TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
11.1.2017 otevřeno: 695 x

Slávistky v předehrávce deklasovaly Trenčín

V předehrávce 13. kola si vysokou výhru nad Trenčínem připsaly házenkářky Slavie Praha, Bratislava doma podlehla Šaľe. Další tři utkání jsou na programu o víkendu.

WHIL - 13. kolo

DHC Slavia Praha - HK AS Trenčín 29:15 (18:6)

Od začátku utkání bylo jasné, kdo bude diktovat tempo utkání. Domácí hráčky v 18. minutě vedly již 13:1 a o výsledku utkání bylo prakticky rozhodnuto. Žádné drama se nekonalo ani ve druhé půlce, kdy domácí pokračovali v tlaku na hostující hráčky. Postupně se na hřiště dostaly všechny házenkářky z lavičky sešívaných a pohlídaly vysokou výhru 29:15.

Nejvíce branek: Pokorná 6, Šetelíková, Kordovská, Novotná po 4 - Rajnohová 4, Kostelná 3. Rozhodčí: Kozler, Zych. Sedmimetrové hody: 1/1 - 6/5. Vyloučení: 2:0. Diváci: 107.

Richard Řezáč, trenér Slavie Praha: "První poločas byl z naší strany kvalitní, udělali jsme minimum technických chyb. Ve druhém poločase dostaly příležitost hráčky, které moc šancí nedostávají a to se projevilo v tom, že jsme začali dělat víc technických chyb a zhoršila se naše koncovka. Standardní výkon podaly brankařky. Jsem rád, že mohly zasáhnout do zápasu všechny hráčky."

Zdena Rajnohová, trenérka HK AS Trenčín: "Soupeřky vstoupily do zápasu velmi dynamicky a serií rychlých útoků nás přehrály. Ve druhém poločase nás tlačily svojí druhou vlnou. Nám bohužel chyběla síla, děvčata se neuměla prosadit přes domácí hráčky."

 

ŠKP Bratislava - Duslo Šaľa 17:31 (7:15)

 

Foto: Ladislav Nussbauer