Míče na házenou

Házená v TV

17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Tabulka trestů

Jméno Klub SUM - D+ - D - 2 ASC
Petra Spálovská FK Hvězda Cheb 20 - 0 - 2 - 5
Adéla Pejšová DHK Baník Most B 16 - 0 - 0 - 8
Adéla Jakešová Házená Mělník 16 - 0 - 0 - 8
Anna Vrbová DHK Pardubice 14 - 0 - 1 - 7
Tereza Bouchnerová Jiskra Havlíčkův Brod 14 - 0 - 1 - 7
Adéla Pazderová Házená Mělník 12 - 0 - 0 - 6
Tereza Pazderová Házená Mělník 12 - 0 - 0 - 6
Hedvika Caltová Jiskra Havlíčkův Brod 12 - 0 - 0 - 6
Ema Veselovská Házená Mělník 10 - 0 - 0 - 5
Kristýna Tomanová FK Hvězda Cheb 10 - 0 - 0 - 5
Markéta Švejdová HC Plzeň 10 - 0 - 0 - 5
Kristýna Melková FK Hvězda Cheb 10 - 0 - 0 - 5
Aneta Křepelová DHK Baník Most B 10 - 0 - 0 - 5
Tereza Králová DHK Pardubice 10 - 0 - 0 - 5
Anežka Kadlecová ČZ HBC Strakonice 1921 10 - 0 - 0 - 5
Kristýna Dvořáková TJ Kovofiniš Ledeč n. S. 10 - 0 - 0 - 5
Laura Dvořáková TJ Jiskra Třeboň 10 - 0 - 0 - 5
Valérie Bláhová HC Plzeň 10 - 0 - 0 - 5
Sára Šnajdrová DHK Pardubice 8 - 0 - 1 - 4
Kamila Skácelová TJ Slavoj Tachov 8 - 0 - 0 - 4
Marcela Skácelová TJ Slavoj Tachov 8 - 0 - 0 - 4
Tereza Panošková HC Plzeň 8 - 0 - 0 - 4
Kateřina Kulhánková FK Hvězda Cheb 8 - 0 - 0 - 4
Pavlína Kubínová TJ Slavoj Tachov 8 - 0 - 0 - 4
Nikola Kotanová Jiskra Havlíčkův Brod 8 - 0 - 0 - 4
Michaela Friedlová DHK Pardubice 8 - 0 - 1 - 4
Kristýna Faltejsková DHK Pardubice 8 - 0 - 0 - 4
Eliška Ešnerová Jiskra Havlíčkův Brod 8 - 0 - 0 - 4
Natálie Dohnalová Házená Mělník 8 - 0 - 0 - 4
Lucie Sůrová DHK Baník Most B 6 - 0 - 0 - 3
Valentina Schüllerová DHK Baník Most B 6 - 0 - 0 - 3
Simona Schreibmeierová TJ Jiskra Třeboň 6 - 0 - 1 - 3
Karolína Rampová DHK Baník Most B 6 - 0 - 0 - 3
Sarah Prokopová FK Hvězda Cheb 6 - 0 - 0 - 3
Adéla Martinková DHK Baník Most B 6 - 0 - 0 - 3
Kateřina Mainerová Jiskra Havlíčkův Brod 6 - 0 - 0 - 3
Adéla Lišková TJ Jiskra Třeboň 6 - 0 - 0 - 3
Denisa Kunášková TJ Kovofiniš Ledeč n. S. 6 - 0 - 0 - 3
Kristýna Křížková Házená Mělník 6 - 0 - 0 - 3
Justýna Janoušková TJ Jiskra Třeboň 6 - 0 - 0 - 3