TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
26.7.2017 otevřeno: 946 x

Letní příprava: Zlín povede Spuchlák, tým posílily dorostenky

Naplno se už maká i ve Zlíně. Kondici nabírají házenkářky už od června, teď mají před sebou teambuilding ve Velkých Karlovicích.

S novým trenérem nastoupí do nové sezóny tým Zlína. „Realizační tým pro novou sezónu bude tvořit dvojice Martin Spuchlák, na pozici trenéra, a Zuzana Juríková jako vedoucí družstva. Dosavadní trenér Aleš Kořínek se posouvá na novou funkci sportovního manažera,“ komentovalo vedení zlínského klubu změny na lavičce týmu, beze změny ale nezůstane ani sestava na lavičce: „Z týmu odešla Zuzana Drotárová, která pro tuto chvíli přerušila svoji hráčskou kariéru. Dále pak tým opustila Annamária Birkušová a Natálie Gärtnerová, obě budou v nové sezóně nastupovat za HK Hodonín. Ostatní hráčky, které za Zlín nastupovaly v nejvyšší soutěži během loňské sezóny, v týmu zůstávají. Kádr byl doplněn hráčkami z družstva dorostenek - Báru Rybníčkovou, Marii Popelkovou, Vendulu Hubovou, Kateřinu Koldovou, Karolínu Ševčíkovou a Lucii Polomíkovou.“

Čtyři týdny nabíraly házenkářky kondičku pod vedení kondičního trenéra, od čtyřiadvacátého července se do přípravy připojila i herní část. Začátek srpna pak bude patřit teambuildingovým aktivitám, soustředění házenkářky absolvují ve Velkých Karlovicích. V srpnu se pak tým ještě poměří s týmy Trenčína, BNTU-BelAZ Minsk Region, TG Nürtingen, SVG Garßen Celle, SG 09 Kirchhof, BSV Sachsen Zwickau a Morrenhof Jansen Dalfsen, přičemž týmy Minsku a nizozemský tým z Dalfsen jsou soupeři českých týmů Slavie Praha a Baníku Most v Poháru EHF.