Míče na házenou

Házená v TV

22. 02. 2020 18:50 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - Talent M.A.T. Plzeň
27. 02. 2020 17:00 hod. ČT Sport
Sokol Nové Veselí - KH ISMM Kopřivnice
10. 03. 2020 20:15 hod. ČT Sport
HCB Karviná - Talent M.A.T. Plzeň
14. 03. 2020 17:50 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga starších dorostenek

podzim 2019 - 1. kolo - rozpis

HK Slavia VŠ Plzeň - Slavoj Žirovnice 21 : 27
SHK Kunovice - HC Háje 14.9. 13:00
Bohumín - Lázně Kynžvart 26 : 31
TJ Jiskra Otrokovice - Sokol V. Meziříčí 28 : 23
TJ Turnov - DHK Pardubice 21 : 24

podzim 2019 - 2. kolo - rozpis

Astra Praha - SHK Kunovice 21.9. 12:00
Lázně Kynžvart - TJ Jiskra Otrokovice 28 : 30
HC Háje - TJ Turnov 32 : 20
HK Slavia VŠ Plzeň - Bohumín 30 : 24
Slavoj Žirovnice - DHK Pardubice 28 : 24

podzim 2019 - 3. kolo - rozpis

SHK Kunovice - Sokol V. Meziříčí 5.10. 13:00
Bohumín - Slavoj Žirovnice 30 : 31
TJ Turnov - Astra Praha 22 : 28
TJ Jiskra Otrokovice - HK Slavia VŠ Plzeň 30 : 21
DHK Pardubice - HC Háje 24 : 24

podzim 2019 - 4. kolo - rozpis

Astra Praha - DHK Pardubice 23 : 24
Sokol V. Meziříčí - TJ Turnov 26 : 20
Slavoj Žirovnice - HC Háje 25 : 29
Lázně Kynžvart - SHK Kunovice 12.10. 16:00
Bohumín - TJ Jiskra Otrokovice 27 : 21

podzim 2019 - 5. kolo - rozpis

SHK Kunovice - HK Slavia VŠ Plzeň 19.10. 13:00
TJ Turnov - Lázně Kynžvart 21 : 18
HC Háje - Astra Praha 34 : 28
TJ Jiskra Otrokovice - Slavoj Žirovnice 21 : 23
DHK Pardubice - Sokol V. Meziříčí 27 : 24

podzim 2019 - 6. kolo - rozpis

Sokol V. Meziříčí - HC Háje 20 : 24
Slavoj Žirovnice - Astra Praha 26 : 18
Lázně Kynžvart - DHK Pardubice 36 : 14
Bohumín - SHK Kunovice 27.10. 10:45
HK Slavia VŠ Plzeň - TJ Turnov 31 : 26

podzim 2019 - 7. kolo - rozpis

SHK Kunovice - TJ Jiskra Otrokovice 2.11. 09:30
TJ Turnov - Bohumín 21 : 18
Astra Praha - Sokol V. Meziříčí 35 : 19
DHK Pardubice - HK Slavia VŠ Plzeň 27 : 26
HC Háje - Lázně Kynžvart 31 : 22

podzim 2019 - 9. kolo - rozpis

Sokol V. Meziříčí - Lázně Kynžvart 20 : 28
HC Háje - Bohumín 33 : 23
Astra Praha - HK Slavia VŠ Plzeň 34 : 25
SHK Kunovice - Slavoj Žirovnice 17.11. 16:00
DHK Pardubice - TJ Jiskra Otrokovice 29 : 30

podzim 2019 - 10. kolo - rozpis

HK Slavia VŠ Plzeň - Sokol V. Meziříčí 23 : 36
Bohumín - Astra Praha 34 : 32
SHK Kunovice - TJ Turnov 30.11. 13:00
Slavoj Žirovnice - Lázně Kynžvart 17 : 25
TJ Jiskra Otrokovice - HC Háje 0 : 10 k.

podzim 2019 - 11. kolo - rozpis

Sokol V. Meziříčí - Bohumín 29 : 23
Lázně Kynžvart - HK Slavia VŠ Plzeň 35 : 15
DHK Pardubice - SHK Kunovice 8.12. 11:00
Astra Praha - TJ Jiskra Otrokovice 31 : 27
TJ Turnov - Slavoj Žirovnice 17 : 21

jaro 2020 - 12. kolo - rozpis

HC Háje - SHK Kunovice nezadáno
Sokol V. Meziříčí - TJ Jiskra Otrokovice 30 : 25
Slavoj Žirovnice - HK Slavia VŠ Plzeň 32 : 26
Lázně Kynžvart - Bohumín 33 : 23
DHK Pardubice - TJ Turnov 21 : 16

jaro 2020 - 13. kolo - rozpis

SHK Kunovice - Astra Praha nezadáno
TJ Turnov - HC Háje 15 : 25
TJ Jiskra Otrokovice - Lázně Kynžvart 24 : 31
DHK Pardubice - Slavoj Žirovnice 23 : 26
Bohumín - HK Slavia VŠ Plzeň 17.5. 13:30

jaro 2020 - 14. kolo - rozpis

Sokol V. Meziříčí - SHK Kunovice nezadáno
HC Háje - DHK Pardubice 22.2. 13:00
Astra Praha - TJ Turnov 23.2. 12:00
HK Slavia VŠ Plzeň - TJ Jiskra Otrokovice 23.2. 15:00
Slavoj Žirovnice - Bohumín 23.2. 16:00

jaro 2020 - 15. kolo - rozpis

SHK Kunovice - Lázně Kynžvart nezadáno
TJ Jiskra Otrokovice - Bohumín 26.2. 17:45
TJ Turnov - Sokol V. Meziříčí 29.2. 10:00
HC Háje - Slavoj Žirovnice 29.2. 13:00
DHK Pardubice - Astra Praha 1.3. 15:00

jaro 2020 - 16. kolo - rozpis

HK Slavia VŠ Plzeň - SHK Kunovice nezadáno
Sokol V. Meziříčí - DHK Pardubice 7.3. 11:00
Slavoj Žirovnice - TJ Jiskra Otrokovice 7.3. 15:00
Lázně Kynžvart - TJ Turnov 7.3. 16:00
Astra Praha - HC Háje 7.3. 16:00

jaro 2020 - 17. kolo - rozpis

SHK Kunovice - Bohumín nezadáno
TJ Turnov - HK Slavia VŠ Plzeň 14.3. 16:30
HC Háje - Sokol V. Meziříčí 15.3. 09:30
Astra Praha - Slavoj Žirovnice 15.3. 12:00
DHK Pardubice - Lázně Kynžvart 15.3. 15:00

jaro 2020 - 18. kolo - rozpis

TJ Jiskra Otrokovice - SHK Kunovice nezadáno
Sokol V. Meziříčí - Astra Praha 4.4. 11:00
Bohumín - TJ Turnov 4.4. 15:00
Lázně Kynžvart - HC Háje 4.4. 16:00
HK Slavia VŠ Plzeň - DHK Pardubice 4.4. 16:30

jaro 2020 - 19. kolo - rozpis

TJ Turnov - TJ Jiskra Otrokovice 18.4. 10:00
Sokol V. Meziříčí - Slavoj Žirovnice 18.4. 11:00
HC Háje - HK Slavia VŠ Plzeň 19.4. 11:00
Astra Praha - Lázně Kynžvart 19.4. 12:00
DHK Pardubice - Bohumín 19.4. 15:00

jaro 2020 - 20. kolo - rozpis

Slavoj Žirovnice - SHK Kunovice nezadáno
Bohumín - HC Háje 25.4. 14:00
Lázně Kynžvart - Sokol V. Meziříčí 25.4. 16:00
HK Slavia VŠ Plzeň - Astra Praha 25.4. 16:00
TJ Jiskra Otrokovice - DHK Pardubice 26.4. 16:00

jaro 2020 - 21. kolo - rozpis

TJ Turnov - SHK Kunovice nezadáno
Sokol V. Meziříčí - HK Slavia VŠ Plzeň 2.5. 11:00
Lázně Kynžvart - Slavoj Žirovnice 2.5. 14:00
HC Háje - TJ Jiskra Otrokovice 3.5. 12:00
Astra Praha - Bohumín 3.5. 12:00

jaro 2020 - 22. kolo - rozpis

SHK Kunovice - DHK Pardubice nezadáno
Slavoj Žirovnice - TJ Turnov 9.5. 15:00
HK Slavia VŠ Plzeň - Lázně Kynžvart 10.5. 11:00
Bohumín - Sokol V. Meziříčí 10.5. 15:45
TJ Jiskra Otrokovice - Astra Praha 10.5. 16:00