Házená v TV

28. 02. 2019 18:05 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří
18. 03. 2019 20:05 hod. ČT Sport
TJ Sokol Nové Veselí - Talent RObstav M.A.T. Plzeň
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
11.2.2017 otevřeno: 1668 x

Písek potřetí bodoval, Olomouc se bodově dotáhla na Zlín

Ve dvojici česko-slovenských soubojů se radovaly oba domácí české týmy. Písek porazil Bratislavu, Olomouc díky Raškové předčila Prešov. Ve slovenském souboji tradičních rivalů Šala uspěla na půdě Partizánskeho.

 WHIL 2016/17 - 17. kolo

DHK ZORA Olomouc – Bemaco Prešov 28:19 (12:9)


Obě družstva vstoupila do utkání s maximálním nasazením a vědomím si důležitosti tohoto zápasu. Skóre se v prvním poločase drželo stále na rozdílu jedné branky a přes počáteční vedení Bemaca se v konci přeci jen prosadily domácí hráčky. Rozhodující pasáže přišly po deseti minutách druhé půle, kde excelovala domácí brankářka Rašková. Na její výkon navíc v této pasáži navázal i produktivní útok ZORY, která si vybudovala výrazný náskok. S nepříznivým vývojem se trenér Daniš snažil vypořádat volbou dvojité osobní obrany, ale domácí házenkářky náskok ještě navýšily a v tabulce se bodově dotáhly na Zlín.

Nejvíce branek: Gajdošíková a Salčáková po 5, Kubáčová 4 – Bačíková, Demajová a Gajdošová po 4. Rozhodčí: Kozler, Zych. Sedmimetrové hody: 2/2 – 1/0. Vyloučení: 6 - 6. Diváci: 160.

Jan Bělka, trenér DHK ZORA Olomouc: „Z utkání jsme měly respekt, protože Prešov hraje výborně. Výsledky i výkony Prešova pro nás byly varováním a jsem rád, že se nám povedlo utkání zvládnout. Klíčovými okamžiky byl zákroky Raěškové v brance, po kterých jsme skórovali z rychlých protiútoků a vypracovali si tak rozhodující náskok.

Dušan Daniš, trenér Bemeco Prešov: „Gratuluji domácím k vítězství. Jsem zklamaný z výkonu našeho družstva, i když na začátku to vypadalo, že by to mohlo jít. V úvodu druhého poločasu jsme udělali spoustu technických chyb. Největším zklamáním byly naše spojky. V útoku jsme zejména v druhém poločase hráli staticky. Nemohu být spokojen.“

 

 

 

Sokol Písek – ŠKP Bratislava 32:26 (12:13)

Ani 11 branek Nikolety Trúnkové nepomohlo bratislavskému ŠKP vytěžit body z utkání v Písku. Zatím bez bodu působící ŠKP těžil v první půli z rozpačitého výkonu domácích a technických chyb hráček Sokola. Ty se sice přes počáteční problémy dostaly do vedení 11:8, ale po pětibrankové šňůře slovenských hráček se do šaten odcházelo za stavu 12:13. Vedení poslední celek soutěže držel až do 40. minuty, ale závěr vyzněl pro domácí tým. Ten se po vyrovnání na 16:16 hned odpoutal na 19:16 a vítězství už nepustil. Závěrečné minuty přinesly střelecké hody, v nichž Sokok ještě navýšil na konečných 32:26.

Nejvíce branek: Šelaisová 7, Kubišová 5, Talafousová a Michková po 4 – Trúnková 11, Némethová 6/4, Bahorecová 3, Rozhodčí: Králiček, Letev. Sedmimetrové hody: 3/2 – 4/4. Vyloučení: 6:3. Diváci: 120.

Jan Slavík, asistent TJ Sokol Písek: „S ohledem na podzimní utkání v Bratislavě, kde jsme vyhráli těsných rozdílem, jsme věděli, že nás čeká těžký zápas. Nevydařil se nám první poločas, kdy jsme neustále dotahovali, pak jsme si sice vytvořili tří brankové vedení, ale vlastními chybami a neproměňováním šancí jsme o vedení přišli. Hráčky však musíme pochválit za druhý poločas, kdy jsme zápas otočili a během deseti minut jsme si stihli vytvořit dostatečný náskok do konce utkání.“

Peter Hložek, trenér ŠKP Bratislava: „Dnešní zápas byl z naší stránky dobrý, až na ten výpadek ve druhém poločase, kde se ukázalo, že zkušenosti jsou na straně soupeře, kdy jeho křídla dala rozhodující góly. Rozdíl, pak rychle narostl, až bych řekl, že ten konečný výsledek neodpovídá té hře, protože 45 minut jsme se statečně drželi. Jsem rád, že i když jsme dnes prohrávali, tak jsme se dokázali dostat zpátky do hry, domácí ale nutno říct zaslouženě zvítězili, k čemuž jim gratuluji.“

 

 

HK Slavia Partizánske – HK Slovan Duslo Šaľa 19:27 (8:12)

Nejvíce branek: Michnová 7, Szökeová 4, Hollá 3 – Klučková 8, Pócsíková 6, Bujnochová 4. Rozhodčí: Cipov, Klus. Sedmimetrové hody: 1/0 – 0. Vyloučení: 1 - 7.