Míče na házenou

Házená v TV

05. 11. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Cement Hranice - Pepino SKP Frýdek-Místek
12. 11. 2019 20:05 hod. ČT Sport
KH ISMM Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
20. 11. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
03. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
23.12.2011 otevřeno: 2445 x

V Time-outu Panenka Tereza Chmelařová

V dalším vysílání pořadu Time-out bude v živém přenosu odpovídat na vaše otázky zástupkyně interligového Veselí n. Moravou, Tereza Chmelařová. V článku si přečtěte, jak můžete posílat otázky a soutěžit o hodnotné ceny. POZOR ZMĚNA VYSÍLACÍHO DNE!


Vzhledem k utkání semifinále Českého poháru mezi Olomoucí a Veselím. n. M., které se hraje 20.12.2011, bude Tereza Chmelařová hostem Time-outu 27.12.2011

 

Od posledního vysílání pořadu Time-out s házenkářskou osobností už pomalu uběhl měsíc, a tak se v úterý 27. 12. 2011 můžete opět těšit na hosta z české házenkářské scény. Tentokrát jím bude Tereza Chmelařová, zástupkyně celku Bitterm Veselí nad Moravou.

 

Sedmadvacetiletá levá spojka Tereza Chmelařová (22.1.1984) aktuálně působí v celku HC Bitterm Veselí nad Moravou. Za čtyři roky, které v dresu Panenek odehrála, si připsala na své konto dva tituly Mistra České republiky, dva tituly Vicemistra Interligy a Vítězství v Českém poháru. Pohledná brunetka je v současné době kapitánkou družstva a jednou ze střeleckých opor. S celkem absolvovala v letošním roce poměrně úspěšnou pouť evropskými poháry, během níž změřily Veselanky své síly s norským Byasenem, makedonským Metalurgem Skopje, španělským celkem Prestigo Elda, dalšími Makedonkami z Prilepu a jejich cestu zakončila porážka od polského družstva Zaglebie Lubin.

 

V českých soutěžích si letos Veselanky pod taktovkou trenéra Petera Sabadky vedou ještě mnohem lépe. Momentálně se pohybují v interligové tabulce na prvním místě, přičemž proti soupeřkám mají k dobru dva zápasy a v Českém poháru postoupily do semifinále.

 

O uplynulém víkendu navíc veselské házenkářky zažily situaci, kterou jsem zvyklí vídat spíše na fotbalových stadionech než v českých házenkářských halách. Fanoušci Šaly nevhodným chováním dvakrát přerušili utkání mezi Veselím a Šalou a musela být přivolána speciální policejní zásahová jednotka z Brna.

 

O povedených sezónách a aktuální situaci v moravském klubu bude kapitánka Veselských Panenek povídat v pořadu Time-out a vy se můžete ptát na vše, co vás o celku Veselí n. M. zajímá.

 

Dotazy na Terezu Chmelařovou můžete zasílat několika způsoby:

Již nyní se můžete zapojit zasláním dotazu či vzkazu mladé házenkářce či celku Veselí elektronickou poštou na adresu timeout@ceskatelevize.cz, později pomocí formuláře na stránkách České televize, v průběhu živého úterního vysílání je navíc také otevřena telefonická linka. Jeden z dotazujících se může těšit na dárek od Terezy Chmelařové.

 

První volající obdrží pondělní a úterní předplatné MF Dnes.

 

Na konci měsíce budou slosovány všechny otázky a výherce se může těšit na míče značky Gala a kilometrickou banku od Českých drah.

 

Družstvo Veselí n. M., Tereza Chmelařová v prostřední řadě třetí zprava.

Foto HC Bitterm Veselí n. M.