Míče na házenou

Házená v TV

17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga starších dorostenek

podzim 2019 - 11. kolo - rozpis

Sokol V. Meziříčí - Bohumín 29 : 23
Lázně Kynžvart - HK Slavia VŠ Plzeň 35 : 15
DHK Pardubice - SHK Kunovice 8.12. 11:00
Astra Praha - TJ Jiskra Otrokovice 8.12. 12:00
TJ Turnov - Slavoj Žirovnice 8.12. 17:00

jaro 2020 - 12. kolo - rozpis

HC Háje - SHK Kunovice 8.2. 00:00
Sokol V. Meziříčí - TJ Jiskra Otrokovice 8.2. 11:00
Slavoj Žirovnice - HK Slavia VŠ Plzeň 8.2. 15:00
DHK Pardubice - TJ Turnov 9.2. 00:00
Lázně Kynžvart - Bohumín 9.2. 14:00

jaro 2020 - 13. kolo - rozpis

SHK Kunovice - Astra Praha 15.2. 13:00
Bohumín - HK Slavia VŠ Plzeň 15.2. 15:45
TJ Jiskra Otrokovice - Lázně Kynžvart 15.2. 17:00
DHK Pardubice - Slavoj Žirovnice 16.2. 00:00
TJ Turnov - HC Háje 16.2. 09:00

jaro 2020 - 14. kolo - rozpis

Astra Praha - TJ Turnov 22.2. 00:00
Sokol V. Meziříčí - SHK Kunovice 22.2. 11:00
HC Háje - DHK Pardubice 22.2. 13:00
Slavoj Žirovnice - Bohumín 22.2. 15:00
HK Slavia VŠ Plzeň - TJ Jiskra Otrokovice 23.2. 14:00

jaro 2020 - 15. kolo - rozpis

TJ Turnov - Sokol V. Meziříčí 29.2. 10:00
SHK Kunovice - Lázně Kynžvart 29.2. 13:00
HC Háje - Slavoj Žirovnice 29.2. 13:00
TJ Jiskra Otrokovice - Bohumín 29.2. 17:00
DHK Pardubice - Astra Praha 1.3. 00:00

jaro 2020 - 16. kolo - rozpis

Astra Praha - HC Háje 7.3. 00:00
Sokol V. Meziříčí - DHK Pardubice 7.3. 11:00
Slavoj Žirovnice - TJ Jiskra Otrokovice 7.3. 15:00
Lázně Kynžvart - TJ Turnov 8.3. 14:00
HK Slavia VŠ Plzeň - SHK Kunovice 8.3. 14:00

jaro 2020 - 17. kolo - rozpis

Astra Praha - Slavoj Žirovnice 14.3. 00:00
SHK Kunovice - Bohumín 14.3. 13:00
TJ Turnov - HK Slavia VŠ Plzeň 14.3. 16:30
HC Háje - Sokol V. Meziříčí 14.3. 19:00
DHK Pardubice - Lázně Kynžvart 15.3. 00:00

jaro 2020 - 18. kolo - rozpis

Sokol V. Meziříčí - Astra Praha 4.4. 11:00
HK Slavia VŠ Plzeň - DHK Pardubice 4.4. 14:00
TJ Jiskra Otrokovice - SHK Kunovice 4.4. 17:00
Lázně Kynžvart - HC Háje 5.4. 14:00
Bohumín - TJ Turnov 5.4. 15:30

jaro 2020 - 19. kolo - rozpis

Astra Praha - Lázně Kynžvart 18.4. 00:00
TJ Turnov - TJ Jiskra Otrokovice 18.4. 10:00
Sokol V. Meziříčí - Slavoj Žirovnice 18.4. 11:00
DHK Pardubice - Bohumín 19.4. 00:00
HC Háje - HK Slavia VŠ Plzeň 19.4. 11:00

jaro 2020 - 20. kolo - rozpis

Lázně Kynžvart - Sokol V. Meziříčí 25.4. 14:00
Slavoj Žirovnice - SHK Kunovice 25.4. 15:00
Bohumín - HC Háje 25.4. 15:45
HK Slavia VŠ Plzeň - Astra Praha 25.4. 16:00
TJ Jiskra Otrokovice - DHK Pardubice 25.4. 17:00

jaro 2020 - 21. kolo - rozpis

Astra Praha - Bohumín 2.5. 00:00
TJ Turnov - SHK Kunovice 2.5. 10:00
Sokol V. Meziříčí - HK Slavia VŠ Plzeň 2.5. 11:00
Lázně Kynžvart - Slavoj Žirovnice 2.5. 14:00
HC Háje - TJ Jiskra Otrokovice 3.5. 12:00

jaro 2020 - 22. kolo - rozpis

SHK Kunovice - DHK Pardubice 9.5. 13:00
Slavoj Žirovnice - TJ Turnov 9.5. 15:00
TJ Jiskra Otrokovice - Astra Praha 9.5. 17:00
HK Slavia VŠ Plzeň - Lázně Kynžvart 10.5. 14:00
Bohumín - Sokol V. Meziříčí 10.5. 15:45