Míče na házenou

Házená v TV

18. 09. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HBC Ronal Jičín - HCB Karviná
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program

podzim 2019 - 1. kolo - rozpis

Olomouc - Háje 23 : 14
S.Vršovice - DHC Plzeň 29 : 35
Slavia - Písek 28 : 17
TJ Jiskra Otrokovice - Poruba 29 : 30
DHK Baník Most - Kobylisy 34 : 21
Zlín - J.Hradec 28 : 28

podzim 2019 - 2. kolo - rozpis

Slavia - Kobylisy 18.9. 16:30
J.Hradec - Olomouc 21.9. 14:00
Poruba - Zlín 21.9. 15:00
Háje - S.Vršovice 22.9. 09:00
DHK Baník Most - TJ Jiskra Otrokovice 22.9. 14:00
Písek - DHC Plzeň 22.9. 17:00

podzim 2019 - 3. kolo - rozpis

S.Vršovice - J.Hradec 5.10. 11:00
Olomouc - Poruba 5.10. 11:00
DHC Plzeň - Háje 5.10. 13:00
TJ Jiskra Otrokovice - Slavia 6.10. 12:00
Kobylisy - Písek 6.10. 14:00
Zlín - DHK Baník Most 6.10. 15:00

podzim 2019 - 4. kolo - rozpis

Kobylisy - TJ Jiskra Otrokovice 12.10. 12:00
J.Hradec - DHC Plzeň 12.10. 14:30
Slavia - Zlín 13.10. 11:00
DHK Baník Most - Olomouc 13.10. 14:00
Poruba - S.Vršovice 13.10. 15:00
Písek - Háje 13.10. 17:00

podzim 2019 - 5. kolo - rozpis

Olomouc - Slavia 19.10. 11:00
Zlín - Kobylisy 19.10. 15:00
Háje - J.Hradec 20.10. 09:00
TJ Jiskra Otrokovice - Písek 20.10. 12:00
S.Vršovice - DHK Baník Most 20.10. 14:00
DHC Plzeň - Poruba 20.10. 14:00

podzim 2019 - 6. kolo - rozpis

Slavia - S.Vršovice 26.10. 11:00
Poruba - Háje 27.10. 12:00
TJ Jiskra Otrokovice - Zlín 27.10. 12:00
DHK Baník Most - DHC Plzeň 27.10. 14:00
Kobylisy - Olomouc 27.10. 14:00
Písek - J.Hradec 27.10. 17:00

podzim 2019 - 7. kolo - rozpis

Olomouc - TJ Jiskra Otrokovice 2.11. 11:00
J.Hradec - Poruba 2.11. 14:00
Háje - DHK Baník Most 2.11. 15:00
S.Vršovice - Kobylisy 3.11. 14:00
DHC Plzeň - Slavia 3.11. 15:00
Zlín - Písek 3.11. 16:00

podzim 2019 - 8. kolo - rozpis

Zlín - Olomouc 9.11. 15:00
TJ Jiskra Otrokovice - S.Vršovice 10.11. 12:00
Slavia - Háje 10.11. 12:30
DHK Baník Most - J.Hradec 10.11. 14:00
Kobylisy - DHC Plzeň 10.11. 14:00
Písek - Poruba 10.11. 15:00

podzim 2019 - 9. kolo - rozpis

Olomouc - Písek 16.11. 11:00
J.Hradec - Slavia 16.11. 14:00
Poruba - DHK Baník Most 16.11. 16:30
Háje - Kobylisy 16.11. 19:00
S.Vršovice - Zlín 17.11. 14:00
DHC Plzeň - TJ Jiskra Otrokovice 17.11. 14:00

podzim 2019 - 10. kolo - rozpis

Olomouc - S.Vršovice 30.11. 11:00
TJ Jiskra Otrokovice - Háje 30.11. 12:00
Slavia - Poruba 1.12. 12:30
Kobylisy - J.Hradec 1.12. 14:00
Zlín - DHC Plzeň 1.12. 15:00
Písek - DHK Baník Most 1.12. 17:00

podzim 2019 - 11. kolo - rozpis

J.Hradec - TJ Jiskra Otrokovice 7.12. 16:00
DHK Baník Most - Slavia 8.12. 14:00
DHC Plzeň - Olomouc 8.12. 14:00
Poruba - Kobylisy 8.12. 14:00
Háje - Zlín 8.12. 15:30
S.Vršovice - Písek 8.12. 16:00

jaro 2020 - 12. kolo - rozpis

J.Hradec - Zlín 8.2. 14:00
DHC Plzeň - S.Vršovice 8.2. 14:00
Kobylisy - DHK Baník Most 9.2. 00:00
Poruba - TJ Jiskra Otrokovice 9.2. 15:00
Háje - Olomouc 9.2. 16:00
Písek - Slavia 9.2. 17:00

jaro 2020 - 13. kolo - rozpis

Kobylisy - Slavia 15.2. 09:00
Zlín - Poruba 15.2. 09:00
Olomouc - J.Hradec 15.2. 11:00
TJ Jiskra Otrokovice - DHK Baník Most 16.2. 13:00
DHC Plzeň - Písek 16.2. 14:00
S.Vršovice - Háje 16.2. 14:00

jaro 2020 - 14. kolo - rozpis

Háje - DHC Plzeň 22.2. 11:00
J.Hradec - S.Vršovice 22.2. 14:00
Slavia - TJ Jiskra Otrokovice 23.2. 11:00
DHK Baník Most - Zlín 23.2. 14:00
Poruba - Olomouc 23.2. 15:00
Písek - Kobylisy 23.2. 17:00

jaro 2020 - 15. kolo - rozpis

Zlín - Slavia 29.2. 09:00
Háje - Písek 29.2. 11:00
Olomouc - DHK Baník Most 29.2. 11:00
TJ Jiskra Otrokovice - Kobylisy 1.3. 13:00
DHC Plzeň - J.Hradec 1.3. 14:00
S.Vršovice - Poruba 1.3. 14:00

jaro 2020 - 16. kolo - rozpis

Kobylisy - Zlín 7.3. 09:00
J.Hradec - Háje 7.3. 14:00
Slavia - Olomouc 8.3. 11:00
DHK Baník Most - S.Vršovice 8.3. 14:00
Poruba - DHC Plzeň 8.3. 16:30
Písek - TJ Jiskra Otrokovice 8.3. 17:00

jaro 2020 - 17. kolo - rozpis

Zlín - TJ Jiskra Otrokovice 14.3. 09:00
Olomouc - Kobylisy 14.3. 11:00
J.Hradec - Písek 14.3. 14:00
Háje - Poruba 14.3. 17:00
S.Vršovice - Slavia 15.3. 14:00
DHC Plzeň - DHK Baník Most 15.3. 14:00

jaro 2020 - 18. kolo - rozpis

Kobylisy - S.Vršovice 4.4. 09:00
Poruba - J.Hradec 4.4. 14:00
Slavia - DHC Plzeň 5.4. 11:00
TJ Jiskra Otrokovice - Olomouc 5.4. 13:00
DHK Baník Most - Háje 5.4. 14:00
Písek - Zlín 5.4. 17:00

jaro 2020 - 19. kolo - rozpis

Olomouc - Zlín 18.4. 11:00
Poruba - Písek 18.4. 14:00
J.Hradec - DHK Baník Most 18.4. 14:00
DHC Plzeň - Kobylisy 18.4. 14:00
Háje - Slavia 19.4. 13:00
S.Vršovice - TJ Jiskra Otrokovice 19.4. 14:00

jaro 2020 - 20. kolo - rozpis

Kobylisy - Háje 25.4. 09:00
Zlín - S.Vršovice 25.4. 09:00
Slavia - J.Hradec 26.4. 11:00
TJ Jiskra Otrokovice - DHC Plzeň 26.4. 13:00
DHK Baník Most - Poruba 26.4. 14:00
Písek - Olomouc 26.4. 17:00

jaro 2020 - 21. kolo - rozpis

J.Hradec - Kobylisy 2.5. 14:00
Háje - TJ Jiskra Otrokovice 3.5. 10:00
DHK Baník Most - Písek 3.5. 14:00
DHC Plzeň - Zlín 3.5. 14:00
S.Vršovice - Olomouc 3.5. 14:00
Poruba - Slavia 3.5. 16:30

jaro 2020 - 22. kolo - rozpis

Zlín - Háje 9.5. 09:00
Kobylisy - Poruba 9.5. 09:00
Olomouc - DHC Plzeň 9.5. 11:00
Slavia - DHK Baník Most 10.5. 11:00
TJ Jiskra Otrokovice - J.Hradec 10.5. 13:00
Písek - S.Vršovice 10.5. 17:00