TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jiří Větrovský
Mateřský klub TJ Loko České Budějovice
Rok narození 1968
Typ licence Licence A
Platnost licence 31.1.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
30.9. 16:00 AB007 Chodov - Házená L.Hustopeče 27 : 32
2 liga muži JVČ
30.9. 14:00 AC007 Chodov B - Sezimovo Ústí 24 : 19
1.liga starší dorostenci
7.10. 15:00 AG017 TJ Sokol Šťáhlavy - Zubří 26 : 25
1.liga ženy
13.10. 13:00 AR024 Sokol V. Meziříčí - Kunovice 28 : 19
6.10. 15:30 AR018 HC Plzeň - Otrokovice 26 : 19
16.9. 14:00 AR004 Kobylisy - S.Vršovice A 28 : 25
2.liga ženy - západ
22.9. 13:00 AS007 Kobylisy B - Slavoj Tachov 21 : 33
1.liga starších dorostenek
16.9. 12:00 AUA004 Slavia - SHK Veselí n.M. 21 : 19
2.liga starších dorostenek
13.10. 11:00 AUB024 Sokol V. Meziříčí - DHK Pardubice 21 : 19
6.10. 13:30 AUB018 HC Plzeň - Ostrava Zábřeh 22 : 30
22.9. 11:00 AUB007 Kobylisy - HC Plzeň 25 : 13
1.liga mladší dorostenky
22.9. 09:00 AV007 Kobylisy - DHC Plzeň 26 : 23
16.9. 10:00 AV004 Slavia - S.Vršovice 31 : 7
2.liga mladší dorostenky - západ
6.10. 17:30 AVA018 HC Plzeň - TJ Turnov 35 : 17
Přebor mladších dorostenců
30.9. 12:00 CH005 Chodov - Kutná Hora 28 : 35
Kalendář
19.10. 19:00 Český pohár mužů AM056 Třeboň - HBC Strakonice 1921
21.10. 13:00 1.liga starších dorostenek AUA028 Písek - Házená J.Hradec
27.10. 15:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK028 Sokol Šťáhlavy - HK Baník Most
27.10. 17:00 2.liga muži SZČ AD028 Šťáhlavy - HK B Most
3.11. 14:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK036 Sokol Vršovice - Lokomotiva Vršovice
3.11. 16:00 1.liga mladší dorostenky AV042 S.Vršovice - Poruba
3.11. 18:00 2.liga starší dorostenci Z AH036 Sokol Vršovice - L.Vršovice
4.11. 15:30 1.liga muži AB036 S.Vršovice - HBC Ronal Jičín "B"
18.11. 13:00 1.liga mladší dorostenci AJ045 Talent Škoda JS Plzeň A - Sokol Žďár n. S.
18.11. 15:00 1.liga starší dorostenci AG045 Talent Škoda JS Plzeň - Zlín
24.11. 14:00 1.liga starších dorostenek AUA050 Házená J.Hradec - Slavia
24.11. 16:00 1.liga mladší dorostenky AV050 J.Hradec - Slavia
24.11. 18:00 1.liga ženy AR050 J.Hradec - Kobylisy
2.12. 12:00 2.liga starší dorostenci Z AH055 Chodov - Jiskra Havlíčkův Brod
2.12. 14:00 2 liga muži JVČ AC055 Chodov B - H.Brod
2.12. 16:00 1.liga muži AB055 Chodov - Velká Bystřice
9.12. 15:00 1.liga mladší dorostenky AV062 DHC Plzeň - DHK Baník Most
9.12. 17:00 1.liga starších dorostenek AUA062 DHC Plzeň - DHK Baník Most