Házená v TV

16. 06. 2019 18:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Tabulka trestů

Jméno Klub SUM - D+ - D - 2 ASC
Zuzana Benešová HC Plzeň 52 - 0 - 4 - 21
Nikola Kohoutová Jiskra Havlíčkův Brod 32 - 0 - 1 - 16
Tereza Kušnerová Astra Praha 26 - 0 - 0 - 13
Lucie Lacinová DHK Slavoj Žirovnice 24 - 0 - 0 - 12
Kateřina Tichá Astra Praha 22 - 0 - 0 - 11
Karolína Denková HC Plzeň 22 - 0 - 1 - 6
Anna Bílková HC Plzeň 20 - 0 - 0 - 10
Tereza Sauerová Sokol Vršovice 18 - 0 - 1 - 4
Michaela Plívová DHK Pardubice 18 - 0 - 0 - 9
Anna Vaďáková DHK Pardubice 16 - 0 - 0 - 8
Kristýna Švihnosová Astra Praha 16 - 0 - 0 - 8
Karolína Šindelářová DHK Slavoj Žirovnice 16 - 0 - 0 - 8
Lucie Králová Sokol Ostrava Zábřeh 16 - 0 - 0 - 8
Karolína Vachtarčíková 1.SC Bohumín 14 - 0 - 0 - 7
Viktorie Pfeiferová DHK Pardubice 14 - 0 - 0 - 7
Lenka Pacalová TJ Sokol Velké Meziříčí 14 - 0 - 0 - 7
Klára Martináková Sokol Ostrava Zábřeh 14 - 0 - 1 - 7
Tereza Krupková Astra Praha 14 - 0 - 0 - 7
Klára Kollmannová Sokol Kobylisy II 14 - 0 - 1 - 7
Barbora Hvozdovičová Sokol Ostrava Zábřeh 14 - 0 - 0 - 7
Markéta Dutková DHK Pardubice 14 - 0 - 0 - 7
Michaela Raková Sokol Kobylisy II 12 - 0 - 0 - 6
Barbora Kouřimová HC Plzeň 12 - 0 - 0 - 6
Klára Jankovičová Sokol Ostrava Zábřeh 12 - 0 - 0 - 6
Eliška Ferusová Sokol Vršovice 12 - 0 - 0 - 6
Nikola Dufková DHK Pardubice 12 - 0 - 0 - 6
Zuzana Tománková Sokol Vršovice 10 - 0 - 0 - 5
Nela Szafanczyková 1.SC Bohumín 10 - 0 - 0 - 5
Marie Poláková Jiskra Havlíčkův Brod 10 - 0 - 0 - 5
Karolína Pleskačová Sokol Vršovice 10 - 0 - 0 - 5
Michala Lovětínská DHK Slavoj Žirovnice 10 - 0 - 0 - 5
Kateřina Kroufková Jiskra Havlíčkův Brod 10 - 0 - 1 - 5
Petra Janečková Sokol Kobylisy II 10 - 0 - 0 - 5
Michaela Hrdličková Astra Praha 10 - 0 - 0 - 5
Barbora Fašková DHK Pardubice 10 - 0 - 0 - 5
Natálie Bašková Sokol Kobylisy II 10 - 0 - 0 - 5
Lenka Bartůňková DHK Pardubice 10 - 0 - 0 - 5
Markéta Zmydlochová Sokol Ostrava Zábřeh 8 - 0 - 0 - 4
Klára Wowrová Sokol Ostrava Zábřeh 8 - 0 - 0 - 4
Šárka Toningerová Sokol Kobylisy II 8 - 0 - 0 - 4