22 - 30
Konec
.
Komentuje: Adam Baštinec
Dva body z divácky pěkného zápasu nakonec bere slovenský tým ze Šaly, který především v druhé půli zvýšil obrátky a odskočil během krátké chvíle domácím na rozdíl tří branek, pak už čekal na chyby domácích, které trestal. Domácí hráčky předvedly bojovný výkon, především v první půli byly vyrovnaným partnerem, ve druhé se pak ukázala kvalita hostů. Těm několikrát sice pomohla tyčka, ale jinak zápas od 40. minuty kontrolovali. Nejúspěšnější střelkyní na straně hostů byla s deseti trefami Klučková, za domácí se pětkrát střelecky prosadila Gebre Sellasieová, za což jí připadlo i ocenění nejlepší hráčky na straně domácí. Za hosty byla vyhlášena Eva Veselková. Ode mě je to pro tuto chvíle vše. Hezký zbytek večera.
Konec zápasu. (22:30)
60Poslední gól tohoto duelu vstřelila Severová, pro kterou to byl její první a zároveň poslední gól v utkání.
60Bujnochová využila rychlé přihrávky od své spoluhráčky a osamocená před brankou Raškové si už věděla rady se zakončením.
60Poslední minuta utkání. Domácí házenkářky se ještě pokusí vstřelit branku, ale při kombinaci o míč přišly. (21:29)
59Domácí hrají v plném počtu. Nicméně u míče jsou hosté. (21:29)
58Z trestného hodu navýšila Tulipánová.
58V oslabení se ke koncovce prodrala Hurychová, která v pádu prostřelila gólmanku Krebsovou.
57Početní výhody hosté okamžitě využívají.
B57Tereza Fryčáková neúmyslným faulem oslabuje svůj tým na dvě minuty.
56V rychlém sledu přidává další gól Bujnochová. O zápase je nejspíše rozhodnuto.
56První gól pro Tisajovou znamená vedení hostů o šest branek.
55Salašová pálila z úhlu, ale bohužel pro domácí netrefila branku. (20:25)
53Gajdošíková nejprve nastřelila tyč, ale dokázala se ještě dostat k odraženému míči a domácí tak zůstávají u míče. Přesto se jim stále nedaří překonat obranu Šaly. (20:25)
52Domácí mají necelých deset minut na obrat, který bude ale nesmírně složitý, protože hráčky slovenského týmu hrají v obraně velmi koncentrovaně. (20:25)
52Oddechový čas pro domácí. (20:25)
52Veselková se pověsila do vzduchu a propálila všechno, co jí stálo v cestě včetně brankářky Raškové.
51Za domácí skórovala Fryčáková.
51Kolotoč přihrávek utnula tvrdou a přesnou ranou k pravé tyči Bujnochová.
49Ale hosté se nevzdávají ani v pěti hráčkách na palubovce. Individuálně se prosadila Veselková.