TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 1.liga starších dorostenek

podzim 2018 - 5. kolo - rozpis

TJ Jiskra Otrokovice - SHK Veselí n.M. 21 : 22
Písek - Házená J.Hradec 25 : 33
DHK Baník Most - Olomouc 26 : 22
DHC Plzeň - Poruba A 31 : 25
Zlín - Slavia 30.10. 18:30

podzim 2018 - 6. kolo - rozpis

Zlín - DHK Baník Most 27.10. 13:00
Olomouc - Házená J.Hradec 27.10. 15:00
Poruba A - TJ Jiskra Otrokovice 28.10. 09:00
HK Ivančice - SHK Veselí n.M. 28.10. 13:30
Písek - DHC Plzeň 28.10. 17:00

podzim 2018 - 7. kolo - rozpis

SHK Veselí n.M. - Poruba A 3.11. 11:00
Házená J.Hradec - Zlín 3.11. 14:00
Slavia - HK Ivančice 4.11. 13:00
DHC Plzeň - Olomouc 4.11. 16:00
TJ Jiskra Otrokovice - Písek 4.11. 17:00

podzim 2018 - 8. kolo - rozpis

Slavia - DHK Baník Most 25.10. 17:15
Zlín - DHC Plzeň 10.11. 14:00
Olomouc - TJ Jiskra Otrokovice 10.11. 15:00
HK Ivančice - Poruba A 11.11. 13:30
Písek - SHK Veselí n.M. 11.11. 17:00

podzim 2018 - 9. kolo - rozpis

Házená J.Hradec - Slavia 24.11. 14:00
Poruba A - Písek 25.11. 12:00
SHK Veselí n.M. - Olomouc 25.11. 13:00
DHK Baník Most - HK Ivančice 25.11. 16:00
TJ Jiskra Otrokovice - Zlín 25.11. 17:00

podzim 2018 - 10. kolo - rozpis

HK Ivančice - Písek 1.12. 13:00
Olomouc - Poruba A 1.12. 15:00
Slavia - DHC Plzeň 2.12. 13:00
DHK Baník Most - Házená J.Hradec 2.12. 16:00
Zlín - SHK Veselí n.M. 2.12. 18:00

podzim 2018 - 11. kolo - rozpis

Házená J.Hradec - HK Ivančice 8.12. 14:00
Poruba A - Zlín 9.12. 11:00
TJ Jiskra Otrokovice - Slavia 9.12. 17:00
Písek - Olomouc 9.12. 17:00
DHC Plzeň - DHK Baník Most 9.12. 17:00

jaro 2019 - 12. kolo - rozpis

SHK Veselí n.M. - Slavia 24.2. 13:00
Písek - Zlín 24.2. 13:00
HK Ivančice - Olomouc 24.2. 13:30
DHC Plzeň - Házená J.Hradec 24.2. 16:00
TJ Jiskra Otrokovice - DHK Baník Most 24.2. 17:00

jaro 2019 - 13. kolo - rozpis

TJ Jiskra Otrokovice - Házená J.Hradec 2.3. 14:00
Zlín - Olomouc 2.3. 16:00
Slavia - Poruba A 3.3. 13:00
DHK Baník Most - SHK Veselí n.M. 3.3. 16:00
DHC Plzeň - HK Ivančice 3.3. 16:00

jaro 2019 - 14. kolo - rozpis

Poruba A - DHK Baník Most 9.3. 14:00
SHK Veselí n.M. - Házená J.Hradec 10.3. 13:00
Písek - Slavia 10.3. 13:00
HK Ivančice - Zlín 10.3. 13:30
TJ Jiskra Otrokovice - DHC Plzeň 10.3. 17:00

jaro 2019 - 15. kolo - rozpis

Házená J.Hradec - Poruba A 16.3. 14:00
Slavia - Olomouc 17.3. 13:00
DHK Baník Most - Písek 17.3. 16:00
DHC Plzeň - SHK Veselí n.M. 17.3. 16:00
TJ Jiskra Otrokovice - HK Ivančice 17.3. 17:00

jaro 2019 - 16. kolo - rozpis

Slavia - Zlín nezadáno
Poruba A - DHC Plzeň 30.3. 14:00
Olomouc - DHK Baník Most 30.3. 15:00
SHK Veselí n.M. - TJ Jiskra Otrokovice 31.3. 13:00
Písek - Házená J.Hradec 31.3. 13:00

jaro 2019 - 17. kolo - rozpis

Házená J.Hradec - Olomouc 6.4. 14:00
SHK Veselí n.M. - HK Ivančice 7.4. 13:00
DHK Baník Most - Zlín 7.4. 16:00
DHC Plzeň - Písek 7.4. 16:00
TJ Jiskra Otrokovice - Poruba A 7.4. 17:00

jaro 2019 - 18. kolo - rozpis

Poruba A - SHK Veselí n.M. 13.4. 14:00
Olomouc - DHC Plzeň 13.4. 15:00
Zlín - Házená J.Hradec 13.4. 16:00
Písek - TJ Jiskra Otrokovice 14.4. 13:00
HK Ivančice - Slavia 14.4. 13:30

jaro 2019 - 19. kolo - rozpis

Poruba A - HK Ivančice 27.4. 14:00
DHC Plzeň - Zlín 27.4. 16:00
SHK Veselí n.M. - Písek 28.4. 13:00
DHK Baník Most - Slavia 28.4. 16:00
TJ Jiskra Otrokovice - Olomouc 28.4. 17:00

jaro 2019 - 20. kolo - rozpis

Olomouc - SHK Veselí n.M. 4.5. 15:00
Zlín - TJ Jiskra Otrokovice 4.5. 16:00
Slavia - Házená J.Hradec 5.5. 13:00
Písek - Poruba A 5.5. 13:00
HK Ivančice - DHK Baník Most 5.5. 13:30

jaro 2019 - 21. kolo - rozpis

Poruba A - Olomouc 11.5. 14:00
Házená J.Hradec - DHK Baník Most 11.5. 14:00
SHK Veselí n.M. - Zlín 12.5. 13:00
Písek - HK Ivančice 12.5. 13:00
DHC Plzeň - Slavia 12.5. 16:00

jaro 2019 - 22. kolo - rozpis

Olomouc - Písek 18.5. 15:00
Zlín - Poruba A 18.5. 16:00
Slavia - TJ Jiskra Otrokovice 19.5. 13:00
HK Ivančice - Házená J.Hradec 19.5. 13:30
DHK Baník Most - DHC Plzeň 19.5. 16:00