Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga ženy - západ

jaro 2018 - 12. kolo - rozpis

FK Hvězda Cheb - J.Hradec 10.2. 12:30
Č.Budějovice - Astra 10.2. 15:00
Slavoj Tachov - Turnov 11.2. 14:00
Kobylisy B - Ústí n.L. 11.2. 15:00
Sokol Písek B - S.Vršovice B 11.2. 15:00

jaro 2018 - 13. kolo - rozpis

Ústí n.L. - Č.Budějovice 24.2. 17:00
S.Vršovice B - FK Hvězda Cheb 24.2. 18:00
J.Hradec - Kobylisy B 24.2. 18:00
Astra - Turnov 25.2. 16:00
DHK Pardubice - Sokol Písek B 25.2. 17:00

jaro 2018 - 14. kolo - rozpis

FK Hvězda Cheb - DHK Pardubice 3.3. 12:30
Č.Budějovice - J.Hradec 3.3. 15:00
Turnov - Ústí n.L. 3.3. 16:00
Kobylisy B - S.Vršovice B 4.3. 12:00
Slavoj Tachov - Astra 4.3. 14:00

jaro 2018 - 15. kolo - rozpis

Ústí n.L. - Astra 10.3. 17:00
S.Vršovice B - Č.Budějovice 10.3. 18:00
J.Hradec - Turnov 10.3. 18:00
Sokol Písek B - Slavoj Tachov 11.3. 15:00
DHK Pardubice - Kobylisy B 11.3. 17:00

jaro 2018 - 16. kolo - rozpis

FK Hvězda Cheb - Sokol Písek B 7.4. 12:30
Č.Budějovice - DHK Pardubice 7.4. 15:00
Turnov - S.Vršovice B 7.4. 16:00
Slavoj Tachov - Ústí n.L. 8.4. 14:00
Astra - J.Hradec 8.4. 14:00

jaro 2018 - 17. kolo - rozpis

FK Hvězda Cheb - Slavoj Tachov 17.3. 12:30
S.Vršovice B - Astra 14.4. 18:00
J.Hradec - Ústí n.L. 14.4. 18:00
Sokol Písek B - Kobylisy B 15.4. 15:00
DHK Pardubice - Turnov 15.4. 17:00

jaro 2018 - 18. kolo - rozpis

Č.Budějovice - Sokol Písek B 21.4. 15:00
Ústí n.L. - S.Vršovice B 21.4. 18:00
Astra - DHK Pardubice 22.4. 12:00
Slavoj Tachov - J.Hradec 22.4. 14:00
Kobylisy B - FK Hvězda Cheb 22.4. 17:00

jaro 2018 - 19. kolo - rozpis

Č.Budějovice - FK Hvězda Cheb 28.4. 15:00
S.Vršovice B - J.Hradec 28.4. 18:00
Sokol Písek B - Turnov 29.4. 15:00
Kobylisy B - Slavoj Tachov 29.4. 17:00
DHK Pardubice - Ústí n.L. 29.4. 17:00

jaro 2018 - 20. kolo - rozpis

Č.Budějovice - Kobylisy B 5.5. 15:00
Turnov - FK Hvězda Cheb 5.5. 16:00
J.Hradec - DHK Pardubice 5.5. 18:00
Slavoj Tachov - S.Vršovice B 6.5. 14:00
Astra - Sokol Písek B 6.5. 16:00

jaro 2018 - 21. kolo - rozpis

FK Hvězda Cheb - Astra 12.5. 12:30
Č.Budějovice - Slavoj Tachov 12.5. 15:00
Sokol Písek B - Ústí n.L. 13.5. 15:00
DHK Pardubice - S.Vršovice B 13.5. 15:00
Kobylisy B - Turnov 13.5. 17:00

jaro 2018 - 22. kolo - rozpis

Turnov - Č.Budějovice 19.5. 16:00
Ústí n.L. - FK Hvězda Cheb 19.5. 17:00
J.Hradec - Sokol Písek B 19.5. 18:00
Slavoj Tachov - DHK Pardubice 20.5. 14:00
Astra - Kobylisy B 20.5. 18:00