Míče na házenou

Házená v TV

25. 09. 2019 20:15 hod. ČT Sport
Kvalifikace EHF EURO 2020: Česká republika - Portugalsko
28. 09. 2019 18:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace EHF EURO 2020: Severní Makedonie - Česká republika
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
19.1.2019 otevřeno: 821 x

Zlíňanky jasně přehrály trápící se Bánovce, Michalovce přetlačily Šaľu

Házenkářky Zlína v sobotním měření v hale na „Strojárně“ porazily tým Bánovců vysokým devítibrankovým rozdílem. DOPLNĚNY HLASY TRENÉRŮ.

MOL liga – 12. kolo

HC Zlín – HK Slovan RMK Bánovce nad Bebravou 37:28 (18:12)

Jednoznačné bylo sobotní utkání mezi Zlínem a Bánovci. Slovenkám sice vyšel dobře úplný úvod zápasu, kdy vedly 6:3, už v 15. minutě ale držely vedení na své straně Zlíňanky a před přestávkou si vypracovaly už šestibrankový náskok. Ten v dalších patnácti minutách hry po přestávce navýšily dokonce na deset branek a bylo rozhodnuto (25:15). Před koncem zápasu se Bánovcům podařilo skóre jen kosmeticky upravit.

Nejvíce branek: Hradilová 5, Kříčková 5, Gajdošíková 4, Kolářová 4, Polomíková 4, Sekulová 4- Matušincová 10/3, Obstová Alžbeta 8, Hollá 5. 

Michal Hradil, trenér Bánovců: „Gratuluji soupeři k vítězství. Je to talentovaný tým mladých děvčat a s talentovaným trenérem. Pro MOL ligu jsou přínosem. Pro mě to byl poslední zápas s tímto týmem, chci děvčatům poděkovat za čas, který jsme spolu strávili a přeji jim hodně úspěchů do dalšího života.“

Martin Spuchlák, trenér Zlína: „Po sérii poher jsme potřebovali získat body. Bánovce byly papírově lehčím soupeřem, potvrdili jsme to dvěma body. Na hřiště jsme mohli poslat všechny hráčky lavičky, ve hře byly technické i taktické nedostatky, ale na tom zapracujeme a budeme se připravovat na další zápas, kdy budeme bojovat o play-off.“
 

Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce 25:27
 

Foto: Jaroslav Pavlík