Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Milan Hájek
Mateřský klub HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození 1969
Typ licence Licence A
Platnost licence 31.1.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
4.11. 18:00 AA041 HBC Strakonice 1921 - Cement Hranice 23 : 29
23.9. 18:00 AA017 HBC Ronal Jičín - Dukla Praha 22 : 20
16.9. 17:00 AA010 HK FCC Město Lovosice - SKKP Handball Brno 29 : 27
10.9. 10:30 AA003 HCB Karviná - SKKP Handball Brno 31 : 26
2 liga muži JZČ
5.11. 16:30 AC045 TJ Lokomotiva Plzeň - Třeboň 24 : 26
15.10. 18:30 AC034 TJ Lokomotiva Plzeň - Zruč n.S. 37 : 25
2.liga mladší dorostenci - Č
12.11. 15:00 AK053 Sokol Šťáhlavy - Sokol Vršovice 29 : 31
Český pohár mužů
15.11. 18:00 AM071 HK FCC Město Lovosice - HBC Strakonice 1921 37 : 20
Český pohár žen
26.10. 18:00 AN018 DHC Plzeň - Baník Most 17 : 32
MOL liga žen
25.10. 18:00 AW047 Baník Most - Trenčín 29 : 21
18.10. 18:00 AW045 Slavia Praha - SHK Veselí n.M. 34 : 28
9.9. 18:00 AW010 Sokol Poruba - Slavia Praha 20 : 21
Přebor Prahy žen
12.11. 18:00 BB003 Slavia VŠ Plzeň - Astra C 20 : 20
muži
21.10. 14:00 A027 Házená Rokycany - Starý Plzenec 23 : 24
17.9. 18:00 A005 VŠ Plzeň "B" - Házená Rokycany 36 : 24
starší žáci
15.10. 15:40 B029 Talent B - Šťáhlavy 10 : 22
starší žákyně
14.10. 16:00 C022 Hvězda Cheb - Lázně Kynžvart 7 : 14
14.10. 15:15 C021 Tachov - DHC Plzeň B 18 : 13
14.10. 14:30 C020 Hvězda Cheb - VŠ Plzeň 13 : 13
14.10. 12:15 C017 DHC Plzeň B - VŠ Plzeň 5 : 19
14.10. 11:30 C016 Hvězda Cheb - HC Plzeň 18 : 12
14.10. 10:00 C014 Hvězda Cheb - Tachov 21 : 10
14.10. 08:30 C012 Tachov - HC Plzeň 23 : 21
23.9. 16:00 C011 DHC Plzeň A - VŠ Plzeň 20 : 7
23.9. 14:30 C009 DHC Plzeň B - DHC Plzeň A 10 : 29
23.9. 12:15 C006 Tachov - Lázně Kynžvart 13 : 19
23.9. 11:30 C005 Hvězda Cheb - DHC Plzeň A 5 : 8
23.9. 09:15 C002 DHC Plzeň A - Tachov 22 : 6
23.9. 08:30 C001 DHC Plzeň B - Hvězda Cheb 6 : 22
Další
Kalendář
18.11. 16:30 Extraliga muži AA053 Dukla Praha - Sokol Nové Veselí
23.11. 18:20 Přebor Prahy žen BB039 Slavia VŠ Plzeň - Astra B