Míče na házenou

Házená v TV

17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže MOL liga žen

podzim 2019 - 13. kolo - rozpis

Sokol Písek - Iuventa Michalovce 24 : 33
HK Hodonín - SHK Veselí n.M. 30 : 39
Duslo Šaľa - Zora Olomouc 6.12. 18:00
Baník Most - Slavia Praha 7.12. 18:00
ŠŠK Prešov - Sporta Hlohovec 8.12. 15:00
Sokol Poruba - Handball PSG Zlín 8.12. 18:00
Bánovce n.B. - Dunajská Streda 8.12. 18:00

jaro 2020 - 14. kolo - rozpis

HK Hodonín - Iuventa Michalovce 11.12. 17:30
Baník Most - Dunajská Streda 13.12. 18:00
Sokol Písek - Slavia Praha 14.12. 15:00
Duslo Šaľa - SHK Veselí n.M. 14.12. 18:00
Bánovce n.B. - Sporta Hlohovec 14.12. 19:00
ŠŠK Prešov - Handball PSG Zlín 15.12. 15:00
Sokol Poruba - Zora Olomouc 15.12. 18:00

jaro 2020 - 15. kolo - rozpis

Baník Most - Sporta Hlohovec nezadáno
Dunajská Streda - Slavia Praha 4.1. 16:00
SHK Veselí n.M. - Sokol Poruba 4.1. 17:00
HK Hodonín - Sokol Písek 4.1. 17:30
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa 4.1. 17:30
Zora Olomouc - ŠŠK Prešov 4.1. 17:30
Handball PSG Zlín - Bánovce n.B. 4.1. 18:00

jaro 2020 - 16. kolo - rozpis

Baník Most - Handball PSG Zlín nezadáno
Sokol Písek - Dunajská Streda 11.1. 15:00
ŠŠK Prešov - SHK Veselí n.M. 11.1. 17:30
Duslo Šaľa - HK Hodonín 11.1. 18:00
Bánovce n.B. - Zora Olomouc 11.1. 18:00
Sokol Poruba - Iuventa Michalovce 12.1. 16:00
Slavia Praha - Sporta Hlohovec 12.1. 17:00

jaro 2020 - 17. kolo - rozpis

Zora Olomouc - Baník Most nezadáno
SHK Veselí n.M. - Bánovce n.B. 18.1. 17:00
HK Hodonín - Sokol Poruba 18.1. 17:30
Iuventa Michalovce - ŠŠK Prešov 18.1. 17:30
Duslo Šaľa - Sokol Písek 18.1. 18:00
Sporta Hlohovec - Dunajská Streda 18.1. 18:00
Slavia Praha - Handball PSG Zlín 19.1. 17:00

jaro 2020 - 18. kolo - rozpis

Baník Most - SHK Veselí n.M. nezadáno
Sokol Písek - Sporta Hlohovec 25.1. 15:00
Dunajská Streda - Handball PSG Zlín 25.1. 16:00
ŠŠK Prešov - HK Hodonín 25.1. 17:30
Sokol Poruba - Duslo Šaľa 25.1. 18:00
Bánovce n.B. - Iuventa Michalovce 25.1. 18:00
Slavia Praha - Zora Olomouc 26.1. 17:00

jaro 2020 - 19. kolo - rozpis

Sokol Poruba - Sokol Písek nezadáno
Iuventa Michalovce - Baník Most nezadáno
SHK Veselí n.M. - Slavia Praha 1.2. 17:00
HK Hodonín - Bánovce n.B. 1.2. 17:00
Zora Olomouc - Dunajská Streda 1.2. 17:30
Handball PSG Zlín - Sporta Hlohovec 1.2. 18:00
Duslo Šaľa - ŠŠK Prešov 1.2. 18:00

jaro 2020 - 20. kolo - rozpis

ŠŠK Prešov - Sokol Poruba nezadáno
Baník Most - HK Hodonín nezadáno
Sokol Písek - Handball PSG Zlín 8.2. 15:00
Dunajská Streda - SHK Veselí n.M. 8.2. 16:00
Bánovce n.B. - Duslo Šaľa 8.2. 18:00
Sporta Hlohovec - Zora Olomouc 8.2. 18:00
Slavia Praha - Iuventa Michalovce 9.2. 17:00

jaro 2020 - 21. kolo - rozpis

SHK Veselí n.M. - Sporta Hlohovec 15.2. 17:00
Slavia Praha - HK Hodonín 15.2. 17:00
Zora Olomouc - Handball PSG Zlín 15.2. 17:30
ŠŠK Prešov - Sokol Písek 15.2. 17:30
Iuventa Michalovce - Dunajská Streda 15.2. 17:30
Duslo Šaľa - Baník Most 15.2. 18:00
Sokol Poruba - Bánovce n.B. 16.2. 18:00

jaro 2020 - 22. kolo - rozpis

Sokol Písek - Zora Olomouc 22.2. 15:00
Dunajská Streda - HK Hodonín 22.2. 16:00
Sporta Hlohovec - Iuventa Michalovce 22.2. 18:00
Handball PSG Zlín - SHK Veselí n.M. 22.2. 18:00
Baník Most - Sokol Poruba 22.2. 18:00
Bánovce n.B. - ŠŠK Prešov 22.2. 18:00
Slavia Praha - Duslo Šaľa 23.2. 17:00

jaro 2020 - 23. kolo - rozpis

SHK Veselí n.M. - Zora Olomouc 29.2. 17:00
HK Hodonín - Sporta Hlohovec 29.2. 17:00
ŠŠK Prešov - Baník Most 29.2. 17:30
Iuventa Michalovce - Handball PSG Zlín 29.2. 17:30
Bánovce n.B. - Sokol Písek 29.2. 18:00
Sokol Poruba - Slavia Praha 29.2. 18:00
Duslo Šaľa - Dunajská Streda 29.2. 18:00

jaro 2020 - 24. kolo - rozpis

Sokol Písek - SHK Veselí n.M. 7.3. 15:00
Dunajská Streda - Sokol Poruba 7.3. 16:00
Zora Olomouc - Iuventa Michalovce 7.3. 17:30
Handball PSG Zlín - HK Hodonín 7.3. 18:00
Sporta Hlohovec - Duslo Šaľa 7.3. 18:00
Baník Most - Bánovce n.B. 7.3. 18:00
Slavia Praha - ŠŠK Prešov 8.3. 17:00

jaro 2020 - 25. kolo - rozpis

HK Hodonín - Zora Olomouc 4.4. 17:00
ŠŠK Prešov - Dunajská Streda 4.4. 17:30
Iuventa Michalovce - SHK Veselí n.M. 4.4. 17:30
Sokol Poruba - Sporta Hlohovec 4.4. 18:00
Duslo Šaľa - Handball PSG Zlín 4.4. 18:00
Baník Most - Sokol Písek 4.4. 18:00
Bánovce n.B. - Slavia Praha 4.4. 18:00

jaro 2020 - 26. kolo - rozpis

Iuventa Michalovce - Sokol Písek 16.2. 15:00
Dunajská Streda - Bánovce n.B. 9.4. 16:00
SHK Veselí n.M. - HK Hodonín 9.4. 17:00
Slavia Praha - Baník Most 9.4. 17:00
Zora Olomouc - Duslo Šaľa 9.4. 17:30
Handball PSG Zlín - Sokol Poruba 9.4. 18:00
Sporta Hlohovec - ŠŠK Prešov 9.4. 18:00