00 AV121 HC Háje A - Sokol Kobylisy II
12.5.2019 12:00 AV122 Sokol Poruba A - DHK Zora Olomouc
12.5.2019 14:00 AV123 Sokol Vršovice - HC Zlín
12.5.2019 13:00 AV124 TJ Jiskra Otrokovice - SHK Kunovice
12.5.2019 14:00 AV125 DHC Plzeň - DHC Slavia Praha
11.5.2019 16:00 AV126 Házená Jindřichův Hradec - DHK Baník Most

jaro 2019 - 22. kolo

18.5.2019 14:00 AV127 Sokol Kobylisy II - Házená Jindřichův Hradec
19.5.2019 14:00 AV128 DHK Baník Most - DHC Plzeň
19.5.2019 11:00 AV129 DHC Slavia Praha - TJ Jiskra Otrokovice
18.5.2019 14:00 AV130 SHK Kunovice - Sokol Vršovice
19.5.2019 00:00 AV131 HC Zlín - Sokol Poruba A
19.5.2019 11:00 AV132 DHK Zora Olomouc - HC Háje A