TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
28.7.2017 otevřeno: 793 x

Letní příprava: Olomouc trénuje s novým koučem

Házenkářky Zory Olomouc povede do nové sezóny trenér Jan Hegar. Tým posílily dorostenky a družstvo naplno dře a nabírá kondici od 17. července.

Tým olomoucké Zory zahájila přípravu na nadcházející sezónu pod vedením nového kouče. Tím je zkušený trenér Jan Hegar, kterého znají fanoušci českých házenkářských týmů i extraligových palubovek. Jeho asistentem je Libor Malínek, který již u týmu dříve působil. „Přípravu na novou sezonu jsme zahájili 17. července. V uplynulém týdnu také absolvovalo podle plánu družstvo dvaceti hráček kondiční soustředění ve sportovním areálu Morkovice. Dál až do začátku sezony bude družstvo trénovat dvoufázově v Olomouci, kde bude probíhat kondiční příprava kombinovaná s herní. Tým čeká několik přípravných utkání a tradičně také turnaj v Šaľe a domácí pohár Míru, kde už se bude formovat kádr na první domácí utkání,“ komentoval plán přípravy kouč Jan Hegar.

Bronzový tým loňské sezóny zůstává téměř kompletně pohromadě. „Družstvo jde do nové sezony bez Aničky Gebre Salassie, která přerušila na nějakou dobu hráčskou činnost, a bez gólmanky Sabiny Bártové. Družstvo dále posílila čtveřice hráček z dorostu,“ komentovalo vedení klubu změny v sestavě.