Házená v TV

01. 04. 2019 20:05 hod. ČT Sport
CHANCE play off STRABAG Rail Extraligy: Lovosice - Plzeň (případné 4. utkání)
10. 04. 2019 18:10 hod. ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česko - Bělorusko
21. 04. 2019 19:00 hod. ČT Sport
CHANCE play off STRABAG Rail Extraligy: semifinále
19. 05. 2019 12:50 hod. ČT Sport
CHANCE play off STRABAG Rail Extraligy: finále
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
19.9.2014 otevřeno: 864 x

Začíná WHIL! Kdo vybojuje první body?

A je to tady. České a slovenské házenkářky už v sobotu zahájí prvním kolem Interligu házené žen. V Ostravě uvidí na úvod soutěže souboj českých medailistů, slovenský mistr pojede pro „povinné“ body. V neděli odstartuje náročný podzim utkáním ve Zlíně tým Písku. Utkání mezi Mostem a Sencem v sobotu NEBUDE sehráno.

 

Nabitý sobotní večer čeká příznivce kvalitní česko-slovenské ženské házené. Pět utkání prvního kola WHIL budou odehrána v sobotu se začátky mezi půl patou a šestou odpoledne, poslední utkání pak bude dohráno v neděli ve tři hodiny. Napínavou podívanou slibuje utkání mezi Porubou a Slavií, to se ale vyjímečně neodehraje v domácí hale Sokolek. Kvalitní házenkářské utkání bude součástí programu slavnostního otevření nové haly v městě Bohumíně. „Chceme ukázat špičkovou ženskou házenou také fanouškům a hlavně mládeži v Bohumíně. Věříme, že se všem bude zápas líbit a bohumínští příznivci nám vytvoří domácí prostředí. Pro celou českou házenou jsou podobné akce vždy skvělá reklama," uvedl generální manažer DHC Sokola Poruba Libor Adámek.

 


Nováčka z Bemaco Prešov hned na úvod soutěže prověří rovněž ve své nově zrekonstruované hale házenkářky Veselí. Narazí na sebe dva celky, které mají v současné chvíli snad „nejmladší“ kádry, a tak bude toto utkání především přehlídkou talentovaného mládí. Slovenský mistr z Michalovců přijede bojovat o první body pod vedením nového kouče do Partizánskeho. Omlazený celek Písku pak zápasem ve Zlíně odstartuje náročný podzim, během něhož ho čekají krátce po sobě náročné cesty na palubovky favoritů do Michalovců a Mostu a hned na to doma Písečanky přivítají i silnou Slavii. Ohledně možnosti bodového zisku z těchto zápasů jsou Písečtí realističtí a těší se spíše na rozpisově příznivější jaro.

 

Rozpis 1. kola WHIL: sobota v 16:30 hodin Sokol Poruba – Slavia Praha, 17:00 hodin HC Veselí n. M. – Bemaco Prešov, 17:30 hodin Slávia Partizánske – Michalovce, 18:00 hodin Šaľa – Zora Olomouc, neděle v 15:00 hodin HC Zlín – Sokol Písek