Míče na házenou
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga mladší dorostenky - západ

podzim 2019 - 1. kolo - rozpis

KF Ledeč n. S. - DHK Pardubice 14.9. 13:00
TJ Slavoj Tachov - Baník Most B 15.9. 12:00
H.Brod - ČZ HBC Strakonice 1921 15.9. 12:00
TJ Jiskra Třeboň - HC Plzeň 15.9. 17:00

podzim 2019 - 2. kolo - rozpis

ČZ HBC Strakonice 1921 - TJ Jiskra Třeboň 21.9. 13:00
Házená Mělník - TJ Slavoj Tachov 21.9. 14:00
Baník Most B - FK Hvězda Cheb 21.9. 18:00
HC Plzeň - KF Ledeč n. S. 21.9. 18:15

podzim 2019 - 3. kolo - rozpis

H.Brod - Baník Most B 5.10. 10:00
FK Hvězda Cheb - Házená Mělník 5.10. 10:30
KF Ledeč n. S. - ČZ HBC Strakonice 1921 5.10. 13:00
DHK Pardubice - HC Plzeň 6.10. 13:00

podzim 2019 - 4. kolo - rozpis

ČZ HBC Strakonice 1921 - DHK Pardubice 12.10. 13:00
Házená Mělník - H.Brod 12.10. 14:00
Baník Most B - TJ Jiskra Třeboň 12.10. 18:00
TJ Slavoj Tachov - FK Hvězda Cheb 13.10. 12:00

podzim 2019 - 5. kolo - rozpis

KF Ledeč n. S. - Baník Most B 19.10. 13:00
TJ Jiskra Třeboň - Házená Mělník 19.10. 14:00
H.Brod - TJ Slavoj Tachov 20.10. 10:00
HC Plzeň - ČZ HBC Strakonice 1921 20.10. 17:30

podzim 2019 - 6. kolo - rozpis

FK Hvězda Cheb - H.Brod 26.10. 10:30
Házená Mělník - KF Ledeč n. S. 26.10. 14:00
Baník Most B - DHK Pardubice 26.10. 15:00
TJ Slavoj Tachov - TJ Jiskra Třeboň 27.10. 12:00

podzim 2019 - 7. kolo - rozpis

KF Ledeč n. S. - TJ Slavoj Tachov 2.11. 13:00
TJ Jiskra Třeboň - FK Hvězda Cheb 2.11. 14:00
DHK Pardubice - Házená Mělník 3.11. 13:00
HC Plzeň - Baník Most B 3.11. 15:30

podzim 2019 - 8. kolo - rozpis

FK Hvězda Cheb - KF Ledeč n. S. 9.11. 10:30
Házená Mělník - HC Plzeň 9.11. 14:00
Baník Most B - ČZ HBC Strakonice 1921 10.11. 11:00
TJ Slavoj Tachov - DHK Pardubice 10.11. 12:00
H.Brod - TJ Jiskra Třeboň 10.11. 12:00

podzim 2019 - 9. kolo - rozpis

ČZ HBC Strakonice 1921 - Házená Mělník 16.11. 13:00
KF Ledeč n. S. - H.Brod 17.11. 13:00
DHK Pardubice - FK Hvězda Cheb 17.11. 13:00
HC Plzeň - TJ Slavoj Tachov 17.11. 15:30

podzim 2019 - 10. kolo - rozpis

FK Hvězda Cheb - HC Plzeň 30.11. 10:30
H.Brod - DHK Pardubice 30.11. 13:00
TJ Jiskra Třeboň - KF Ledeč n. S. 30.11. 14:00
TJ Slavoj Tachov - ČZ HBC Strakonice 1921 1.12. 12:00

podzim 2019 - 11. kolo - rozpis

ČZ HBC Strakonice 1921 - FK Hvězda Cheb 7.12. 13:00
Baník Most B - Házená Mělník 8.12. 13:00
DHK Pardubice - TJ Jiskra Třeboň 8.12. 13:00
HC Plzeň - H.Brod 8.12. 15:30

jaro 2020 - 12. kolo - rozpis

Baník Most B - TJ Slavoj Tachov 8.2. 00:00
ČZ HBC Strakonice 1921 - H.Brod 8.2. 13:00
DHK Pardubice - KF Ledeč n. S. 9.2. 13:00
HC Plzeň - TJ Jiskra Třeboň 9.2. 15:30

jaro 2020 - 13. kolo - rozpis

FK Hvězda Cheb - Baník Most B 15.2. 10:30
KF Ledeč n. S. - HC Plzeň 15.2. 13:00
TJ Jiskra Třeboň - ČZ HBC Strakonice 1921 15.2. 14:00
TJ Slavoj Tachov - Házená Mělník 16.2. 12:00

jaro 2020 - 14. kolo - rozpis

Baník Most B - H.Brod 22.2. 00:00
HC Plzeň - DHK Pardubice 22.2. 11:30
ČZ HBC Strakonice 1921 - KF Ledeč n. S. 22.2. 13:00
Házená Mělník - FK Hvězda Cheb 22.2. 14:00

jaro 2020 - 15. kolo - rozpis

H.Brod - Házená Mělník 29.2. 10:00
FK Hvězda Cheb - TJ Slavoj Tachov 29.2. 10:30
TJ Jiskra Třeboň - Baník Most B 29.2. 14:00
DHK Pardubice - ČZ HBC Strakonice 1921 1.3. 13:00

jaro 2020 - 16. kolo - rozpis

Baník Most B - KF Ledeč n. S. 7.3. 00:00
ČZ HBC Strakonice 1921 - HC Plzeň 7.3. 13:00
Házená Mělník - TJ Jiskra Třeboň 7.3. 14:00
TJ Slavoj Tachov - H.Brod 8.3. 12:00

jaro 2020 - 17. kolo - rozpis

H.Brod - FK Hvězda Cheb 14.3. 12:00
KF Ledeč n. S. - Házená Mělník 14.3. 13:00
TJ Jiskra Třeboň - TJ Slavoj Tachov 14.3. 14:00
DHK Pardubice - Baník Most B 15.3. 13:00

jaro 2020 - 18. kolo - rozpis

Baník Most B - HC Plzeň 4.4. 00:00
FK Hvězda Cheb - TJ Jiskra Třeboň 4.4. 10:30
Házená Mělník - DHK Pardubice 4.4. 14:00
TJ Slavoj Tachov - KF Ledeč n. S. 5.4. 12:00

jaro 2020 - 19. kolo - rozpis

ČZ HBC Strakonice 1921 - Baník Most B 18.4. 13:00
KF Ledeč n. S. - FK Hvězda Cheb 18.4. 13:00
TJ Jiskra Třeboň - H.Brod 18.4. 14:00
DHK Pardubice - TJ Slavoj Tachov 19.4. 13:00
HC Plzeň - Házená Mělník 19.4. 15:30

jaro 2020 - 20. kolo - rozpis

H.Brod - KF Ledeč n. S. 25.4. 10:00
FK Hvězda Cheb - DHK Pardubice 25.4. 10:30
Házená Mělník - ČZ HBC Strakonice 1921 25.4. 14:00
TJ Slavoj Tachov - HC Plzeň 26.4. 12:00

jaro 2020 - 21. kolo - rozpis

HC Plzeň - FK Hvězda Cheb 2.5. 12:00
ČZ HBC Strakonice 1921 - TJ Slavoj Tachov 2.5. 13:00
KF Ledeč n. S. - TJ Jiskra Třeboň 2.5. 13:00
DHK Pardubice - H.Brod 3.5. 13:00

jaro 2020 - 22. kolo - rozpis

FK Hvězda Cheb - ČZ HBC Strakonice 1921 9.5. 10:30
H.Brod - HC Plzeň 9.5. 12:00
TJ Jiskra Třeboň - DHK Pardubice 9.5. 14:00
Házená Mělník - Baník Most B 9.5. 14:00