Míče na házenou

Házená v TV

18. 09. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HBC Ronal Jičín - HCB Karviná
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
5.11.2013 otevřeno: 2304 x

Utkání hvězd 1. ligy také v ženské kategorii

V sobotu 14. prosince proběhne v Novém Veselí střetnutí výběrů Čech a Moravy z hráček působících v druhé nejvyšší soutěži. Volte trenéry (případně trenérku) výběrů.

Možná jste již zaznamenali informaci, že na závěr podzimní části sehrají v Novém Veselí výběry hráčů 1. ligy mužů exhibiční střetnutí Čechy vs. Morava, které by mělo být doprovázeno bohatým sportovním a společenským programem. Ten vyvrcholí slavnostním večerem ve žďárském hotelu Jehla, který by měl potrhnout charakter akce, jejímž cílem je přátelské setkání hráčů, fanoušků a funkcionářů klubů z druhé nejvyšší tuzemské soutěže, která má stejně jako Triglav pojišťovna extraliga celorepublikový záběr.

 

 


Agentuře St. Events, která za podpory ČSH akci organizuje, se podařilo program sportovního dne doplnit o zápas v ženské kategorii! Stejně jako v kategorii mužů tak můžete už nyní aktivně zasáhnout do výběru trenéra (případně trenérky) výběru Čech a Moravy! V ženské kategorii dokonce máte na výběr hned trojici jmen pro každý tým a hlasování naleznete v anketním okně našeho webu.
 

 

Níže uvádíme ceny vstupného a jednotlivých účastnických balíčků, které zahrnují také ubytování nebo účast na slavnostním večeru v hotelu Jehla. Ve stejném čtyřhvězdičkovém hotelu bude probíhat i slavnostní raut a společenský večer, vč. diskotéky. Ubytování za speciální cenu pro tuto akci je ve dvou nebo třílůžkových pokojích.

 

Vstupné na utkání
Vstupné na utkání hvězd: 50,- Kč


Balíček I.
Vstupné na utkání hvězd + vstup na slavnostní zakončení + raut: 250,-


Balíček II
Vstupné na utkání hvězd + vstup na slavnostní zakončení + raut + ubytování hotel Jehla (4**** ): 650,- (od 1. prosince 700,- Kč)

 

 

Vstupenky rezervujte a balíček objednávejte:

  a) na emailové adrese info@stevents.cz

b) přes facebookový profil agentury St. Events 

c) telefonicky na číslech 605 253 919 (Štěpán Vladyka) nebo 724 870 080 (Vojtěch Hanzl)