TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Stanislav Chalupa
Mateřský klub TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození 1981
Typ licence Licence A
Platnost licence 11.7.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
27.4. 17:00 AB113 Náchod - S.Vršovice 24 : 29
30.3. 17:00 AB101 Dvůr Králové - Maloměřice 28 : 31
24.2. 11:00 AB072 Házená L.Hustopeče - Náchod 37 : 25
17.11. 11:00 AB046 Maloměřice - Házená L.Hustopeče 25 : 31
11.11. 16:00 AB041 HC Zlín - Velká Bystřice 21 : 24
27.10. 17:00 AB028 Náchod - Velká Bystřice 22 : 28
22.9. 18:00 AB001 HBC Strakonice 1921 - Chodov 24 : 35
2 liga muži JVČ
4.5. 18:00 AC120 H.Brod - Sokol Úvaly 37 : 33
9.3. 18:00 AC081 H.Brod - L.Vršovice 26 : 21
30.9. 17:30 AC009 1.HC Pardubice - Třeboň 29 : 26
22.9. 16:00 AC001 HBC Strakonice B - Chodov B 26 : 31
2.liga muži JM
17.11. 13:00 AE046 SHC Maloměřice B - Bohunice 25 : 34
2.liga muži E-F-baráž
1.6. 17:00 AE-F002 Bohunice - Vsetín 24 : 25
1.liga starší dorostenci
11.11. 18:00 AG041 Zlín - Kopřivnice 27 : 35
2.liga starší dorostenci Z
4.5. 16:00 AH120 Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Úvaly 26 : 37
27.4. 15:00 AH113 Náchod - Sokol Vršovice 18 : 24
30.3. 15:00 AH101 1.HK Dvůr Králové - BHS Starý Plzenec 45 : 19
9.3. 16:00 AH081 Jiskra Havlíčkův Brod - L.Vršovice 22 : 30
30.9. 13:00 AH009 1.HC Pardubice - 1.HK Dvůr Králové 19 : 18
1.liga mladší dorostenci
27.4. 13:00 AJ113 Náchod - HK Lovosice 28 : 27
27.10. 15:00 AJ028 Náchod - Velká Bystřice 37 : 41
2.liga mladší dorostenci - Č
22.9. 14:00 AK001 HBC Strakonice - Házená Mělník 35 : 22
2.liga mladší dorostenci - JM
17.11. 09:00 ALA046 Maloměřice - Bohunice 31 : 40
2.liga mladší dorostenci - SM
11.11. 14:00 ALB041 Zlín - Kopřivnice 29 : 27
Český pohár mužů
21.10. 17:00 AM060 Bohunice - Náchod 19 : 17
16.9. 13:00 AM038 1.HC Pardubice - Dvůr Králové 26 : 28
1.liga ženy
12.5. 17:00 AR124 Otrokovice - Kunovice 33 : 22
6.4. 18:30 AR100 J.Hradec - Bohunice 30 : 24
1.12. 13:00 AR057 Sokol V. Meziříčí - S.Vršovice A 32 : 27
4.11. 15:00 AR041 Otrokovice - HK Hodonín 24 : 29
Další
Kalendář