22 - 23
Konec
.
Komentuje: David Mencl
DHC Slavia Praha – SHK Veselí n.M. 22:23 (10:13) Nejvíce branek: Galušková 6, M. Svobodová 4/3, Kutlvašrová 3 – Šustková 5, Novotná 4, Vargová 3/2. Rozhodčí: Frieser, Kavulič. Sedmimetrové hody: 3/3 – 2/2. Vyloučení: 2:2.
Je konec! Slávistky nakonec nedokázaly dotáhnout velkou stíhací jízdy k vítězství. Ještě patnáct minut před koncem zápasu totiž domácí hráčky prohrávaly o osm branek, přesto ještě bojovaly a po parádním závěru i vyrovnaly. Poslední minuty se ale vydařily hráčkám Veselí, které si vzaly vedení zpět a s vypětím všech sil ho udržely.
Konec zápasu. (22:23)
59Devět vteřin před koncem si berou hosté oddechový čas. (22:23)
59Galušková nepřihrála přesně na Novotnou, a tak mají míč hráčky Veselí. (22:23)
59Pastorková se obtočila kolem soupeřky a vypálila přesně.
58Kutlvašrová další ranou zpoza obrany vyrovnává!
58Pokus Šustková zastavila skvělá Kudláčková. (21:22)
56Kutlvašrová se zpoza obrany trefuje přesně.
Y56Žlutá karta pro realizační tým SHK Veselí n.M..
55Adéla Novotná ve velké šanci mířila jen do břevna! (20:22)
54Lekešová si poradila se střelami Šetelíkové a Kutlvašrové, to byly hodně klíčové zákroky. (20:22)
53Kateřina Novotní obstřelila brankářku.
53Šetelíková znovu úspěšná z hranice brankoviště a je to jen o gól!
52Magdalena Svobodová využila další sedmimetrový hod.
51Šustková dává spoluhráčkám alespoň na chvíli klid, když mířila o zem přesně.
50Novotná využila dlouhou přihrávku od Kudláčkové a snižuje na rozdíl pouhých dvou gólů!
50Šetelíková se obtočila kolem obránkyně a přesně vypálila.
49Veselí hraje v plném počtu. (16:20)
48Tentokrát už to Kudláčkové vyšlo a rázem je to jen o čtyři branky.