TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
19.4.2017 otevřeno: 335 x

Pozvánka na WHIL: V dohrávce 20. kola se poměří Poruba s Veselím

Hned dva zápasy v jednom týdnu čekají na házenkářky SHK Veselí nad Moravou. Už ve středu přivítají od 18.00 v dohrávce 20. kola WHIL na své palubovce DHC Sokol Poruba.


„Přípravu nám narušily čtyři dny volna spojené s velikonočními svátky. Měli jsme tak na přípravu jen omezený čas. Vymlouvat se na to ale rozhodně nemůžeme, protože Poruba je v podstatě ve stejné situaci,“ uvědomuje se kouč SHK Veselí nad Moravou Ľuboš Hudák. Ve stejném duchu mluví i spojka Dagmar Lukšíková. „Tentokrát jsme na přípravu opravdu moc času neměli. Absolvovali jsme pouze jeden trénink,“ přiznala kanonýrka Veselí.

Kouč Veselí překvapení pro soupeře, jaké připravil Slavii nasazením Jany Šustkové tentokrát nechystá. „Jana nastoupila na Slavii po necelých dvou trénincích. Samozřejmě, že její herní pohoda ještě nebyla na úrovni, co před zraněním, nicméně nám pomohla velmi výrazně. Věřím, že se jí koleno znovu neozve a bude v pohodě, jak před zraněním. Věřím, že s její pomocí a po dvou výhrách v řadě potrápíme dalšího z favoritů soutěže a vítěze Českého poháru,“ dodal trenér veselských házenkářek.

Podle Lukšíkové se diváci mohou opět těšit na zajímavý zápas: „Poruba si bude chtít spravit chuť po výpadku v semifinále evropského poháru Challenge cup a nám se začalo herně dařit. O náboj je tak určitě postaráno,“ pozvala diváky do haly spojka SHK Veselí nad Moravou.

Házenkářky DHC Sokol Poruba se po sobotním vyřazení z Challenge Cupu se švédským Höörem musí rychle přeorientovat na domácí soutěž. Ve středu nastoupí k dalšímu utkání na půdě Veselí. Ostravský kouč Peter Olšavský přesto věří, že si jeho celek odveze dva body. "Věřím, že se dokážeme vrátit na vítěznou vlnu a zúročíme i mezinárodní zkušenosti, které jsme získali letošní účastí v Challenge Cupu. Poslední výsledek Veselí na pražské Slavie hovoří za vše a potvrzuje jen skutečnost, že nás čeká ve středu hodně náročný zápas," dodal Olšavský.