TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Tomáš Měšťánek
Mateřský klub HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození 1965
Typ licence Licence B
Platnost licence 27.7.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
31.5. 17:30 A059 venku VŠ Plzeň "B" - Košutka B 24 : 21
26.4. 18:30 A041 venku VŠ Plzeň "B" - Házená Rokycany 21 : 19
12.4. 18:30 A034 - venku VŠ Plzeň "B" - TJ Lokomotiva Plzeň 24 : 28
13.10. 13:30 A024 Starý Plzenec - VŠ Plzeň "B" 18 : 24
30.9. 17:00 A015 Starý Plzenec - Házená Rokycany 20 : 28
2 liga muži JVČ
6.10. 18:00 AC016 Třeboň - Sokol Úvaly 35 : 25
2.liga muži SZČ
11.5. 17:00 AD126 Šťáhlavy - Liberec 29 : 24
6.4. 19:00 AD106 Košutka - Jablonec 29 : 14
16.3. 17:00 AD087 Šťáhlavy - Ústí n.L. 33 : 26
8.12. 17:00 AD061 Šťáhlavy - Ml. Boleslav 33 : 30
1.12. 18:30 AD056 Košutka - Ústí n.L. 33 : 20
24.11. 17:00 AD050 Šťáhlavy - Libčice n. Vlt. 28 : 32
10.11. 17:00 AD039 Šťáhlavy - Dukla B 19 : 32
29.9. 17:00 AD012 Košutka - Dukla B 28 : 28
1.liga starší dorostenci
12.5. 15:00 AG126 TJ Sokol Šťáhlavy - Liberec 35 : 28
24.3. 15:00 AG093 Talent Škoda JS Plzeň - Liberec 29 : 23
17.3. 15:00 AG087 TJ Sokol Šťáhlavy - Pepino SKP Frýdek-Místek 34 : 30
2.12. 15:30 AG056 Talent Škoda JS Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek 23 : 21
25.11. 15:00 AG050 TJ Sokol Šťáhlavy - C.S.Cargo HBC Jičín 30 : 26
23.9. 15:00 AG001 Talent Škoda JS Plzeň - HCB Karviná 23 : 19
2.liga starší dorostenci Z
18.5. 16:00 AH131 BHS Starý Plzenec - TJ Sokol Úvaly 31 : 50
6.4. 16:00 AH105 BHS Starý Plzenec - Náchod 39 : 41
2.3. 16:00 AH078 BHS Starý Plzenec - TJ Sokol Bělá 16 : 42
1.12. 16:00 AH057 BHS Starý Plzenec - 1.HC Pardubice 30 : 29
22.9. 16:00 AH002 BHS Starý Plzenec - Jiskra Havlíčkův Brod 28 : 20
1.liga mladší dorostenci
1.5. 15:00 AJ132 Talent Škoda JS Plzeň A - Velká Bystřice 33 : 30
24.3. 13:00 AJ093 Talent Škoda JS Plzeň A - Liberec 29 : 23
2.12. 13:30 AJ056 Talent Škoda JS Plzeň A - Pepino SKP F-M 30 : 37
23.9. 13:00 AJ001 Talent Škoda JS Plzeň A - Karviná 23 : 35
2.liga mladší dorostenci - Č
11.5. 15:00 AK126 Sokol Šťáhlavy - Třeboň 24 : 18
Další
Kalendář