Házená v TV

26. 05. 2019 10:30 hod. ČT Sport
Finále: Plzeň - Karviná, živě na webu a HBB TV, záznam ve 22:50 na ČT Sport
31. 05. 2019 20:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace o MS 2019: Česká republika - Černá Hora
12. 06. 2019 17:50 hod. ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Finsko - Česko
16. 06. 2019 18:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
25.11.2013 otevřeno: 2903 x

Trenéry výběrů Čech a Moravy Salač a Múdry

Známe jména trenérů všech výběrů pro prosincové střetnutí nejlepších hráčů a hráček první házenkářské ligy. Do vedení ženských týmů jste zvolili Jana Salače (Most "B") a Martina Múdreho (Prouba "B").Blíží se termín „Utkání hvězd první ligy“, které pod patronací Českého svazu házené v Novém Veselí uspořádá agentura St. Events. Už v polovině listopadu jste rozhodli svými hlasy o trenérech mužských výběrů, kterými se stali strakonický Miroslav Vávra a karvinský Jaroslav Hudeček. V pátek pak skončilo hlasování v ženské sekci, kde jste měli pro každý výběr možnost volby mezi třemi kandidáty.
 

 

 

"Čechy" nakonec povede do exhibičního utkání, které by mělo v přátelské atmosféře udělat tečku za prvoligovým podzimem, kouč zálohy mosteckých Andělů Jan Salač. "Moravu" pak bude koučovat Martin Múdry, pro změnu trenér zálohy aktuálně druhého celku WHIL, Sokola Poruba. V anketě byli oproti mužské sekci aktivnější fanoušci českých klubů. Například Libuše Škvařilová z HC Plzeň dosáhla na druhý nejvyšší počet hlasů ze všech deseti trenérů, kteří byli ve všech kategoriích nominováni, ani to ji však nestačilo na zmiňovaného Jana Salače, který posbíral více než dva tisíce hlasů a usedne na českou lavičku. Martinu Múdremu stačilo k prvnímu místu mezi trenéry moravského ženského celku necelých šest stovek hlasů.

 

 

 

Utkání hvězd první ligy
(výsledky hlasování trenéři ženy)
Čechy 1. Jan Salač (Most "B) 2157 hlasů
  2. Libuše škvařilová (HC Plzeň) 1316 hlasů
  3. Jaroslav Lohoňka (Sokol Vršovice) 56 hlasů
Morava 1. Martin Múdry (Poruba "B")

587 hlasů

  2. Štefan Boršický (Otrokovice) 188 hlasů
  3. Antonín Střelec (Kunovice) 74 hlasů

 

 

Exhibiční střetnutí proběhne v sobotu 14. prosince v Novém Veselí a po zápasech v mužské a ženské kategorii bude házenkářský den pokračovat společenským programem ve žďárském hotelu Jehla. Níže uvádíme ceny vstupného a jednotlivých účastnických balíčků, které zahrnují také ubytování nebo účast na slavnostním večeru v hotelu Jehla. Ve stejném čtyřhvězdičkovém hotelu bude probíhat i slavnostní raut a společenský večer, vč. diskotéky. Ubytování za speciální cenu pro tuto akci je ve dvou nebo třílůžkových pokojích.

 

 

Vstupné na utkání
Vstupné na utkání hvězd: 50,- Kč


Balíček I.
Vstupné na utkání hvězd + vstup na slavnostní zakončení + raut: 250,-


Balíček II
Vstupné na utkání hvězd + vstup na slavnostní zakončení + raut + ubytování hotel Jehla (4**** ): 650,- (od 1. prosince 700,- Kč)

 

 

Vstupenky rezervujte a balíček objednávejte:

  a) na emailové adrese info@stevents.cz

b) přes facebookový profil agentury St. Events 

c) telefonicky na číslech 605 253 919 (Štěpán Vladyka) nebo 724 870 080 (Vojtěch Hanzl)

 

 

 Pokud Vás akce zaujala, pak neváhejte do Nového Veselí dorazit osobně! Těšíme se na viděnou v Novém Veselí! Informace o akci aleznete také na facebookové profilu ČSH ZDE