Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 1.liga starší dorostenky - západ

podzim 2017 - 10. kolo - rozpis

S.Vršovice - H.Brod 31 : 24
Astra Praha - DHC Plzeň 19 : 23
Házená J.Hradec - Slavia 22 : 26
DHK Baník Most - Kobylisy 39 : 11
Slavoj Žirovnice - DHK Pardubice 17.12. 14:30

jaro 2018 - 12. kolo - rozpis

DHC Plzeň - Házená J.Hradec 10.2. 14:00
H.Brod - Astra Praha 10.2. 14:00
Slavia - DHK Pardubice 11.2. 15:00
Písek - Slavoj Žirovnice 11.2. 17:00
S.Vršovice - DHK Baník Most 11.2. 18:00

jaro 2018 - 13. kolo - rozpis

Slavoj Žirovnice - DHC Plzeň 24.2. 12:30
Házená J.Hradec - Kobylisy 24.2. 15:30
Astra Praha - DHK Baník Most 25.2. 14:00
Slavia - S.Vršovice 25.2. 15:00
DHK Pardubice - Písek 25.2. 15:00

jaro 2018 - 14. kolo - rozpis

Kobylisy - Slavoj Žirovnice 3.3. 10:00
H.Brod - Házená J.Hradec 3.3. 15:00
Písek - Slavia 4.3. 15:00
DHC Plzeň - DHK Pardubice 4.3. 15:00
S.Vršovice - Astra Praha 4.3. 18:00

jaro 2018 - 15. kolo - rozpis

Slavoj Žirovnice - H.Brod 10.3. 15:00
Házená J.Hradec - DHK Baník Most 10.3. 15:30
Slavia - DHC Plzeň 11.3. 15:00
DHK Pardubice - Kobylisy 11.3. 15:00
Písek - S.Vršovice 11.3. 17:00

jaro 2018 - 16. kolo - rozpis

H.Brod - DHK Pardubice 7.4. 12:00
DHC Plzeň - Písek 7.4. 15:00
Kobylisy - Slavia 8.4. 11:00
Astra Praha - Házená J.Hradec 8.4. 12:00
DHK Baník Most - Slavoj Žirovnice 8.4. 16:45

jaro 2018 - 17. kolo - rozpis

DHC Plzeň - S.Vršovice 14.4. 15:00
Slavoj Žirovnice - Astra Praha 14.4. 15:00
Slavia - H.Brod 15.4. 15:00
DHK Pardubice - DHK Baník Most 15.4. 15:00
Písek - Kobylisy 15.4. 17:00

jaro 2018 - 18. kolo - rozpis

Astra Praha - DHK Pardubice 22.4. 10:00
Kobylisy - DHC Plzeň 22.4. 11:00
H.Brod - Písek 22.4. 15:00
DHK Baník Most - Slavia 22.4. 16:45
S.Vršovice - Házená J.Hradec 22.4. 18:00

jaro 2018 - 19. kolo - rozpis

DHC Plzeň - H.Brod 28.4. 15:00
Slavoj Žirovnice - Házená J.Hradec 28.4. 15:00
Kobylisy - S.Vršovice 29.4. 11:00
Slavia - Astra Praha 29.4. 15:00
DHK Baník Most - Písek 29.4. 17:00

jaro 2018 - 20. kolo - rozpis

H.Brod - Kobylisy 5.5. 14:00
Házená J.Hradec - DHK Pardubice 5.5. 15:30
Astra Praha - Písek 6.5. 14:00
DHK Baník Most - DHC Plzeň 6.5. 16:45
S.Vršovice - Slavoj Žirovnice 6.5. 18:00

jaro 2018 - 21. kolo - rozpis

H.Brod - S.Vršovice 1.5. 10:00
Slavia - Házená J.Hradec 1.5. 15:00
DHC Plzeň - Astra Praha 1.5. 15:00
DHK Pardubice - Slavoj Žirovnice 1.5. 15:00
Kobylisy - DHK Baník Most 13.5. 11:00

jaro 2018 - 22. kolo - rozpis

Slavoj Žirovnice - Slavia 3.2. 15:00
Házená J.Hradec - Písek 4.2. 15:00
Astra Praha - Kobylisy 4.2. 16:00
DHK Baník Most - H.Brod 4.2. 16:45
S.Vršovice - DHK Pardubice 4.2. 18:00