Program soutěže W.H.I.L.

podzim - 13. kolo - rozpis

Slavia Praha - Trenčín 29 : 15
ŠKP Bratislava - Duslo Šaľa 17 : 31
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske 23 : 24
Zora Olomouc - Sokol Poruba 21 : 22
HC Zlín - SHK Veselí n.M. 27 : 17
Iuventa Michalovce - Sokol Písek 22.1. 15:00

jaro - 14. kolo - rozpis

HC Zlín - Trenčín 21.1. 16:00
Zora Olomouc - Baník Most 21.1. 17:30
Iuventa Michalovce - Sokol Poruba 21.1. 17:30
Bemaco Prešov - Sokol Písek 21.1. 18:00
ŠKP Bratislava - SHK Veselí n.M. 21.1. 18:00
Slavia Praha - Slávia Partizánske 22.1. 17:00

jaro - 15. kolo - rozpis

SHK Veselí n.M. - Duslo Šaľa 28.1. 17:00
Sokol Písek - Slavia Praha 28.1. 18:00
Slávia Partizánske - HC Zlín 28.1. 18:00
Sokol Poruba - Bemaco Prešov 28.1. 18:00
Baník Most - Iuventa Michalovce 28.1. 18:00
Trenčín - ŠKP Bratislava 28.1. 19:00

jaro - 16. kolo - rozpis

Slavia Praha - Sokol Poruba 1.2. 17:30
ŠKP Bratislava - Slávia Partizánske 4.2. 15:30
Zora Olomouc - Iuventa Michalovce 4.2. 17:30
Duslo Šaľa - Trenčín 4.2. 18:00
Bemaco Prešov - Baník Most 4.2. 18:00
HC Zlín - Sokol Písek 5.2. 17:00

jaro - 17. kolo - rozpis

Sokol Poruba - HC Zlín 8.2. 18:00
Sokol Písek - ŠKP Bratislava 11.2. 15:00
Zora Olomouc - Bemaco Prešov 11.2. 17:30
Trenčín - SHK Veselí n.M. 11.2. 18:00
Slávia Partizánske - Duslo Šaľa 11.2. 18:00
Baník Most - Slavia Praha 11.2. 18:00

jaro - 18. kolo - rozpis

Duslo Šaľa - Sokol Písek 18.2. 15:00
SHK Veselí n.M. - Slávia Partizánske 18.2. 17:00
Bemaco Prešov - Iuventa Michalovce 18.2. 18:00
ŠKP Bratislava - Sokol Poruba 18.2. 18:00
Slavia Praha - Zora Olomouc 19.2. 17:00
HC Zlín - Baník Most 19.2. 17:00

jaro - 19. kolo - rozpis

Sokol Písek - SHK Veselí n.M. 25.2. 15:00
Zora Olomouc - HC Zlín 25.2. 17:30
Iuventa Michalovce - Slavia Praha 25.2. 17:30
Slávia Partizánske - Trenčín 25.2. 18:00
Sokol Poruba - Duslo Šaľa 25.2. 18:00
Baník Most - ŠKP Bratislava 25.2. 18:00

jaro - 20. kolo - rozpis

SHK Veselí n.M. - Sokol Poruba 4.3. 17:00
Trenčín - Sokol Písek 4.3. 18:00
Duslo Šaľa - Baník Most 4.3. 18:00
ŠKP Bratislava - Zora Olomouc 4.3. 18:00
Slavia Praha - Bemaco Prešov 5.3. 13:00
HC Zlín - Iuventa Michalovce 5.3. 17:00

jaro - 21. kolo - rozpis

Zora Olomouc - Duslo Šaľa 10.3. 17:30
Iuventa Michalovce - ŠKP Bratislava 10.3. 17:30
Sokol Písek - Slávia Partizánske 10.3. 18:00
Sokol Poruba - Trenčín 10.3. 18:00
Baník Most - SHK Veselí n.M. 10.3. 18:00
Bemaco Prešov - HC Zlín 10.3. 18:00

jaro - 22. kolo - rozpis

SHK Veselí n.M. - Zora Olomouc 25.3. 17:00
Trenčín - Baník Most 25.3. 18:00
Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce 25.3. 18:00
Slávia Partizánske - Sokol Poruba 25.3. 18:00
ŠKP Bratislava - Bemaco Prešov 25.3. 18:00
HC Zlín - Slavia Praha 26.3. 17:00

jaro - 23. kolo - rozpis

Zora Olomouc - Trenčín 1.4. 17:30
Iuventa Michalovce - SHK Veselí n.M. 1.4. 17:30
Sokol Poruba - Sokol Písek 1.4. 18:00
Baník Most - Slávia Partizánske 1.4. 18:00
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa 1.4. 18:00
Slavia Praha - ŠKP Bratislava 2.4. 17:00

jaro - 24. kolo - rozpis

Sokol Písek - Baník Most 8.4. 15:00
SHK Veselí n.M. - Bemaco Prešov 8.4. 17:00
Trenčín - Iuventa Michalovce 8.4. 18:00
Duslo Šaľa - Slavia Praha 8.4. 18:00
Slávia Partizánske - Zora Olomouc 8.4. 18:00
ŠKP Bratislava - HC Zlín 8.4. 18:00

jaro - 25. kolo - rozpis

HC Zlín - Duslo Šaľa 12.4. 18:00
Slavia Praha - SHK Veselí n.M. 13.4. 17:00
Zora Olomouc - Sokol Písek 13.4. 17:30
Iuventa Michalovce - Slávia Partizánske 13.4. 17:30
Baník Most - Sokol Poruba 13.4. 18:00
Bemaco Prešov - Trenčín 13.4. 18:00

jaro - 26. kolo - rozpis

Sokol Písek - Iuventa Michalovce 29.1. 10:00
Trenčín - Slavia Praha 22.4. 18:00
Duslo Šaľa - ŠKP Bratislava 22.4. 18:00
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov 22.4. 18:00
Sokol Poruba - Zora Olomouc 22.4. 18:00
SHK Veselí n.M. - HC Zlín 22.4. 18:00