Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jiří Větrovský
Mateřský klub TJ Loko České Budějovice
Rok narození 1968
Typ licence Licence A
Platnost licence 31.1.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
12.11. 17:00 AB050 Jičín B - Házená L.Hustopeče 20 : 20
17.9. 16:30 AB009 Chodov - HC Zlín 34 : 30
2 liga muži JZČ
7.10. 18:00 AC030 Třeboň - VŠ Plzeň 24 : 21
16.9. 18:00 AC008 Zruč n.S. - Třeboň 33 : 32
1.liga starší dorostenci
12.11. 15:00 AG050 Jičín - HK Lovosice 24 : 32
2.liga starší dorostenci Č
28.10. 15:30 AH054 HBC Strakonice 1921 - ZJ Kovofiniš Ledeč 60 : 13
23.9. 15:30 AH024 HBC Strakonice 1921 - Liberec 22 : 38
17.9. 14:15 AH011 Chodov - TJ Sokol Bělá 31 : 24
1.liga mladší dorostenci
12.11. 13:00 AJ050 Jičín - HK Lovosice 29 : 38
2.liga mladší dorostenci - Č
7.10. 16:00 AK030 Třeboň - Sokol Šťáhlavy 26 : 27
Český pohár žen
25.10. 18:00 AN022 J.Hradec - HC Zlín 17 : 38
28.9. 17:00 AN012 J.Hradec - Sokol V. Meziříčí 26 : 19
1.liga ženy
5.11. 11:30 AR037 HC Plzeň - S.Vršovice 33 : 28
29.10. 16:00 AR031 S.Vršovice - DHC Plzeň 24 : 23
1.liga starší dorostenky - západ
29.10. 18:00 AUA031 S.Vršovice - DHC Plzeň 21 : 23
15.10. 11:00 AUA022 H.Brod - Slavoj Žirovnice 30 : 30
1.liga mladší dorostenky
29.10. 14:00 AV031 S.Vršovice - DHC Plzeň 27 : 27
2.liga mladší dorostenky - západ
5.11. 09:30 AVA037 HC Plzeň - TJ Sokol Bělá 28 : 22
15.10. 09:00 AVA022 H.Brod - Slavoj Žirovnice 27 : 18
KP ženy
22.10. 16:00 HZ002 Č.Budejovice B - Milevsko 20 : 23
Další
Kalendář
19.11. 14:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK056 Sokol Vršovice - HSK Tygři Ústí n.L.
19.11. 16:00 1.liga muži AB056 S.Vršovice - Velká Bystřice
19.11. 18:00 2.liga ženy - západ AS049 S.Vršovice B - Slavoj Tachov
25.11. 15:30 2.liga starší dorostenci Č AH084 HBC Strakonice 1921 - Loko Louny
3.12. 12:00 1.liga starší dorostenky - západ AUA055 S.Vršovice - H.Brod
3.12. 14:00 1.liga mladší dorostenky AV055 S.Vršovice - Olomouc
3.12. 16:00 1.liga ženy AR055 S.Vršovice - H.Brod
9.12. 13:30 2.liga starší dorostenci Č AH099 HBC Strakonice 1921 - TJ Sokol Úvaly
10.12. 09:00 2.liga starší dorostenci Č AH102 Sp.MAS Sezimovo Ústí - Náchod