TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
21.11.2016 otevřeno: 1545 x

Na Slavii se včera měřila rychlost střelby

V rámci interligového duelu mezi Slavii Praha a Šalou byla hráčkám, a v poločasové pauze i divákům, měřena rychlost střelby. Nejtvrdší rány vysílala slavistka Kutlvašrová.


Průběh nedělního interligového zápasu mezi Slavii Praha a Šalou, které uzavřelo podzimní program WHIL, pro diváky ozvláštnil měřič rychlosti střelby hráček. Elektronické panely divákům v průběhu zápasu hlásily danou rychlost a o poločasové pauze zařízení s chutí využilo i tucet dětí. Ty však nemohly v razanci střelby konkurovat interligovým házenkářkám. Z hostujícího týmu to „nejvíce letělo“ triu Veselková (69 km/hod.), Pócsíková (72 km/hod.) a Klučková (75 km/hod.). Všechny tyto hráčky se navíc do střelecké listiny střelkyň zapsaly čtyřmi brankami.

 

 

Nejlepší střelkyní zápasu byla ze šesti góly domácí Veronika Galušková, která se mohla pochlubit druhým nejtvrdším zakončením (75 km/hod.). O tři kilometry v hodině tak předstihla nejen nejlepší Slovenku Klučkovou, ale i svou slavistickou a reprezentační kolegyni Kamilu Kordovskou (72 km/hod.). Další česká reprezentantka Hana Kutlvašrová pak v minisouboji v tvrdosti střelby neměla konkurenci – její rány létaly rychlostí vyšší než 80 km/hod. Po té nejtvrdší ukázalo měřící zařízení úctyhodných 88 km/hod.