TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
11.2.2017 otevřeno: 665 x

Poruba suverénní i na kosovské půdě a je ve čtvrtfinále Chalenge Cupu!

Po jasné výhře na domácí palubovce se házenkářky DHC Sokol Poruba radovaly s výrazné výhry také v odvětě osmifinále Challenge Cupu. V Kosovu zvítězily o 24 branek a do čtvrtfinále pronikly s celkovým skóre 97:40!

Házenkářky DHC Sokol Poruba stvrdily svůj očekávaný postup do čtvrtfinále Challenge Cupu, když v kosovském městě Gjakova vyhrály nad KHF Shqiponja 46:22 (23:12). Kouč Poruby Peter Olšavský ocenil morálku svých svěřenkyň. „Jsme rádi, že to je za námi a všechny holky to přežily ve zdraví. V hale byly podmínky na hranici regulérnosti. Mám velkou radost z toho, jak skvěle se s tím holky popraly. Potěšil mě i náš výkon, protože to nebyl jednoduchý zápas. Domácí hráčky hrály velmi agresívně, chvílemi až zákeřně. Průběh byl od začátku jednoznačný a navázal na první zápas v Ostravě. Byla to ale pro nás další velmi cenná pohárová zkušenost, která se nám může v další fázi soutěže hodit," uvedl kouč Poruby Peter Olšavský, jehož tým hned po zápase cestuje autobusem zpátky do Ostravy.

 

KHF Shqiponja - DHC Sokol Poruba 22:46 (12:23), osmifinále Challenge Cupu, odveta

Branky DHC Sokol Poruba: Revajová 12, Maiwalderová 7, Polášková 5, Rechtorisová 5, Sekulová 4, Šviráková 4, Marčíková 3, Tomašechová 3, Minarčíková 2, Kostelná 1. První zápas 18:51, postupuje DHC Sokol Poruba.

Zdroj: www.hazenaporuba.cz

 

Kompletní výsledky osmifinálové fáze Challenge Cupu naleznete ZDE