Míče na házenou

Házená v TV

22. 02. 2020 18:50 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - Talent M.A.T. Plzeň
27. 02. 2020 17:00 hod. ČT Sport
Sokol Nové Veselí - KH ISMM Kopřivnice
10. 03. 2020 20:15 hod. ČT Sport
HCB Karviná - Talent M.A.T. Plzeň
14. 03. 2020 17:50 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
7.4.2019 otevřeno: 1206 x

V předposledním kole Most vydřel výhru nad Zlínem, naopak Slavia deklasovala Veselí

Zatímco Mostečanky se na výhru nad Zlínem pořádně nadřely, Slavistky Veselí doslova rozstřílely. V předposledním kole základní části MOL ligy vyhrály 34:22. Poruba už v sobotu zvítězila v Šale a tak až poslední kolo základní části rozhodne o složení semifinálových dvojic.

MOL liga - 21. kolo

DHK Baník Most – HC Zlín 35:28 (16:16)

V Mostě diváci viděli oproti papírovým předpokladům velmi vyrovnané utkání. Domácí hráčky dokonce značnou část prvního poločasu musely dotahovat sice minimální, ale přesto náskok Zlíňanek. Nakonec se o poločase šlo do kabin za smírného stavu 16:16. Ve druhé půli se domácím podařilo soupeři odskočit na rozdíl tří branek a náskok udržovat a před závěrem ještě navýšit.

 

Nejvíce branek: Šustková 11/3, K Kostelná 5, Eksteinová, Kovářová, Stříšková 4 – Nygrýnová 6, Polomíková 5, Kolářová 5. Rozhodčí: Tomáš Kozler, Martin Zich. Sedmimetrové hody: 4/3 – 5/4. Vyloučení 3/5. Diváků: 483.

 

Peter Dávid, trenér DHK Baník Most: „Bylo to takové upracované vítězství, velmi těžký zápas a nám během celého utkání nefungovala spolupráce obrany s brankářem. Dlouho jsme čekali, jestli se nám podaří odskočit, to se nakonec podařilo a zápas jsme zvládli. V útoku jsme hráli tak, jak máme, tam problém nebyl, kdyby zabrala obrana, bylo by to o něčem jiném. Soupeř hrál velmi disciplinovaně a čekal na svou příležitost. Tento výkon je pro nás varováním před zápasy play off.“

 

Martin Spuchlák, trenér HC Zlín: „My jsme věděli, v jaké pozici do Mostu jedeme a že domácí jsou prvním družstvem v Česku. Myslím, že jsme mu byli vyrovnaným soupeřem do nějaké padesáté druhé, třetí minuty. Je to škoda, trochu nám možná chyběl výkon brankářek, ale nechci to házet jen na ně, celé družstvo ohromně bojovalo a kdybychom takovéto výkony předváděli celou sezonu, byli bychom někde jinde.“

 

Slavia Praha – SHK Veselí nad Moravou 34:22 (18:11)

O vítězkách klíčového duelu nebylo od začátku pochyb. Svěřenkyním trenérů Jana Salače a Petry Vítkové tentokrát vyšel skvěle vstup do zápasu, po pěti minutách vedly 3:0, v polovině prvního dějství se ke kýžené metě devíti branek blížily už na dostřel. V poločase už scházela jediná trefa. Ve 40. minutě už bylo jasné, že slávistky budou hrát skutečně pouze o „povinný“ rozdíl devíti branek. Nakonec závěr utkání proměnily ve svou exhibici a soupeřky deklasovaly o 12 gólů.

 

Nejvíce branek: Galušková 9/1, Pokorná 7/2, Tulipánová 6 - Kubáčková 8, Pastorková 5, Veselková 4. Rozhodčí: Haramul, Nezbeda. Sedmimetrové hody: 5/4 – 1/0. Vyloučení: 4:3. Diváci: 150.