Míče na házenou

Házená v TV

17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 1.liga starších dorostenek

podzim 2019 - 11. kolo - rozpis

HC Plzeň - Zlín nezadáno
SHK Veselí n.M. - Písek 32 : 25
Poruba A - Kobylisy 19 : 26
DHC Plzeň - Olomouc 23 : 25
Házená J.Hradec - Ostrava Zábřeh 36 : 26
DHK Baník Most - Slavia 23 : 24

jaro 2020 - 12. kolo - rozpis

DHC Plzeň - SHK Veselí n.M. 8.2. 12:00
Házená J.Hradec - Zlín 8.2. 16:00
Kobylisy - DHK Baník Most 9.2. 00:00
Poruba A - Ostrava Zábřeh 9.2. 13:00
Písek - Slavia 9.2. 13:00
HC Plzeň - Olomouc 9.2. 13:30

jaro 2020 - 13. kolo - rozpis

Zlín - Poruba A 15.2. 09:00
SHK Veselí n.M. - HC Plzeň 15.2. 13:00
Olomouc - Házená J.Hradec 15.2. 14:00
Kobylisy - Slavia 16.2. 09:00
Ostrava Zábřeh - DHK Baník Most 16.2. 14:15
DHC Plzeň - Písek 16.2. 16:00

jaro 2020 - 14. kolo - rozpis

HC Plzeň - DHC Plzeň 22.2. 09:30
Házená J.Hradec - SHK Veselí n.M. 22.2. 12:00
Slavia - Ostrava Zábřeh 23.2. 13:00
Písek - Kobylisy 23.2. 13:00
Poruba A - Olomouc 23.2. 13:00
DHK Baník Most - Zlín 23.2. 16:00

jaro 2020 - 15. kolo - rozpis

Zlín - Slavia 29.2. 09:00
SHK Veselí n.M. - Poruba A 29.2. 13:00
Ostrava Zábřeh - Kobylisy 29.2. 14:00
Olomouc - DHK Baník Most 29.2. 14:00
HC Plzeň - Písek 29.2. 16:00
DHC Plzeň - Házená J.Hradec 1.3. 12:00

jaro 2020 - 16. kolo - rozpis

Házená J.Hradec - HC Plzeň 7.3. 16:00
Kobylisy - Zlín 8.3. 09:00
Písek - Ostrava Zábřeh 8.3. 13:00
Slavia - Olomouc 8.3. 13:00
Poruba A - DHC Plzeň 8.3. 14:30
DHK Baník Most - SHK Veselí n.M. 8.3. 16:00

jaro 2020 - 17. kolo - rozpis

Zlín - Ostrava Zábřeh 14.3. 09:00
Olomouc - Kobylisy 14.3. 14:00
SHK Veselí n.M. - Slavia 14.3. 16:00
Házená J.Hradec - Písek 14.3. 16:00
HC Plzeň - Poruba A 15.3. 13:30
DHC Plzeň - DHK Baník Most 15.3. 16:00

jaro 2020 - 18. kolo - rozpis

Poruba A - Házená J.Hradec 4.4. 12:00
Kobylisy - SHK Veselí n.M. 5.4. 09:00
Slavia - DHC Plzeň 5.4. 13:00
Písek - Zlín 5.4. 13:00
Ostrava Zábřeh - Olomouc 5.4. 14:15
DHK Baník Most - HC Plzeň 5.4. 17:00

jaro 2020 - 19. kolo - rozpis

DHC Plzeň - Kobylisy 18.4. 12:00
Poruba A - Písek 18.4. 12:00
SHK Veselí n.M. - Ostrava Zábřeh 18.4. 13:00
Olomouc - Zlín 18.4. 14:00
Házená J.Hradec - DHK Baník Most 18.4. 16:00
HC Plzeň - Slavia 19.4. 13:30

jaro 2020 - 20. kolo - rozpis

Zlín - SHK Veselí n.M. 25.4. 09:00
Kobylisy - HC Plzeň 26.4. 09:00
Slavia - Házená J.Hradec 26.4. 13:00
Písek - Olomouc 26.4. 13:00
Ostrava Zábřeh - DHC Plzeň 26.4. 14:15
DHK Baník Most - Poruba A 26.4. 16:00

jaro 2020 - 21. kolo - rozpis

SHK Veselí n.M. - Olomouc 2.5. 13:00
HC Plzeň - Ostrava Zábřeh 2.5. 13:45
Házená J.Hradec - Kobylisy 2.5. 16:00
Poruba A - Slavia 3.5. 14:30
DHK Baník Most - Písek 3.5. 16:00
DHC Plzeň - Zlín 3.5. 16:00

jaro 2020 - 22. kolo - rozpis

Zlín - HC Plzeň 9.5. 09:00
Olomouc - DHC Plzeň 9.5. 14:00
Kobylisy - Poruba A 10.5. 09:00
Slavia - DHK Baník Most 10.5. 13:00
Písek - SHK Veselí n.M. 10.5. 13:00
Ostrava Zábřeh - Házená J.Hradec 10.5. 14:15