Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Miroslav Matis
Mateřský klub TJ Chemička Ústí n. L.
Rok narození 1986
Typ licence Licence A
Platnost licence 25.8.2019
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
29.10. 15:00 AC037 L.Vršovice - H.Brod 22 : 22
1.10. 17:30 AC023 TJ Lokomotiva Plzeň - L.Vršovice 29 : 22
2.liga muži SVČ
10.9. 18:30 AD004 HK Lovosice B - Dukla B 37 : 32
1.liga starší dorostenci
1.10. 15:00 AG024 Talent Plzeň - HCB Karviná 29 : 30
10.9. 16:30 AG004 HK Lovosice - Dukla 20 : 26
1.liga mladší dorostenci
15.10. 12:15 AJ032 HK Baník Most - Liberec 25 : 31
1.10. 13:00 AJ024 Talent Plzeň A - Karviná 29 : 24
17.9. 12:15 AJ010 HK Baník Most - HK Lovosice 26 : 39
10.9. 14:30 AJ004 HK Lovosice - Dukla 33 : 33
2.liga mladší dorostenci - Č
29.10. 13:00 AK037 Lokomotiva Vršovice - Jiskra Havlíčkův Brod 33 : 28
28.9. 14:30 AK047 Loko Louny - 1.HC Pardubice 43 : 35
Český pohár mužů
3.9. 10:00 AM010 HK B Most - Loko Louny 26 : 28
1.liga starší dorostenky - západ
5.11. 20:00 AUA040 Slavia - DHK Baník Most 18 : 32
15.10. 18:00 AUA023 DHK Baník Most - Házená J.Hradec 33 : 18
17.9. 16:45 AUA001 DHK Baník Most - S.Vršovice 34 : 22
1.liga mladší dorostenky
5.11. 18:00 AV040 Slavia - DHK Baník Most 27 : 23
15.10. 15:45 AV023 DHK Baník Most - J.Hradec 23 : 29
17.9. 14:30 AV001 DHK Baník Most - S.Vršovice 29 : 30
Přebor starších žákyň
21.10. 12:40 CO012 TJ Turnov - Ústí n.L. 9 : 12
21.10. 12:00 CO011 HC Kolín - Házená Mělník 12 : 20
21.10. 11:10 CO010 Ústí n.L. - HC Kolín 27 : 8
21.10. 10:30 CO009 TJ Turnov - Házená Mělník 12 : 9
21.10. 09:40 CO008 HC Kolín - TJ Turnov 4 : 22
21.10. 09:00 CO007 Ústí n.L. - Házená Mělník 18 : 5
Společná regionální liga mužů
17.9. 10:00 CR005 HK B Most - Kutná Hora 22 : 27
Liga ÚK/STŽákyně
4.11. 14:35 SD-303 Lázně Kynžvart - Ústí n.L. 19 : 18
4.11. 10:45 SD-301 Ústí n.L. - DHK Most 9 : 14
30.9. 09:45 SD-101 DHK Most - Ústí n.L. 18 : 3
Liga ÚK/STŽ
14.10. 14:50 SH-408 Liberec Handball II - HK Lovosice II 31 : 24
14.10. 14:00 SH-407 Most - Lovosice I 23 : 21
Další
Kalendář
19.11. 15:00 2 liga muži JZČ AC059 L.Vršovice - Košutka
19.11. 17:00 2.liga starší dorostenci Č AH079 L.Vršovice - TJ Sokol Bělá
25.11. 13:00 1.liga mladší dorostenci AJ063 Liberec - HK Lovosice
25.11. 15:00 2.liga starší dorostenci Č AH085 Liberec - Náchod
25.11. 17:00 2.liga muži SVČ AD063 Liberec - HK Lovosice B
26.11. 12:15 1.liga mladší dorostenci AJ065 HK Baník Most - Talent Plzeň A