Míče na házenou

Házená v TV

18. 09. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HBC Ronal Jičín - HCB Karviná
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
9.11.2014 otevřeno: 1085 x

Derby ve Zlíně skončilo remízou

Poslední utkání sedmého kola dohrály v neděli odpoledne ve Zlíně domácí házenkářky se soupeřkami z nedalekého Veselí. O body z tohoto utkání se na konci zcela vyrovnaného souboje oba celky rozdělily.

 

HC Zlín – HC Veselí n. M. 24:24 (11:11)

Prestižní regionální derby tentokrát skončilo dělením bodů. Utkání bylo zcela vyrovnané po celou dobu utkání, žádný tým se svému soupeři nedokázal vzdálit na víc než dvě branky rozdílu, a tak remízový výsledek tomuto zápasu, kterému střelecky dominovaly Hradilová na jedné straně a Vargová a Jandásková na straně druhé, sluší. V závěru po vítězství sahaly Zlíňanky, Veselanky však ještě ze závěrečného sedmimetrového hodu dokázaly rukou Vargové vyrovnat.

Branky: Hradilová 10/4, Nygrýnová 5, Brandová 2, Očadlíková 2, Tóthová 2, Sobieská 1, Drotárová 1, Kolářová 1 – Jandásková 6, Vargová 6/3, Vysloužilová 3, Slováková 2/2, Gajdošíková 2, Varjassiová 1. Sedmimetrové hody: 4/4 – 9/6. Vyloučení: 7 – 4. Rozhodčí: Opava, Válek. Diváci: 450.

Vlastimil Procházka, zástupce týmu HC Veselí n. M.: „Cestovali jsme do Zlína a věděli jsme, že to bude těžký zápas. Zlín má kvalitní družstvo, navíc hráli doma, mají i mnoho zkušených hráček. Museli jsme bojovat až do samého konce. Jsem rád, že jsme úspěšně přešli přes naše oslabení v druhém poločase a udrželi jsme tempo se soupeřem. To se potvrdilo v posledních sekundách, kdy jsme ze sedmimetrového hodu vyrovnali.“


Oldřich Dvořák, vedoucí týmu HC Zlín: „Bylo to klasické derby, prostě nervózní utkání. Byly tam chyby na obou stranách.“