TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
9.3.2017 otevřeno: 241 x

Challenge Cup: Poruba hostí v sobotu Elblag

Zápas pravdy pro Sokol Poruba je tady. Házenkářky Poruby se v sobotu v 18 hodin pokusí o malý házenkářský zázrak, když se v odvetném utkání čtvrtfinále Challenge Cupu s polským Elblagem budou usilovat o smazání pětibrankového manka z prvního utkání.


Porubský kouč Peter Olšavský bude opět postrádat zraněné trio Minarčíková, Varmužová, Maiwaelderová. „V Polsku jsme se přesvědčily o tom, že se dá s Elblagem hrát. Věřím, že v domácím prostředí zlepšíme koncovku a o postup zabojujeme,“ poznamenal Olšavský. Sám se nechtěl vracet k středečnímu interligovému utkání s Trenčínem. „Dívejme se dopředu! Čeká nás zápas, na který se těšíte celou sezonu. Věřím, že tomu bude odpovídat i nasazení celého týmu,“ dodal Olšavský.

Podobně mluvila i porubská spojka Šárka Marčíková. „Určitě to bude hodně težký zápas. Rozhodně se ale náskok pokusíme smazat. Rozdíl mezi oběma celky není zase tak velký, dá se s nimi hrát. Polky mají ve svém středu hodně zkušené spojky, ale na druhé straně už zase víme, co od nich můžeme čekat. Rozhodně se musíme zaměřit na dobrou obranu, od které se budeme chtít odrazit,“ dodala Marčíková.