Míče na házenou

Házená v TV

05. 11. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Cement Hranice - Pepino SKP Frýdek-Místek
12. 11. 2019 20:05 hod. ČT Sport
KH ISMM Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
20. 11. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
03. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
4.6.2017 otevřeno: 1296 x

Porubské žačky vyhrály Házenkářský desetiboj, na paty jim šlapaly Slavie Praha a DHC Plzeň

Mladší žačky se letos sešly v Jindřichově Hradci, kde se utkaly o vítězství v tradičním házenkářském desetiboji. Vítězství v týmové soutěži vybojovaly házenkářky Sokola Poruba, o jediný bod za nimi zaostaly hráčky Slavie Praha a DHC Plzeň.

Medailové příčky si rozdělily bašty ženské házené Poruba, Slavia a Plzeň, čtvrtá příčka s bodovým odstupem na vedoucí trio patřila domácím házenkářkám Jindřichova Hradce, páté skončily házenkářky z Žirovnice a šestý tým Ivančic. „Týmy Slavie Praha a DHC Plzeň na druhém a třetím místě měly stejný počet bodů, ve prospěch Slavie rozhodl bodový zisk z disciplíny normální utkání. Žolíci nikomu k lepšímu umístění nepomohly,“ informovala za pořádající klub Jarmila Krupicová. Vítězem fair-play se s nejmenším počtem trestných bodů staly hráčky Žirovnice.

Páteční program začal tradičně hodem do dálky a pětiskokem, následovala „klasická“ házenkářská utkání. Sobotní program pak odstartoval rychlým během , poté přišla na řadu další utkání, shoot-out a boje ve střelbě na přesnost. O medailích se pak rozhodovalo na překážkové dráze a v zápasech osobní obrany.

Nejlepší hráčkou v dovednostních disciplínách byla vyhlášena Kristina Rajová ze Sokola Poruba (součet bodů z disciplín), nejlepší brankářkou Julie Smejkalová z Jindřichova Hradce, nejlepší střelkyní Alexandra Koubová ze Slavie Praha (nejvíce branek v utkání s osobní obranou a v normální utkání). Nejlepší hráčkou byla zvolena Erika Feldmannová ze Sokola Poruba.
 

 

Výsledky stahujte zde