Házená v TV

21. 11. 2018 18:15 hod. ČT Sport
SKKP Handball Brno - HBC Ronal Jičín
28. 11. 2018 18:00 hod. ČT Sport
SKP Pepino Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
12. 12. 2018 20:15 hod. ČT Sport
KH Kopřivnice - SKP Pepino Frýdek-Místek
21. 12. 2018 19:10 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - Cement Hranice
TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
27.10.2018 otevřeno: 244 x

Nabitý program Černých andělů

Mostecké házenkářky čekají dva týdny doslova nabité zápasy. V sobotu 27. října je ve slovenských Bánovcích čeká další utkání MOL ligy. „Tentokrát to pro nás bude trochu změna, protože na Slovensko vyrážíme bez většiny mladých hráček. Ve stejném termínu totiž starší dorostenky hrají důležité utkání ve Zlíně. Neznamená to pro nás ale žádné zásadní komplikace, prostě jen některé hráčky stráví víc času na palubovce,“ vysvětlil trenér Černých andělů Peter Dávid.

Už o víkendu 3. listopadu na domácí půdě přivítají hráčky Mostu v dalším kole MOL ligy Plzeň a hned ve středu 7. listopadu si v domácí sportovní hale kvůli chystanému Poháru EHF předehrají utkání se Slavií. „Slavia nám vyšla vstříc, takže si můžeme vzájemný zápas předehrát už ve středu, navíc jsme si prohodili pořadatelství a budeme mít šanci hrát doma,“ doplnil trenér.

V neděli 11. listopadu totiž mostecké hráčky čeká utkání Poháru EHF proti německému Metzingenu. „Jedná se o třetí kolo poháru, takže najít nějakého soupeře, který by nám vyhovoval, bylo velmi problematické, v této fázi soutěže už je kvalita družstev skutečně obrovská. Metzingen navíc známe, už jsme se s ním střetli v roce 2016, kdy nás vyřadil. Momentálně jde o třetí tým německé Bundesligy, od začátku sezony prohráli jediný zápas. Během posledních let Metzingen udělal obrovský posun kupředu a dnes patří k nejlepším německým týmům. Bude to pro nás neskutečně těžké, ale chceme se poprat o co nejlepší výsledek,“ dodal mostecký trenér. Domácí zápas proti Metzingenu odehrají Černí andělé v neděli 11. listopadu od 18:00 v mostecké sportovní hale.