Míče na házenou

Házená v TV

17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga ženy - západ

jaro 2020 - 12. kolo - rozpis

Č.Budějovice - Ústí n.L. 8.2. 15:00
Astra - H. Brod B 9.2. 00:00
Slavoj Tachov - Kobylisy B 9.2. 14:00
Sokol Písek B - Lions Hostivice - Břve 9.2. 15:00
DHK Pardubice - S.Vršovice B 9.2. 17:00

jaro 2020 - 13. kolo - rozpis

Kobylisy B - Lions Hostivice - Břve 15.2. 09:00
FK Hvězda Cheb - Slavoj Tachov 15.2. 12:30
Ústí n.L. - Astra 15.2. 17:00
DHK Pardubice - Sokol Písek B 16.2. 17:00
S.Vršovice B - Č.Budějovice 16.2. 18:00

jaro 2020 - 14. kolo - rozpis

Č.Budějovice - DHK Pardubice 22.2. 15:00
Lions Hostivice - Břve - FK Hvězda Cheb 22.2. 17:00
Astra - S.Vršovice B 23.2. 00:00
Slavoj Tachov - H. Brod B 23.2. 14:00
Sokol Písek B - Kobylisy B 23.2. 15:00

jaro 2020 - 15. kolo - rozpis

H. Brod B - Lions Hostivice - Břve 29.2. 12:00
FK Hvězda Cheb - Kobylisy B 29.2. 12:30
Č.Budějovice - Sokol Písek B 29.2. 15:00
Ústí n.L. - Slavoj Tachov 29.2. 17:00
DHK Pardubice - Astra 1.3. 17:00

jaro 2020 - 16. kolo - rozpis

Kobylisy B - H. Brod B 7.3. 09:00
Lions Hostivice - Břve - Ústí n.L. 7.3. 17:00
Astra - Č.Budějovice 8.3. 00:00
Slavoj Tachov - S.Vršovice B 8.3. 14:00
Sokol Písek B - FK Hvězda Cheb 8.3. 15:00

jaro 2020 - 17. kolo - rozpis

H. Brod B - FK Hvězda Cheb 14.3. 10:00
Ústí n.L. - Kobylisy B 14.3. 17:00
Astra - Sokol Písek B 15.3. 00:00
DHK Pardubice - Slavoj Tachov 15.3. 17:00
S.Vršovice B - Lions Hostivice - Břve 15.3. 18:00

jaro 2020 - 18. kolo - rozpis

Kobylisy B - S.Vršovice B 4.4. 09:00
FK Hvězda Cheb - Ústí n.L. 4.4. 12:30
Lions Hostivice - Břve - DHK Pardubice 4.4. 17:00
Slavoj Tachov - Č.Budějovice 5.4. 14:00
Sokol Písek B - H. Brod B 5.4. 15:00

jaro 2020 - 19. kolo - rozpis

Č.Budějovice - Lions Hostivice - Břve 18.4. 15:00
Ústí n.L. - H. Brod B 18.4. 17:00
Astra - Slavoj Tachov 19.4. 00:00
DHK Pardubice - Kobylisy B 19.4. 17:00
S.Vršovice B - FK Hvězda Cheb 19.4. 18:00

jaro 2020 - 20. kolo - rozpis

Kobylisy B - Č.Budějovice 25.4. 09:00
H. Brod B - S.Vršovice B 25.4. 12:00
FK Hvězda Cheb - DHK Pardubice 25.4. 12:30
Lions Hostivice - Břve - Astra 25.4. 17:00
Sokol Písek B - Ústí n.L. 26.4. 15:00

jaro 2020 - 21. kolo - rozpis

Č.Budějovice - FK Hvězda Cheb 2.5. 15:00
Astra - Kobylisy B 3.5. 00:00
Slavoj Tachov - Sokol Písek B 3.5. 14:00
DHK Pardubice - H. Brod B 3.5. 17:00
S.Vršovice B - Ústí n.L. 3.5. 18:00

jaro 2020 - 22. kolo - rozpis

H. Brod B - Č.Budějovice 9.5. 10:00
FK Hvězda Cheb - Astra 9.5. 12:30
Lions Hostivice - Břve - Slavoj Tachov 9.5. 17:00
Ústí n.L. - DHK Pardubice 9.5. 17:00
Sokol Písek B - S.Vršovice B 10.5. 15:00