TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže MOL liga žen

podzim - 4. kolo - rozpis

DHC Plzeň - ŠŠK Prešov 21 : 19
Sokol Písek - Slavia Praha 6.10. 15:00
Zora Olomouc - SHK Veselí n.M. 6.10. 17:30
Iuventa Michalovce - Baník Most 6.10. 17:30
Duslo Šaľa - Bánovce n.B. 6.10. 18:00
Sokol Poruba - HC Zlín 7.10. 18:00

podzim - 5. kolo - rozpis

Slavia Praha - ŠŠK Prešov 9.10. 17:30
SHK Veselí n.M. - Iuventa Michalovce 10.10. 18:00
DHC Plzeň - Duslo Šaľa 13.10. 16:00
Baník Most - Sokol Poruba 13.10. 18:00
Bánovce n.B. - Zora Olomouc 13.10. 18:00
HC Zlín - Sokol Písek 14.10. 18:00

podzim - 6. kolo - rozpis

SHK Veselí n.M. - Baník Most 19.10. 18:00
ŠŠK Prešov - HC Zlín 20.10. 16:00
Zora Olomouc - DHC Plzeň 20.10. 17:30
Duslo Šaľa - Slavia Praha 20.10. 18:00
Sokol Poruba - Sokol Písek 20.10. 18:00
Iuventa Michalovce - Bánovce n.B. 8.12. 17:30

podzim - 7. kolo - rozpis

SHK Veselí n.M. - Sokol Poruba 26.10. 18:00
Sokol Písek - ŠŠK Prešov 27.10. 15:00
DHC Plzeň - Iuventa Michalovce 27.10. 16:00
HC Zlín - Duslo Šaľa 27.10. 17:00
Bánovce n.B. - Baník Most 27.10. 18:00
Slavia Praha - Zora Olomouc 28.10. 17:00

podzim - 8. kolo - rozpis

SHK Veselí n.M. - Bánovce n.B. 3.11. 17:00
Zora Olomouc - HC Zlín 3.11. 17:30
Iuventa Michalovce - Slavia Praha 3.11. 17:30
Duslo Šaľa - Sokol Písek 3.11. 18:00
Baník Most - DHC Plzeň 3.11. 18:00
Sokol Poruba - ŠŠK Prešov 4.11. 18:00

podzim - 9. kolo - rozpis

Sokol Písek - Zora Olomouc 10.11. 15:00
HC Zlín - Iuventa Michalovce 10.11. 18:00
ŠŠK Prešov - Duslo Šaľa 10.11. 18:00
Bánovce n.B. - Sokol Poruba 10.11. 18:00
DHC Plzeň - SHK Veselí n.M. 11.11. 16:00
Slavia Praha - Baník Most 11.11. 17:00

podzim - 10. kolo - rozpis

Sokol Písek - Iuventa Michalovce 28.10. 13:00
SHK Veselí n.M. - Slavia Praha 5.1. 17:00
Zora Olomouc - ŠŠK Prešov 5.1. 17:30
Sokol Poruba - Duslo Šaľa 5.1. 18:00
Baník Most - HC Zlín 5.1. 18:00
Bánovce n.B. - DHC Plzeň 5.1. 18:00

podzim - 11. kolo - rozpis

Sokol Písek - Baník Most 12.1. 15:00
HC Zlín - SHK Veselí n.M. 12.1. 17:00
Duslo Šaľa - Zora Olomouc 12.1. 18:00
ŠŠK Prešov - Iuventa Michalovce 12.1. 18:00
DHC Plzeň - Sokol Poruba 13.1. 16:00
Slavia Praha - Bánovce n.B. 13.1. 17:00

jaro - 12. kolo - rozpis

Sokol Písek - SHK Veselí n.M. 19.1. 15:00
HC Zlín - Bánovce n.B. 19.1. 17:00
Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce 19.1. 18:00
ŠŠK Prešov - Baník Most 19.1. 18:00
Slavia Praha - DHC Plzeň 20.1. 17:00
Sokol Poruba - Zora Olomouc 20.1. 18:00

jaro - 13. kolo - rozpis

SHK Veselí n.M. - ŠŠK Prešov 26.1. 17:00
Iuventa Michalovce - Zora Olomouc 26.1. 17:30
Baník Most - Duslo Šaľa 26.1. 18:00
Bánovce n.B. - Sokol Písek 26.1. 18:00
DHC Plzeň - HC Zlín 27.1. 16:00
Slavia Praha - Sokol Poruba 27.1. 17:00

jaro - 14. kolo - rozpis

Sokol Písek - DHC Plzeň 2.2. 15:00
HC Zlín - Slavia Praha 2.2. 17:00
Zora Olomouc - Baník Most 2.2. 17:30
Duslo Šaľa - SHK Veselí n.M. 2.2. 18:00
ŠŠK Prešov - Bánovce n.B. 2.2. 18:00
Sokol Poruba - Iuventa Michalovce 3.2. 18:00

jaro - 15. kolo - rozpis

HC Zlín - Sokol Poruba 9.2. 17:00
SHK Veselí n.M. - Zora Olomouc 9.2. 17:00
Baník Most - Iuventa Michalovce 9.2. 18:00
Bánovce n.B. - Duslo Šaľa 9.2. 18:00
Slavia Praha - Sokol Písek 10.2. 17:00
ŠŠK Prešov - DHC Plzeň 1.3. 17:00

jaro - 16. kolo - rozpis

Sokol Písek - HC Zlín 16.2. 15:00
Zora Olomouc - Bánovce n.B. 16.2. 17:30
Iuventa Michalovce - SHK Veselí n.M. 16.2. 17:30
Duslo Šaľa - DHC Plzeň 16.2. 18:00
Sokol Poruba - Baník Most 16.2. 18:00
ŠŠK Prešov - Slavia Praha 16.2. 18:00

jaro - 17. kolo - rozpis

Sokol Písek - Sokol Poruba 23.2. 15:00
DHC Plzeň - Zora Olomouc 23.2. 16:00
HC Zlín - ŠŠK Prešov 23.2. 17:00
Baník Most - SHK Veselí n.M. 23.2. 18:00
Bánovce n.B. - Iuventa Michalovce 23.2. 18:00
Slavia Praha - Duslo Šaľa 24.2. 17:00

jaro - 18. kolo - rozpis

Zora Olomouc - Slavia Praha 2.3. 17:30
Iuventa Michalovce - DHC Plzeň 2.3. 17:30
Duslo Šaľa - HC Zlín 2.3. 18:00
Baník Most - Bánovce n.B. 2.3. 18:00
ŠŠK Prešov - Sokol Písek 2.3. 18:00
Sokol Poruba - SHK Veselí n.M. 3.3. 18:00

jaro - 19. kolo - rozpis

Sokol Písek - Duslo Šaľa 9.3. 15:00
HC Zlín - Zora Olomouc 9.3. 17:00
ŠŠK Prešov - Sokol Poruba 9.3. 18:00
Bánovce n.B. - SHK Veselí n.M. 9.3. 18:00
DHC Plzeň - Baník Most 10.3. 16:00
Slavia Praha - Iuventa Michalovce 10.3. 17:00

jaro - 20. kolo - rozpis

SHK Veselí n.M. - DHC Plzeň 30.3. 17:00
Zora Olomouc - Sokol Písek 30.3. 17:30
Iuventa Michalovce - HC Zlín 30.3. 17:30
Duslo Šaľa - ŠŠK Prešov 30.3. 18:00
Sokol Poruba - Bánovce n.B. 30.3. 18:00
Baník Most - Slavia Praha 30.3. 18:00

jaro - 21. kolo - rozpis

DHC Plzeň - Bánovce n.B. 6.4. 14:00
Iuventa Michalovce - Sokol Písek 6.4. 15:00
HC Zlín - Baník Most 6.4. 17:00
Duslo Šaľa - Sokol Poruba 6.4. 18:00
ŠŠK Prešov - Zora Olomouc 6.4. 18:00
Slavia Praha - SHK Veselí n.M. 7.4. 17:00

jaro - 22. kolo - rozpis

SHK Veselí n.M. - HC Zlín 13.4. 17:00
Zora Olomouc - Duslo Šaľa 13.4. 17:30
Iuventa Michalovce - ŠŠK Prešov 13.4. 17:30
Sokol Poruba - DHC Plzeň 13.4. 18:00
Baník Most - Sokol Písek 13.4. 18:00
Bánovce n.B. - Slavia Praha 13.4. 18:00