Míče na házenou

Házená v TV

20. 11. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
03. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 1.liga mladší dorostenky

podzim 2019 - 5. kolo - rozpis

Olomouc - Slavia 26 : 24
Zlín - Kobylisy 31 : 21
Háje - J.Hradec 23 : 18
TJ Jiskra Otrokovice - Písek 21 : 21
DHC Plzeň - Poruba 35 : 14
S.Vršovice - DHK Baník Most 25 : 28

podzim 2019 - 6. kolo - rozpis

Slavia - S.Vršovice 26 : 15
Poruba - Háje 21 : 33
TJ Jiskra Otrokovice - Zlín 22 : 28
DHK Baník Most - DHC Plzeň 28 : 30
Kobylisy - Olomouc 21 : 34
Písek - J.Hradec 26 : 29

podzim 2019 - 7. kolo - rozpis

Olomouc - TJ Jiskra Otrokovice 33 : 22
J.Hradec - Poruba 41 : 30
S.Vršovice - Kobylisy 27 : 23
DHC Plzeň - Slavia 21 : 27
Háje - DHK Baník Most 29 : 35
Zlín - Písek 26 : 26

podzim 2019 - 8. kolo - rozpis

Slavia - Háje 21 : 19
Zlín - Olomouc 23 : 26
TJ Jiskra Otrokovice - S.Vršovice 37 : 28
Kobylisy - DHC Plzeň 26 : 37
DHK Baník Most - J.Hradec 37 : 24
Písek - Poruba 32 : 28

podzim 2019 - 9. kolo - rozpis

Poruba - DHK Baník Most 15.11. 18:00
Olomouc - Písek 16.11. 11:00
J.Hradec - Slavia 16.11. 14:00
Háje - Kobylisy 16.11. 19:00
S.Vršovice - Zlín 17.11. 14:00
DHC Plzeň - TJ Jiskra Otrokovice 17.11. 14:00

podzim 2019 - 10. kolo - rozpis

Olomouc - S.Vršovice 30.11. 11:00
TJ Jiskra Otrokovice - Háje 30.11. 12:00
Slavia - Poruba 1.12. 12:30
Kobylisy - J.Hradec 1.12. 14:00
Zlín - DHC Plzeň 1.12. 15:00
Písek - DHK Baník Most 1.12. 17:00

podzim 2019 - 11. kolo - rozpis

J.Hradec - TJ Jiskra Otrokovice 7.12. 16:00
DHK Baník Most - Slavia 8.12. 14:00
DHC Plzeň - Olomouc 8.12. 14:00
Poruba - Kobylisy 8.12. 14:00
Háje - Zlín 8.12. 15:30
S.Vršovice - Písek 8.12. 16:00

jaro 2020 - 12. kolo - rozpis

J.Hradec - Zlín 8.2. 14:00
DHC Plzeň - S.Vršovice 8.2. 14:00
Kobylisy - DHK Baník Most 9.2. 00:00
Poruba - TJ Jiskra Otrokovice 9.2. 15:00
Háje - Olomouc 9.2. 16:00
Písek - Slavia 9.2. 17:00

jaro 2020 - 13. kolo - rozpis

Kobylisy - Slavia 15.2. 09:00
Zlín - Poruba 15.2. 09:00
Olomouc - J.Hradec 15.2. 11:00
TJ Jiskra Otrokovice - DHK Baník Most 16.2. 13:00
DHC Plzeň - Písek 16.2. 14:00
S.Vršovice - Háje 16.2. 14:00

jaro 2020 - 14. kolo - rozpis

Háje - DHC Plzeň 22.2. 11:00
J.Hradec - S.Vršovice 22.2. 14:00
Slavia - TJ Jiskra Otrokovice 23.2. 11:00
DHK Baník Most - Zlín 23.2. 14:00
Poruba - Olomouc 23.2. 15:00
Písek - Kobylisy 23.2. 17:00

jaro 2020 - 15. kolo - rozpis

Zlín - Slavia 29.2. 09:00
Háje - Písek 29.2. 11:00
Olomouc - DHK Baník Most 29.2. 11:00
TJ Jiskra Otrokovice - Kobylisy 1.3. 13:00
DHC Plzeň - J.Hradec 1.3. 14:00
S.Vršovice - Poruba 1.3. 14:00

jaro 2020 - 16. kolo - rozpis

Kobylisy - Zlín 7.3. 09:00
J.Hradec - Háje 7.3. 14:00
Slavia - Olomouc 8.3. 11:00
DHK Baník Most - S.Vršovice 8.3. 14:00
Poruba - DHC Plzeň 8.3. 16:30
Písek - TJ Jiskra Otrokovice 8.3. 17:00

jaro 2020 - 17. kolo - rozpis

Zlín - TJ Jiskra Otrokovice 14.3. 09:00
Olomouc - Kobylisy 14.3. 11:00
J.Hradec - Písek 14.3. 14:00
Háje - Poruba 14.3. 17:00
S.Vršovice - Slavia 15.3. 14:00
DHC Plzeň - DHK Baník Most 15.3. 14:00

jaro 2020 - 18. kolo - rozpis

Kobylisy - S.Vršovice 4.4. 09:00
Poruba - J.Hradec 4.4. 14:00
Slavia - DHC Plzeň 5.4. 11:00
TJ Jiskra Otrokovice - Olomouc 5.4. 13:00
DHK Baník Most - Háje 5.4. 14:00
Písek - Zlín 5.4. 17:00

jaro 2020 - 19. kolo - rozpis

Olomouc - Zlín 18.4. 11:00
Poruba - Písek 18.4. 14:00
J.Hradec - DHK Baník Most 18.4. 14:00
DHC Plzeň - Kobylisy 18.4. 14:00
Háje - Slavia 19.4. 13:00
S.Vršovice - TJ Jiskra Otrokovice 19.4. 14:00

jaro 2020 - 20. kolo - rozpis

Kobylisy - Háje 25.4. 09:00
Zlín - S.Vršovice 25.4. 09:00
Slavia - J.Hradec 26.4. 11:00
TJ Jiskra Otrokovice - DHC Plzeň 26.4. 13:00
DHK Baník Most - Poruba 26.4. 14:00
Písek - Olomouc 26.4. 17:00

jaro 2020 - 21. kolo - rozpis

J.Hradec - Kobylisy 2.5. 14:00
Háje - TJ Jiskra Otrokovice 3.5. 10:00
DHK Baník Most - Písek 3.5. 14:00
DHC Plzeň - Zlín 3.5. 14:00
S.Vršovice - Olomouc 3.5. 14:00
Poruba - Slavia 3.5. 16:30

jaro 2020 - 22. kolo - rozpis

Zlín - Háje 9.5. 09:00
Kobylisy - Poruba 9.5. 09:00
Olomouc - DHC Plzeň 9.5. 11:00
Slavia - DHK Baník Most 10.5. 11:00
TJ Jiskra Otrokovice - J.Hradec 10.5. 13:00
Písek - S.Vršovice 10.5. 17:00