Míče na házenou
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga mladší dorostenky - východ

jaro 2020 - 12. kolo - rozpis

Bohunice - TJ Holešov 8.2. 15:00
HC Nový Jičín - SK Žeravice 9.2. 10:00
HK Hodonín - Karviná 9.2. 13:00
Sokol Hrabůvka - Paskov 9.2. 13:30

jaro 2020 - 13. kolo - rozpis

Paskov - HK Hodonín 15.2. 10:45
Karviná - HC Nový Jičín 15.2. 14:00
SK Žeravice - Bohunice 15.2. 16:30
1.SC Bohumín - Sokol Měnín 15.2. 17:00

jaro 2020 - 14. kolo - rozpis

HK Hodonín - Sokol Hrabůvka 22.2. 10:00
Bohunice - Karviná 22.2. 15:00
HC Nový Jičín - Paskov 23.2. 10:00
Sokol Měnín - TJ Holešov 23.2. 12:30

jaro 2020 - 15. kolo - rozpis

TJ Holešov - 1.SC Bohumín 29.2. 13:00
Paskov - Bohunice 29.2. 19:00
Sokol Hrabůvka - HC Nový Jičín 1.3. 13:30
SK Žeravice - Sokol Měnín 1.3. 14:00

jaro 2020 - 16. kolo - rozpis

Bohunice - Sokol Hrabůvka 7.3. 15:00
HC Nový Jičín - HK Hodonín 8.3. 10:00
Sokol Měnín - Karviná 8.3. 12:30
1.SC Bohumín - SK Žeravice 8.3. 14:00

jaro 2020 - 17. kolo - rozpis

Karviná - 1.SC Bohumín 14.3. 10:00
HK Hodonín - Bohunice 14.3. 15:00
SK Žeravice - TJ Holešov 14.3. 16:00
Paskov - Sokol Měnín 14.3. 17:30

jaro 2020 - 18. kolo - rozpis

TJ Holešov - Karviná 29.3. 13:00
1.SC Bohumín - Paskov 3.4. 18:00
Sokol Měnín - Sokol Hrabůvka 4.4. 12:00
Bohunice - HC Nový Jičín 4.4. 15:00

jaro 2020 - 19. kolo - rozpis

Karviná - SK Žeravice 18.4. 12:30
HK Hodonín - Sokol Měnín 18.4. 13:00
Paskov - TJ Holešov 18.4. 15:00
Sokol Hrabůvka - 1.SC Bohumín 19.4. 13:30

jaro 2020 - 20. kolo - rozpis

SK Žeravice - Paskov 25.4. 12:00
1.SC Bohumín - HK Hodonín 25.4. 15:45
TJ Holešov - Sokol Hrabůvka 26.4. 09:00
Sokol Měnín - HC Nový Jičín 26.4. 12:00

jaro 2020 - 21. kolo - rozpis

HC Nový Jičín - 1.SC Bohumín 1.5. 10:00
HK Hodonín - TJ Holešov 2.5. 00:00
Bohunice - Sokol Měnín 2.5. 15:00
Paskov - Karviná 2.5. 15:00
Sokol Hrabůvka - SK Žeravice 3.5. 13:30

jaro 2020 - 22. kolo - rozpis

Karviná - Sokol Hrabůvka 9.5. 12:00
SK Žeravice - HK Hodonín 9.5. 16:00
TJ Holešov - HC Nový Jičín 10.5. 09:00
1.SC Bohumín - Bohunice 10.5. 14:00