Míče na házenou

Házená v TV

05. 11. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Cement Hranice - Pepino SKP Frýdek-Místek
12. 11. 2019 20:05 hod. ČT Sport
KH ISMM Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
20. 11. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
03. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
20.12.2011 otevřeno: 782 x

Mimořádná nabídka vozů Mitsubishi pro členy ČSH!

Na začátku této sezóny jsme vás informovali o výhodném produktu, který členům ČSH nabízí jeden z našich partnerů, pojišťovna Triglav a.s. Nyní máte možnost využít lákavou nabídku dalšího partnera ČSH, která je určena pouze pro členy Českého svazu házené.

Významným partnerem Českého svazu házené je společnost M Motors CZ s.r.o., která v rámci dlouhodobé spolupráce vyhlašuje speciální akci pro všechny registrované hráče a to pro model Mitsubishi Outlander všech verzí.

Každému, kdo bude mít v rámci této mimořádné akce zájem využít speciální nabídky našeho partnera, bude poskytnuta sleva ve výši 5% nad aktuální akční nabídky, akce nebo slevy platné v době nákupu vozidla. Uvedená cenová nabídka je platná po celý rok 2012, tj. do 31. prosince 2012 a platí u všech autorizovaných prodejců Mitsubishi.

Jak postupovat v případě, že máte zájem této jedinečné nabídky využít? Na to už odpoví generální ředitel M Motors CZ pan Martin Krob: „je to velice jednoduché a stačí vám k tomu registrační průkaz ČSH, který předložíte u jakéhokoliv autorizovaného dealera značky Mitsubishi. Autorizovaný prodejce vám tuto slevu následně automaticky poskytne.“

Sleva bude poskytnuta za předpokladu, že registrovaný hráč bude následně i majitelem vozidla. Sleva může být aplikována i v případě, že se jedná o hráče nezletilého. Pak bude sleva poskytnuta zákonnému zástupci (po doložení). Sleva může být poskytnuta i na právnickou osobu, doloží-li registrovaný hráč, že je majitelem. V tomto případě je třeba předložit platný výpis z Obchodního rejstříku.

K této výhodné nabídce od partnera ČSH pak Aleš Kolář, předseda Ekonomické a marketingové komise ČSH, dodává: „tuto slevovou akci jsme plánovali již na rok 2011, ale kvůli zemětřesení, které v březnu potkalo Japonsko a které přineslo problémy ve výrobě, jsme tuto akci mohli realizovat až s platností od roku 2012. Jsme rádi, že se tato situace již stabilizovala a v měsíci dubnu 2012 budeme moci společně s naším partnerem Mitsubishi Motors přijít s rozšířenou nabídkou i na další modely, které budou opět za výhodné ceny pro registrované členy Českého svazu házené.“

Věříme, že vás tato nabídka zaujala a nabízenou výhodu, kterou mají exkluzivně členové Českého svazu házené, využijete. Oficiální internetovou stránku partnera ČSH společnosti M Motors CZ najdete zde. Konkrétní informace o vozu Outlander pak zde.