Míče na házenou

Házená v TV

25. 09. 2019 20:15 hod. ČT Sport
Kvalifikace EHF EURO 2020: Česká republika - Portugalsko
28. 09. 2019 18:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace EHF EURO 2020: Severní Makedonie - Česká republika
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Vítězslav Koleček
Mateřský klub TJ Rožnov p.R.
Rok narození 1964
Typ licence Licence B
Platnost licence 22.2.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci V
14.9. 16:00 AI081 TJ Cement Hranice - Handball Brno 41 : 29
Český pohár mužů
15.9. 15:00 AM039 Házená Uničov - TJ Tatran Litovel 20 : 36
8.9. 15:30 AM026 Luhačovice - Napajedla 34 : 33
ZL mladší žactvo II
8.9. 12:00 ZB082 Bystřice p.H. B_s - Luhačovice_s 24 : 26
8.9. 09:00 ZB080 Bystřice p.H. A_s - Zlín D_ch 11 : 12
ZL Starší žačky
8.9. 10:30 ZD049 HK Bystřice p.H. - Zlín B 20 : 26
Kalendář
22.9. 12:00 Starší žáci II OA007 HBC Olomouc 1966 B - TJ Cement Hranice
22.9. 14:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA004 HBC Olomouc 1966 - Házená L. Hustopeče
22.9. 16:00 2.liga starší dorostenci V AI004 HBC Olomouc 1966 - Maloměřice
29.9. 10:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA007 Uh. Hradiště - HK Ivančice
29.9. 12:00 ZL starší žáci ZC006 Uh. Hradiště - Zlín
29.9. 14:00 Jihomoravská liga mužů LA004 Uh. Hradiště - Hostěrádky
5.10. 16:30 2.liga muži SM AF013 MHK TAEDA Karviná - Sokol Ostrava
6.10. 12:30 2.liga mladší dorostenci - JM ALA017 TJ Sokol Centrum Haná - Házená L. Hustopeče
6.10. 16:30 2.liga muži JM AE014 TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - Bohunice
13.10. 14:30 MSL Muži I. TA022 Suchdol n/O - Trnávka
19.10. 16:00 2.liga muži JM AE028 TJ Sokol II. Prostějov - Maloměřice Brno B
20.10. 10:00 ZL Starší žačky ZD017 Otrokovice - Zlín B
20.10. 12:00 1.liga mladší dorostenky AV025 TJ Jiskra Otrokovice - Písek
20.10. 14:00 2.liga starších dorostenek AUB025 TJ Jiskra Otrokovice - Slavoj Žirovnice
2.11. 16:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB036 TJ Cement Hranice - HC Nový Jičín
2.11. 18:00 2.liga starší dorostenci V AI042 TJ Cement Hranice - HBC Olomouc 1966
3.11. 14:00 2.liga starší dorostenci V AI038 Sokol Ostrava - Nové Bránice
3.11. 16:00 2.liga muži SM AF031 Sokol Ostrava - SK Žeravice
9.11. 13:00 1.liga mladší dorostenci AJ039 Pepino SKP F-M - Sokol Nové Veselí
9.11. 15:00 1.liga starší dorostenci AG039 Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
9.11. 17:00 2.liga muži SM AF039 Pepino SKP F-M B - MHK TAEDA Karviná
16.11. 13:00 1.liga starších dorostenek AUA050 SHK Veselí n.M. - Zlín
17.11. 09:30 ZL mladší žactvo II ZB052 Lesana Zubří_s - Luhačovice_s
17.11. 11:00 ZL Starší žačky ZD036 Lesana Zubří - Zlín A
17.11. 13:00 ZL mladší žactvo I ZA023 Zubří A_ch - Vsetín_ch
24.11. 15:00 2.liga starší dorostenci V AI059 TJ Holešov - TJ Cement Hranice
24.11. 17:00 2.liga muži SM AF051 TJ SOGOS Holešov - TJ Tatran Litovel B
1.12. 11:30 ZL mladší žactvo II ZB065 Lesana Zubří_s - Zlín D_ch
1.12. 13:00 ZL starší žáci ZC039 Zubří - Zlín
7.12. 09:00 ZL mladší žactvo II ZB074 Luhačovice_s - Kunovice_d
Další