Míče na házenou

Házená v TV

20. 11. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
03. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
16.10.2019 otevřeno: 355 x

Další nabitý týden Černých andělů, ve středeční předehrávce míří do Hodonína

Další náročný týden je před házenkářkami mosteckého Baníku. Ve středu totiž v rámci předehrávky dalšího kola MOL ligy vyrážejí do Hodonína, aby je v neděli opět na domácí půdě čekal zápas Ligy mistrů, tentokrát proti švédskému IK Sävehof.

„Naše příprava probíhá standardně, aniž bychom se soustředili na konkrétního soupeře. V podstatě jde o věci, které potřebujeme v průběhu celé sezony. Snažili jsme se pracovat na obranných činnostech i na dalších věcech, které nám odhalil zápas proti Györu v neděli,“ vysvětlil trenér mosteckého týmu Jiří Tancoš.

Hráčky Černých andělů už si pomalu zvykají na zápasový cyklus, kdy je ve středu čekají utkání nejvyšší domácí soutěže a víkendy patří zápasům Ligy mistrů. „Asi nejméně příjemné v tomto zápasovém tempu jsou dlouhé přesuny. Pro nás trenéry je to náročné hlavně v tom, že nemáme tolik času na tréninky, kde bychom vylepšovali určité činnosti a reagovali na konkrétní věci, které vyplynou z analýz utkání. Musíme se tomu ale dokázat přizpůsobit. Momentálně jsme nastaveni tak, že chceme podávat maximálně soustředěný výkon a vydat ze sebe maximum v každém utkání, bez ohledu, kdo proti nám na palubovce stojí,“ doplnil trenér.

 

Foto: Hana Vrbková

 

Ve středu večer se utkají na jihu Moravy s týmem Hodonína. Házenkářky Hodonína si pořádně zlepšily náladu o víkendu na Slovensku, odkud si přivezly dva body po výhře v Bánovcích nad Bebravou. Most je o poznání větší sousto, vzhledem k nabitému programu soupeřek ale Hodonín může využít větší pohody, času na přípravu i domácího prostředí. Jak se říká: Hodonín může, Most musí.

Z Hodonína se Černí andělé vrátí ve čtvrtek nad ránem a hned se vrhnou na přípravu k nedělnímu zápasu Ligy mistrů, na který se opět stěhují do chomutovské Rocknet Arény. Tentokrát vyzvou švédský Sävehof a pokud se jim podaří zvítězit, výrazně se zvýší jejich postupové šance.

 

Foto: Pavel Vavroušek